Strona 2582 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12580 2581 2582 2583 25843468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 cze 2019, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

A w Niemczech ponoć zakazy ciężarowych, wcale nie zmniejszyło liczby wypadków.
Od Krzywej mam kolejne 100km do chałupy, to chyba nie sądzisz, że będę stał weekend na parkingu ;)
Ja się boję pomyśleć, ile odstoje we wtorek na celnym.


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 09 cze 2019, 20:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Ja, to ogólnie jestem za wprowadzeniem zakazu, takiego jaki jest w Niemczech - prawie nic nie jedzie... :D
A dla powracających zza granicy to np. 50 czy 60 km od granicy...albo do wyznaczonych miejsc od granic, np. do Krzywej :D :D
Tak sobie gadaj, bo zostawiasz tam gruza...


Post Wysłano: 09 cze 2019, 21:31

Akurat te zakazy to jest popaprana sprawa. W krajach, które ich nie mają i tak ruch jest mniejszy w weekendy, kto w domu, ten w domu, a większość kręci weekendówki. Kto może jechać niech jedzie.


Post Wysłano: 09 cze 2019, 21:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Bo większość zakazów prowadzi do kombinacji, prób omijania i innych patologii. No chyba, że ktoś jest tak krótkowzroczny jak Sergiej to tego nie widzi.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 09 cze 2019, 22:10
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

W końcu coś się ciekawego działo w F1. Sędziowie pod koniec dowalili prowadzącemu cały wyścig Vettelowi 5 sekund kary (wg mnie słusznie) co dało zwycięstwo drugiemu Hamiltonowi. A po wyścigu Niemiec odstawił cyrk z nie pojawieniem się bolidem na miejscu przeznaczonym dla drugiego miejsca a dodatkowo uciekł do swojego garażu żeby po chwili wrócić i poprzestawiać te „słupki” z numerami miejsc . Aha, R.Kubica tez równo jak zawsze :/


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 09 cze 2019, 22:13
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

I tak się na tym pzreciwnym pasie "puknęli", że przez jakiś czas zamknęli autostradę i z tamtej strony. O bezsensowności pewnych zakazów wielu ludzi wie, a mimo to i tak są nadal w użyciu. Ale jak niewiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 09 cze 2019, 22:37

Cytuj:
W końcu coś się ciekawego działo w F1. Sędziowie pod koniec dowalili prowadzącemu cały wyścig Vettelowi 5 sekund kary (wg mnie słusznie) co dało zwycięstwo drugiemu Hamiltonowi. A po wyścigu Niemiec odstawił cyrk z nie pojawieniem się bolidem na miejscu przeznaczonym dla drugiego miejsca a dodatkowo uciekł do swojego garażu żeby po chwili wrócić i poprzestawiać te „słupki” z numerami miejsc . Aha, R.Kubica tez równo jak zawsze :/


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk
Grosjean też klasycznie bez zmian :D Zgłoście do kontroli wyścigu.


Post Wysłano: 10 cze 2019, 9:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Cytuj:
Akurat te zakazy to jest popaprana sprawa. W krajach, które ich nie mają i tak ruch jest mniejszy w weekendy, kto w domu, ten w domu, a większość kręci weekendówki. Kto może jechać niech jedzie.
Dokładnie.

Ja proponuję w ogóle zakazać tym tirom jeździć. Wszystko co złe to zakazać. Lekarzom trzeba zakazać leczyć, bo też przecież popełniają błędy i ludzie giną. Jak czytam komentarze pod tym wypadkiem to normalnie aż rzygać się chce jakie społeczeństwo jest tępe... Ci ludzie później mają prawa wyborcze...

W PL chyba ludzie nie mają żadnej wrażliwości, tych komentarzy czytać się nie da. Wg mnie zamiast zakazu dla tirów powinien być zakaz używania internetu przez niektóre osobniki.
A później będzie płacz i lament bo nie ma kierowców i karinka w pierdonce nie może kupić pampersów dla jessici.

Co do samego wypadku, dla mnie osobiście to przestroga, żeby zawsze być skupionym na drodze, a Wszyscy wiemy jak jest, czasem gdzieś się ktoś zagapi bo fajny widok, czasami niestety telefon, a tu ułamek sekundy i tragedia gotowa. Pewne jest jedno, jeśli kierowca nie zasłabł to popełnił ogromny błąd i będzie musiał za niego odpowiedzieć, tak przed sądem jak i przed samym sobą. Bardzo współczuję rodzinom ofiar oraz rodzinie kierowcy i jemu samemu.

Wyciągnijmy z tej tragedii wnioski dla samych siebie, tylko tyle możemy zrobić.
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci magnes... :(


Post Wysłano: 10 cze 2019, 10:53

No i blet :twisted:
Mamy wspólną odprawę w Bratysławie na dwa kamiony i jednego busa.Zajezdzamy przed 8 rano na urząd dwoma kamionami i dzwonimy do busiarza Szoszona gdzie on jest.A szoszon mówi , że on w Koszycach czeka :lol:
Teraz musimy czekać aż szlachcic się pojawi w Bratysławie. Jedyne 1000km chłopina nadłożył , bo potem znowu do koszyc musi jechać :roll:
No i piz** z dzisiejszego rozładunku :twisted:


Post Wysłano: 10 cze 2019, 11:02

Ja dzisiaj klasycznie o 3:00 rano pobudka, ukradli część paliwa z chłodni za Dżangłerą :/


Post Wysłano: 10 cze 2019, 12:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Dlatego lepiej i bezpieczniej stać na dżangłerze na płatnym parkingu.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 10 cze 2019, 12:57

Mądry Polak po szkodzie, dla nas to kompletnie nowy kierunek.

Najważniejsze, że kierowcy nie ruszyli.


Post Wysłano: 10 cze 2019, 13:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Dlatego trzeba pytać ;)
Ryzyko wpisane w koszty.
Dużo Wam paliwa skroili?


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 10 cze 2019, 13:07

Jakieś sto litrów, więc więcej strachu i nerwów niż strat. Te chłodnie są tak zajefajne, że nie można ich pod korek tankować bo odpowietrznikiem paliwo wywala :/


Post Wysłano: 10 cze 2019, 13:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

do Barcelony staje się albo na dżangłerze albo na 117km na montseny.

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 10 cze 2019, 13:12

Ja na Dżangleże zawsze pauzę robię albo na celnym albo na Escudero.Nigdy nie było problemu i obydwa parkingi bezpłatne. Dalej w stronę Barcelony to najlepiej pauzować na płatnym przed samą Barceloną.


Post Wysłano: 10 cze 2019, 14:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Escudero i golonka w Mar y Sol rządzą :mrgreen:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 10 cze 2019, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

W kwestii chłopaka który skasował te osobówki, nie wiemy jak było, może patrzył gdzie nie trzeba, a może ktoś chciał przykozaczyć i je b nął mu po hamulcach.
Może nie jestem w temacie, ale dlaczego osobówki jechali zdecydowanie za wolno, jak na standart drogi?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 10 cze 2019, 22:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Kieras tam chyba jakieś wykopki teraz są... :wink:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 10 cze 2019, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
W kwestii chłopaka który skasował te osobówki, nie wiemy jak było, może patrzył gdzie nie trzeba, a może ktoś chciał przykozaczyć i je b nął mu po hamulcach.
Może nie jestem w temacie, ale dlaczego osobówki jechali zdecydowanie za wolno, jak na standart drogi?
1) StandarD
2) W stronę Goleniowa/Świnoujścia zaraz za węzłem Dąbie jest zwężka do prawego pasa, który potem przenosi ruch na przeciwną stronę ("patatajka" w ww kierunku jest robiona od nowa).
Tworzą się tam dziwne korki, bo nie dość, że za węzłem jest zwężka, to węzeł pełni rolę objazdu poprzedniego węzła Kijewo, który jest w remoncie. Notorycznie tworzy się korek za węzłem Dąbie, bo wiele osób chce lewym pasem cisnąć do końca i potem nagle hamuje do zera i czeka aż ktoś ich wpuści. To powoduje, że staje tez prawy... Do tego korkuje się węzeł (rozbiegówka z niego).

Tam nie ma standardu żadnego :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2582 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12580 2581 2582 2583 25843468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: