Strona 2533 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12531 2532 2533 2534 25353471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 kwie 2019, 9:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Chyba nic mnie już nie zdziwi w transporcie. W tygodniu przeżyłem pożar instalacji w Scanii :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 10:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Ma ktoś bezprzewodową kamerę cofania? Jakieś opinie? Kabel, to jednak kabel, ale trzeba go ciągnąć po całej długości samochodu, a tego mi się nie chce robić.
https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowa ... 7352663751

Potrzebuję do solówki 10m długości. Ale jak ktoś ma naczepie, to mile widziane opinie, bo biorę pod uwagę opcję rozszerzenia o przyczepę. Poza tym jak w naczepie będzie grało, to tym bardziej w solówce.


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 11:08

Cytuj:
Chyba nic mnie już nie zdziwi w transporcie. W tygodniu przeżyłem pożar instalacji w Scanii :mrgreen:
Wystarczyło w tym momencie odrobinę dobrej woli i już byś miał nowy zestaw :lol:


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 15:03
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

A tak 10ty minął i lipa :D


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 15:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Kwiecień/maj przychodzą zestawy i mam obiecane :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 16:20

scania serii 4 Ci się zapaliła? to chyba norma w tym modelu bo mi też kiedyś od rozrusznika poszło i za kabiną zaczęło się palić :mrgreen:


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 16:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Nawet w tym tygodniu na zweżce w Mykanowie stała taka nadpalona z tylu kabiny :)


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 18:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Człowiekowi na stare lata głupoty do łba przychodzą , córka poprosiła żebym z nią na rolkach pojeździł, i co ? Kupilem sobie i żonie rolki hahaha. Dwie godzinki pojeździłem i raz nakryłem się kopytami.
Nastepna rzecz ale do sukcesów bym tego nie zaliczył(chyba) , stary wymienia flote na świeżą i kupił Tgx-y . Większość kariery człowiek przepracował na Volvie ,a tu masz ci Man.
Narazie mile zaskoczony tą taksówką.


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 18:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Rolki rolkami... Ale jak będziesz umierał na zakwasy jutro :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 19:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Rolki rolkami... Ale jak będziesz umierał na zakwasy jutro :D
Zakwasy nieważne... ważne to kupować takie rolki, żeby 100g ukryć w takiej rolce "przy kostce"


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Cytuj:
Ma ktoś bezprzewodową kamerę cofania? Jakieś opinie? Kabel, to jednak kabel, ale trzeba go ciągnąć po całej długości samochodu, a tego mi się nie chce robić.
https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowa ... 7352663751

Potrzebuję do solówki 10m długości. Ale jak ktoś ma naczepie, to mile widziane opinie, bo biorę pod uwagę opcję rozszerzenia o przyczepę. Poza tym jak w naczepie będzie grało, to tym bardziej w solówce.
Jak kupisz i przetestujesz to daj znać. Mam w gruszce sterowanie z kabiny i zastanawiam się nad montażem kamery. W takie deszczowe dni jak te nie musiałbym stać z tylu, tylko siedzialbym w kabinie.


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Jak kupisz i przetestujesz to daj znać. Mam w gruszce sterowanie z kabiny i zastanawiam się nad montażem kamery. W takie deszczowe dni jak te nie musiałbym stać z tylu, tylko siedzialbym w kabinie.
Mam u siebie kamerę na barierce podestu zamontowaną, rzut "od góry" - piękna sprawa. Tylko, że mam taką zwykłą, na kablu ;)

Tylko sterowana z środka nie zamontowali :( Przydaje się tylko do podjazdów pod pompę i rzadziej do jakichś wymyślnych manewrów ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Kiedyś na elektrodzie jeden monter kręcił temat bezprzewodowej kamery bo zakładał klientowi w zestawie Scania R + naczepa wanna i finalnie to uciekł tylko bezprzewodowo z kabiny do balkonu w naczepie i dalej kablem po ramie do zderzaka tył bo były problemy z wieksza odległoscią, zakłócenia itp, zawsze to jakis plus w montażu. Oni wtedy tez taki no name zakładali typowo chinszczyzna

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Kabel jest spoko, bo na bezprzewodowej łączności zawsze są zakłócenia, albo opóźnienia. Ale nie wiem czy ogarnąłbym wszystko na jednym kablu, więc trzeba by zabezpieczać styki, a do tego trzeba wychodzić kablami z kabiny, co zawsze jest upierdliwe. Z tego co przeglądałem ogłoszenia, kupując niektóre z tych zestawów bez problemu da się przejść na kabel wyrzucając odbiornik/nadajnik, albo w drugą stronę można dokupić nadajnik z odbiornikiem. Takie coś:
https://allegro.pl/oferta/zestaw-modul- ... 6821424736


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Nie przesadzaj, ja bym próbował kablem, nie ma z tym większego problemu w Scanii ;) 3-4 godzinki i masz po robocie z przerwami na piwko!

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 21:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Podobny patent zakładałem w V-klasie i niestety ale po tygodniu zaczął gubić sygnał a po chyba 2 miesiącach praktycznie podziękował, złączone na szybko kablem działa poprawnie. :wink:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

U nas na bazie wszystkie smieciarki mają zestawy kamer na tych wtyczkach (cos jak do mikrofonu CB)
https://allegro.pl/oferta/kabel-polacze ... 7015386149
i bez problemu różne długosci dostaniesz,albo za grosze samą kamere w razie awarii,urwania. w kabinie raz zepniesz, drugi raz przy kamerze i masz spokój a sam kabel poprowadzic to jest dluższa chwila i najlepiej z kanału to robić zeby mozna było w ramie iść po długości, potem kabine uchylic lekko poprowadzic do wiązek i jestesmy w kabinie. do solówki chyba najlepsza i najpewniejsza opcja.

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 22:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Cytuj:
Nie przesadzaj, ja bym próbował kablem, nie ma z tym większego problemu w Scanii ;) 3-4 godzinki i masz po robocie z przerwami na piwko!
Kania, Renówki... Robią mi się dwie dniówki, a na bezprzewodzie powinienem się ze wszystkim ogarnąć w ciągu jednej. Liczba sobót jest ograniczona, dlatego kombinuję jak sobie ułatwiać robotę, a nie utrudniać 8) Ale chyba jednak na kabel się zdecyduję.


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Jazda do końca, nie ważne że coś stuka :lol:

https://youtu.be/bqcFytY3PHg
To taki serial co się nie da jak się da lub jeszcze jedno kółko obrócisz :lol: . Z tym że w ostatniej dekadzie, wiele się zmieniło na lepsze u nas jak chodzi o stan techniczny. Choć zdarzają się rodzynki, to już takiej patologii jest coraz mniej.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 13 kwie 2019, 22:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Kania, Renówki... Robią mi się dwie dniówki, a na bezprzewodzie powinienem się ze wszystkim ogarnąć w ciągu jednej. Liczba sobót jest ograniczona, dlatego kombinuję jak sobie ułatwiać robotę, a nie utrudniać 8) Ale chyba jednak na kabel się zdecyduję.
Volvo, Mana i Scanię mam opanowaną w przeciąganiu kabli. Znajdź sobie jakiś kabel, który leci od tylnych lamp przykładowo do kabiny i prowadź po tej samej ścieżce kabel od kamery i będzie git!

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2533 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12531 2532 2533 2534 25353471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: