Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 lut 2009, 15:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 paź 2007, 15:41
Posty: 44

Mam takie pytanie odnośnie obowiązku prowadzenia przez pracodawce ewidencji czasu pracy kierowców. Jak to prawidłowo prowadzić w wersji papierowej, czy sobie darować i zaopatrzyć się w Tachoscan lub Tachospeed (jak tak to w który lepszy)?


Post Wysłano: 18 lut 2009, 17:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Można jeszcze zlecić prowadzenie firmom zajmującym sie tym.CRK czy podobne. I najprościej samemu przekalkulować co jest najbardziej istotne; wygoda, cena, brak konieczności zajmowania się samemu tym zajęciem zamiast pójścia choćby na ... na przykład lody.

_________________
ego


Post Wysłano: 18 lut 2009, 19:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Dobry temat. Rozmawiałem ostatnio z człowiekiem którego ITD kontrolowało w firmie. Pytałem czy te wydruki np. TachoScan - ITD sprawdzało. Powiedział, że nie chcieli wydruków tylko tarczki z ostatniego pół roku dla 6 wytypowanych pojazdów. Miał ktoś taka kontrolę i czy wymagali tej ewidencji?


Post Wysłano: 19 lut 2009, 11:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 paź 2007, 15:41
Posty: 44

Z założenia to Ewidencja czasu pracy kierowcy jest dla PIP nie dla ITD, z tego co się dowiedziałem to ITD używa TACHOSCANA (ale to nie ma znaczenia)
PIP w czasie kontroli właśnie żądą wydruków ponieważ dla nich ewidencja ma być prowadzona w formie papierowej, przypominam że PIP może nałożyć kare od 1000zl do 30000zl.
Programy mają ułatwić prowadzenie tego wymysłu i faktycznie jest to proste i nie trzeba zlecac tego żadnej firmie.
Tylko chodzi mi o to który program jest lepszy, ponieważ w demie tachoscanu jest zablokowana opcja skanowania i nie wiem jak wyglada tam ten proces, dlatego czegam na opinie najlepiej osoby ktora korzystala z obudwu pelnych wersji speeda i scana.


Post Wysłano: 08 lut 2019, 13:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2014, 20:25
Posty: 37
Samochód: Volvo FH12

Witam. Ktoś mógłby podrzucić jakiś anonimowy arkusz prawidłowo sporządzonej ewidencji czasu pracy kierowcy?


Post Wysłano: 08 lut 2019, 20:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

10 lat ale odkop.... :roll:

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 08 lut 2019, 21:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2014, 20:25
Posty: 37
Samochód: Volvo FH12

No fakt, mogłem założyć kolejny temat o tej samej nazwie... nie pomyślałem 😕


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: