Strona 2844 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12842 2843 2844 2845 28463468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 mar 2020, 15:04

Do pracy jedziesz normalnie, na zakupy i po najpotrzebniejsze rzeczy też. Można chodzić ale tylko w parze, rodzina w więcej osób może.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 15:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Kupiłem niedawno samochód to w urzędzie w Bytomiu trzeba się umówić telefonicznie na rejestrację. Dostajesz termin na przyjście z papierami np w poniedziałek , a na drugi dzień dostajesz jakąś godzinę na odbiór dowodu i tablic.Najlepiej dzwonić do swojego wydziału komunikacji i wszystko powiedzą , bo każdy wuj na swój strój :mrgreen:
No widzisz. A ja w Białymstoku nie mogę odebrać ani DR ani DO, które są już do odbioru. Telefony milczą a z plotek słyszałem, że tylko akty zgonu wydają.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 15:38

Jak się jedzie do Białegostoku to jakie państwo zakończenia trzeba zrobić?


Post Wysłano: 25 mar 2020, 16:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Jak się jedzie do Białegostoku to jakie państwo zakończenia trzeba zrobić?
BiałYstok :D

BY, wiadomo!

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 16:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Oj chłopaki "pchata" się gips :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 16:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Taki na przykład bazar na Kawaleryjskiej w Białymstoku to powinien być enklawą BY :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 25 mar 2020, 17:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1348
Lokalizacja: BIA

Cytuj:
Cytuj:
Jak się jedzie do Białegostoku to jakie państwo zakończenia trzeba zrobić?
BiałYstok :D
BY, wiadomo!
Ja robię, co tydzień, PL. Jeszcze nikt się nie przyczepił :wink:

Przyjechałem na firmę, na której normalnie, trzeba było ciągać po naczepie palety. W czasie kwarantanny znaleźli się pracownicy którzy zrobią to za mnie... :shock:

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 25 mar 2020, 18:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Przyjechałem na firmę, na której normalnie, trzeba było ciągać po naczepie palety. W czasie kwarantanny znaleźli się pracownicy którzy zrobią to za mnie... :shock:
Za mnie to nawet sikali dzisiaj i wody nabierali do bańki, szkoda tylko że nie do mojej.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 18:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Taki na przykład bazar na Kawaleryjskiej w Białymstoku to powinien być enklawą BY :D
To nie bazar, to Wyspy Kawaleryjskie :)


Post Wysłano: 25 mar 2020, 19:53

Sytuacja powiodła się po myśli szefa , czyli nie będę wcześniej w domu.Natomiast są też tego skutki uboczne: od rana nic nie załadowalem , a co lepsze na jutro też nie mam jeszcze załadunku. Powoli zaczynam dostawać odleżyn :roll:


Post Wysłano: 25 mar 2020, 20:26

Takie zagrywki ze strony szefa są strasznie chujowe, w dodatku na sam koniec współpracy gdzie niby wszystko było dogadane :x


Post Wysłano: 25 mar 2020, 20:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Taki na przykład bazar na Kawaleryjskiej w Białymstoku to powinien być enklawą BY :D
To nie bazar, to Wyspy Kawaleryjskie :)
Cholera, jakieś 4,5 roku obok jeździłem i nie wiedziałem. No może ciut mniej bo jak oddali trasę niepodległości to tamtędy się turlałem na uczelnię.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 25 mar 2020, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Cytuj:
Kupiłem niedawno samochód to w urzędzie w Bytomiu trzeba się umówić telefonicznie na rejestrację. Dostajesz termin na przyjście z papierami np w poniedziałek , a na drugi dzień dostajesz jakąś godzinę na odbiór dowodu i tablic.Najlepiej dzwonić do swojego wydziału komunikacji i wszystko powiedzą , bo każdy wuj na swój strój :mrgreen:
No widzisz. A ja w Białymstoku nie mogę odebrać ani DR ani DO, które są już do odbioru. Telefony milczą a z plotek słyszałem, że tylko akty zgonu wydają.
A ja z Łomży i w Białymstoku odebrałem :mrgreen: Ale tydzień to trwało.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 20:31

Cytuj:
Takie zagrywki ze strony szefa są strasznie ch**, w dodatku na sam koniec współpracy gdzie niby wszystko było dogadane :x
Sam sobie strzelił w kolano.Podobno dziś o 15 powoli żałował , że kazał ten powrót odwołać. No cóż czas pokaże co będzie dalej .


Post Wysłano: 25 mar 2020, 20:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Jprdl.

Toż to opowieść z cyklu "kazali mi odjechać od rampy, zadzwoniłem, obstawili mnie pachołkami, a magazynier mandat dostał" :D .

Wrócisz na bazę, to wyjdzie że jeszcze Cię przeprosi :idea: .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 mar 2020, 20:46

Kierowniku ja wiem , że dla Ciebie wszyscy kierowcy to złodzieje, krętacze , partacze i kombinatorzy.Natomiast szefowie firm to sami porządni obywatele , tacy do rany przyloz :D
Żyj tam w swoim przekonaniu jak Ci dobrze , bo mnie to nie przeszkadza.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 21:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Nie wszyscy kierowcy są tacy jak wspomnisłeś, aczkolwiek ostatnie 3 lata, spaczyły mi postrzeganie, całkowicie straciłem szacunek do większości osób wykonujących ten zawód, i być może faktycznie mam takie wrażenie.
Czefy Janki, sknerusy, też mają swoje za pazurami, to nie ulega wątpliwości.

Więc generalnie dążę do tego, że peace co nie?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Ostatnio zmieniony 25 mar 2020, 21:07 przez Kierownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 25 mar 2020, 21:07

Cytuj:
Jprdl.

Toż to opowieść z cyklu "kazali mi odjechać od rampy, zadzwoniłem, obstawili mnie pachołkami, a magazynier mandat dostał" :D .

Wrócisz na bazę, to wyjdzie że jeszcze Cię przeprosi :idea: .
Chłopaku ale co się denerwujesz, przecież ty nigdy od rampy nawet nie odjeżdzałes bo w glowie masz tylko kiper i pewnie śni ci się po nocach. Są różne dyskusję na forum, każdy już wie że jesteś mistrzem w każdej dziedzinie życia, nie musisz na każdym kroku tego pokazywać bo tak mi się już uniosło od twoich bełkotów ze zaraz mi nosem aż poleci :lol:


Post Wysłano: 25 mar 2020, 21:10

Cytuj:


Więc generalnie dążę do tego, że peace co nie?
Nie ma problemu.
Chociaż widownia nam powoli rosła , a tu lipa , fajerwerków nie będzie :lol:


Post Wysłano: 25 mar 2020, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Columbo, żebyś się bidny glutami nie zakrztusił.

Umiem podjechać pod rampę, i rozebrać dwie strony też. Pewnie umiałem to dużo czasu przed Tobą, niektórzy ze starszych użytkowników wiedzą.
Więc nie specjalnie mnie tu imponujesz, rozumisz?

Edit:
Ej, no ale jak sobie tak pomyślę, rozum wysilę i przypomnę, no to wychodzi że w podjeżdżaniu pod rampę i / lub rozbieraniu dwóch stron też byłem najlepszy :D .
Przypadek? Nie sądzę :mrgreen:.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2844 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12842 2843 2844 2845 28463468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mariuszduzy i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: