Strona 23 z 23 [ Posty: 457 ] Przejdź na stronę Poprzednia 119 20 21 22 23
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 sty 2019, 15:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Kwiaty to nie tylko wózki. Na kwiatowa chłodnie wchodzi 43cc, standard 37. Wózki zazwyczaj jadą na 14 stopni, cięte w kartonach na 8. Wózki musisz dopychać (na kwiatowce) żeby na koniec zamknąć drzwi, wiazesz na końcu cienkim pasem do wózków bądź koń w dół a naczepa w górę i powoli odjeżdżasz od rampy by wózki nie spadły. Gdzieś miałem schemat jak znajdę to wyślę. W dużym skrócie, po prawej stronie stawiasz 2 wzdłuż i 1 w poprzek i tak cały czas, ostatnie 6 wózków musisz załadować odwrotnie by zamknąć drzwi. Ogólnie robota nocami, szybkie zal i roz które robisz sam. 90% to podwójne obsady.


Post Wysłano: 31 sty 2019, 0:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sty 2019, 11:26
Posty: 2

Witam,

Mam pytanie odnośnie rejestratora temperatury z drukarką do chłodni, zabudowanej na samochodzie ciężarowym. Posiadam rejestrator firmy Esco, model DR 203. Jest to rejestrator z bezprzewodowym czujnikiem, umieszczonym w chłodni. Czujnik posiada bardzo dużą bezwładność - przejście z temperatury ok -2 do ok +20 zajmuje mu praktycznie 45-50 min. Czy wszystkie tego typu urządzenia posiadają tak dużą bezwładność, czy mam uszkodzony czujnik? Czy rejestratory przewodowe również mają taką przypadłość? Proszę o opinie osób, używających jakiekolwiek rejestratory w chłodni :-)

Pzdrawiam


Post Wysłano: 09 lut 2019, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Pytanie za 100.Czy robota na każdej chłodni jest taka jak na kwiatach , że trzeba lecieć na łeb na szyję i wszystko jest wyliczone co do minuty ?? Odpowiedzi typu wszędzie trzeba z*********ć nie mile widziane :D Pozdrawiam

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 09 lut 2019, 21:59

Przeważnie właśnie jest tak jak piszesz. Wszystko na wczoraj, dużo się jeździ nocami itd.
Chodź są pewnie wyjątki, że robota poukładana i spokój ale większość to robota na wariata.


Post Wysłano: 10 lut 2019, 1:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Pytanie za 100.Czy robota na każdej chłodni jest taka jak na kwiatach , że trzeba lecieć na łeb na szyję i wszystko jest wyliczone co do minuty ?? Odpowiedzi typu wszędzie trzeba z*********ć nie mile widziane :D Pozdrawiam
Tak w 80%. Wszystko zależy od tego co wozisz. Wszystko co ma krótki termin przydatności to na gwałt.


Post Wysłano: 10 lut 2019, 15:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

No Dobra ale BAG czy tam inne służby leją na to zapewne że przegniesz tacho mimo że wieziesz spożywkę czy tam właśnie kwiatki ?

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 10 lut 2019, 15:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2006, 21:10
Posty: 202
GG: 8460279
Samochód: 1848
Lokalizacja: Kątownia obok narzędziowni

Tak, pod warunkiem że wieziesz ulubiony serek pana inspektora i kwiaty które lubi jego kobieta :lol:


Post Wysłano: 10 lut 2019, 16:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:

Tak w 80%. Wszystko zależy od tego co wozisz. Wszystko co ma krótki termin przydatności to na gwałt.
Taaaaa,ile razy stałem pod molochem i czekałem na miejsce na magazynie?Traktują jako mobilny magazyn więc czy serek stoi na magazynie czy w naczepie to jeden czort.

Chłodnia non stop nocki,wszystko na rano i nie ma zmiłuj. :(
Jak kiedyś zejdę z wywrotki to wrócę tylko i wyłącznie na chłodnie :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 10 lut 2019, 17:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

To [wycenzurowano] najbardziej... Przyjechałeś we wtorek na bronisze i stałeś do czwartku bo "ty masz agregat to możesz stać"... A zrzucali bez kolejki plandeki od Mielczarka i innych rekinow :/

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 10 lut 2019, 17:48

Wydaje mi się, że John najtrafniej to podsumował.

Raz, że zależy co wozisz (na mrożonce Ciebie nawet normalne zakazy ruchu obowiązują), dwa zależy też do jakich klientów.

Porównując to co obecnie ogarniam z poprzednią robotą na plandece (tylko tam w 90% Ikea więc też punktualność była istotna), to w sumie momentami nawet większy luz jest. Na pewno dużo więcej firm pracujących w weekendy czy w trakcie nocy. Wszystko zależy od firmy, czy jakaś powtarzalna robota i specjalizacja czy po prostu cokolwiek co drzwiami wejdzie.


Post Wysłano: 10 lut 2019, 18:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Tutaj głównym towarem są kwiaty. Wieczorami załadunki i pędzel w nocy to akurat mi nie przeszkadza że nocki. Tylko to tacho na styk troszkę mnie martwi. Strzały są miedzy 700km a 800km nie raz dwa miejsca zrzutek. Kasa dosyć dobra system 6trasa/6dom 5trasa/5dom. Samochód na dwóch kierowców. Zastanawiam się bo mam ofertę też jazdy pod lotniskami ktoś może też coć powiedzieć o tej robocie ??

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 10 lut 2019, 19:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Chłodnia przy lotniskach to jak wczasy w Ciechocinku. Swego czasu właśnie chłodnią. Woziłem duzo lotnisk. Rozladunki w godzinach. 8 zrzutek na jednym lotnisku, np. W Brukseli. Kazda na inna godzine tak ze 15h tacha brakowało. I kazdy ma Cie w nosie. Stanie po 3 godziny pod rampą co powoduje spóźnienie sie na kolejne rozladunki. Ogólnie nie polecam. Lotnisko w Liege przebijało wszystko. Rekord 21 godzin pod rampa. Często jak juz rozladowałem Lotniska, kończąc np. W Amsterdamie ładowałem Kwiaty. To traktowałem to jako relaks.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 10 lut 2019, 20:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Dzieki wielkie za tą wiadomość. Troche rozjaśniła temat ;)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 03 mar 2019, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2019, 22:48
Posty: 2
Samochód: DAF

Przerabiałem już temat wożenia kwiatów. Najlepsze połączenie to chłodnia Schmitz i agregat Thermo King. Te nowe agregaty SLXi od Thermo Kinga są najlepsze. Usprawnili mechanizm pasków, rolek i napinaczy, zastosowali patent z FrigoBlocka. Agregat jest cichszy niż Carrier Vector no i nie ma generatora, który jest nie do naprawienia i jak padnie to koszt wymiany wynosi ponad 15 tys. zł... no ale każdy lubi co lubi...


Post Wysłano: 04 mar 2019, 13:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Nawet w serwisie nie kosztuje to 15 tys... Ale z reszta się zgodzę, nie trzeba podciągać pasków, ma swoje bolączki ale kultura pracy w stosunku do Vectora to klasa.


Post Wysłano: 12 mar 2019, 0:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lip 2018, 12:01
Posty: 4

Cytuj:
system 6trasa/6dom 5trasa/5dom. Samochód na dwóch kierowców. Zastanawiam się bo mam ofertę też jazdy pod lotniskami ktoś może też coć powiedzieć o tej robocie ??
6 i 5 to dni ?
Jaki system w przypadku lotnisk ?


Post Wysłano: 01 kwie 2019, 15:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Lotniska 13/12 wychodzi że w domu jesteś pełne 10 dni a pozostałe dwa to zjazd i wyjazd :) ogólnie nie jest źle :)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 23 z 23 [ Posty: 457 ] Przejdź na stronę Poprzednia 119 20 21 22 23


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: