Strona 2695 z 3472 [ Posty: 69431 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12693 2694 2695 2696 26973472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 paź 2019, 9:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
stwierdzam że tam jeżdżą same debile
Nie rozumiem tylko, czym zawinili Ci niektórzy koledzy z forum, by stawiać im diagnozy medyczne tego typu?

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 30 paź 2019, 13:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Korni nie tłumacz, nie próbuj nawet, nie warto. :lol:

Dobrze, że tam na tej Waszej świętej dystrybucji są "normalni" kierowcy. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 30 paź 2019, 13:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

zwężka przed Ciechanowem - stoi osobówka bo czerwone światło, ale pojazdowi z naczepą Raben-a udało się ja wyminąc i pojechał na czerwonym jak przecinak. tak wiem nie miał czasu bo 'klient' czeka na towar.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 30 paź 2019, 13:39

Spokojnie, zaraz ta jego cudowna dystrybucja okaże się jednak nie taka kolorowa i że wcale tak nie miało być i będziemy czytać o kolejnej cudownej firmie w której już teraz na pewno do końca życia bo lepiej to nigdzie nie będzie :) Może nie ma co rzucać od razu ciężkich słów? Jeszcze się może okazać że kiedyś i Ty będziesz jeździł z zielonym paskiem na naczepie...


Post Wysłano: 30 paź 2019, 14:34
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Im większy kołchoz tym większe prawdopodobieństwo, że znajdzie się czarna owca w składzie. W firmie gdzie pracuje jest nas raptem tylko 4 a i tak mamy takiego jednego delikwenta, który zachowuje się niedorzecznie.

Sukces i porażka w jednym. Dziś zaczynam weekend. Porażka to fakt, że miałem jechać po raz pierwszy na Rumunię ale problem z terminem do rozładunku i w zamian jadę po staremu do Feldkirchen bei Graz.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 30 paź 2019, 14:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Korni, wszyscy kierowcy w danym czasie w danym miejscu potrafią się dostosować to trudnych warunków na magazynie. Przyjeżdża dwóch debili z zielonym paskiem na naczepie i jeżdżąc pod jedną banderą nie potrafią się pomiędzy sobą dogadac który pierwszy ma ustąpić aby wjechac pod dwie rampy to już sorry .Są to po prostu dwa debile,a po czym napisałem ogólnikowo?? Kłótnia po rozładunku przeniosła się wprost na punkt wydania opakowań zwrotnych. Osoby wydające dokumenty zamknęły okienko kwitując 'kto nie przyjedzie z tego rabena ten wiecznie się kłóci'. Nie była to pierwsza sytuacja ale gdzie nie pojedziesz a jest awantura to najczęściej zielony pasek w roli głównej.
Przyznam się do błędu,być może zbyt pochopnie napisałem że 'wszyscy'. No ale najczęściej to właśnie z tej spedycji trafia się czarna owca.Jak dobrze się poszuka to w Waberesie oraz Girtece spotkasz normalnych.Wybaczcie z zbyt szybką błędną diagnozę.
Matiz chciałeś się przypucować ale nie pykło,już dawno napisałem ze robota szału nie robi. Najniższa krajowa,płatne z kilometra/załadunku oraz mega chooowe podjazdy pod sklepy. No cóż zdarza się ;)
@Scorpu,wg. elity z grupy na FB kierowcy z dystrybucji to najgorszy sort wiec u nas każdego spotkasz.Debila,czarnego,pedała,łysego,grubego oraz coraz częściej magister się trafi.Wiec dystrybucja to misz masz na scenie kierowców. Był swego czasu jeden co chciał sklep w Jaworznie spalić bo podjechać nie potrafił a nascie lat za fajerą siedział. Wiec również strzał kulą w płot.
Chcieliście dobrze ale nie wyszło ;)

P.S
Jeżeli ktoś głównego argumentu używa pieści to już z góry skazuje go na debila. :)

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 30 paź 2019, 15:51

To może tak dla rozluźnienia, żona mi skasowała felge w osobowym świeżo wypiaskowaną i odmalowaną. Zna ktoś dobrego adwokata rozwodowego?


Post Wysłano: 30 paź 2019, 16:05

Chociaż masz samochód, u mnie po "naprawie" jak ciśnienia oleju nie było, tak nie ma :D


Post Wysłano: 30 paź 2019, 16:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5933

Cytuj:
sklep w Jaworznie
Który? :D


Post Wysłano: 30 paź 2019, 17:16

Cytuj:
Ostatni raz byłem tam jakoś kwiecień/maj i bez problemu. Z tego co pamiętam to miejscami są mostki po 15t (?), ale i tak tam duże latają, nie wierzę, że każdy był na pusto. Chyba, że te mostki to dopiero za Kowarami w kierunku Kamiennej Góry, nie pamiętam już :)
Dzięki.
Miałeś rację. Z Jeleniej do Kowar są po drodze dwa mostki 15t. Na szczęście się nie zarwały :mrgreen:
Co do Rabena to firma jakich wiele.Nie cieszy się zbyt dobrą opinią to przeważnie kto się w miarę wyrobi ucieka gdzie indziej. Np. nasz kolega Korni też uciekł , ale za biurko :mrgreen:
Dlatego też przeważnie drajwery z tej firmy nie sprawiają za dobrego wrażenia.


Post Wysłano: 30 paź 2019, 17:39

No faktycznie ten wybieg o pracy był nie potrzebny, sory. Nie chodziło mi o przypucowanie, w zły sposób wyraziłem to że czasem masz skrajne opinie. Dwa lata temu często bywałem na DC Biedy w Modlnicy i akuratnie kierowcy z rabina byli na prawdę ok w porównaniu do np gości z innych firm które robiły dla nich dostawy swojego towaru. Tak samo w Eurocash było, ja stoję (Schenker), Raben stoi a goście za jajka albo ciastka dla ochroniarzy cyk bokiem całą kolejkę... Dwa że ja też się często śpieszyłem (jazda naczepą jako dzienny) żeby zjechać na oddział jak najszybciej bo jak przyjechałem o 16:00 czy 17:00 na magazyn to już byłem piąty czy szósty w kolejce do rampy, a były dla nas wyznaczone tylko 4, w tym dwóch wózkowych więc można było czasem nawet odstać dwie godziny w oczekiwaniu na miejsce pod rampą.


Post Wysłano: 30 paź 2019, 17:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

W każdej dziedzinie są skrajne przypadki. Czy to transport czy inna robota... ;)

Spróbowałem międzynarodówki i zaczynam właśnie ostatni miesiąc jazdy tutaj. Jednak krajówka to krajówka. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 30 paź 2019, 20:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

do LuksikGL - felga tańsza niż adwokat rozwodowy, a żonie potrąć z kasy na kosmetyki czy ciuszki bardziej będzie bolało. :D

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 30 paź 2019, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Nie przejdzie. Wtedy by musiał się ujawnić ile w rzeczywistości wydał na te felgi :twisted:

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 30 paź 2019, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Jak dobrze, że przynajmniej do lipca mam rozdzielność majątkową :lol: .

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 31 paź 2019, 1:41

Cytuj:
Nie przejdzie. Wtedy by musiał się ujawnić ile w rzeczywistości wydał na te felgi :twisted:
Wygrałeś... :lol:


Post Wysłano: 31 paź 2019, 6:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

przejdzie - wystarczy informacja że komplet ( wiadomo hurt) był tańszy :lol: niż jedna (detal) sztuka.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 01 lis 2019, 8:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Cytuj:
sklep w Jaworznie
Który? :D
Grunwaldzka 59.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 01 lis 2019, 22:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Cytuj:
To może tak dla rozluźnienia, żona mi skasowała felge w osobowym świeżo wypiaskowaną i odmalowaną. Zna ktoś dobrego adwokata rozwodowego?
Hohoh, kolego nie ma co kłamać bo to przyszła żona dopiero.


Post Wysłano: 01 lis 2019, 22:48

Od jakiegoś czasu żona.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2695 z 3472 [ Posty: 69431 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12693 2694 2695 2696 26973472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: