Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 paź 2018, 18:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2018, 18:18
Posty: 4

Cześć

Mam egzamin praktyczny za niedługo i pisze z zapytanie jeśli moglibyście dać mi podpowiedz czy jest jakiś punkt odniesienia aby zatrzymać się w idealnym miejscu na łuku i jeszcze może śmieszne ale uczyłem się na starym manie i czy obniżanie kierownicy obniża się pod fotelem ? :D


Post Wysłano: 26 lis 2018, 3:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lis 2018, 1:45
Posty: 2

Ogólnie to opcje są dwie: albo wg. linii (mniej więcej gdy koło zrówna się w dolnym lusterku z czwartą linią od końca), albo jakaś forma zaznaczenia (chusteczka, sok). Podłączam się pod temat, ale raczej w kwestii pułapek egzaminacyjnych na Jastrzebiu. Nie znam miasta, a wiem, że takie tam są (dwóch z mojego pierwszego terminu poległo w tym samym miejscu).

Pozdrawiam towarzysza niedoli ;-)


Post Wysłano: 26 lis 2018, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2018, 18:18
Posty: 4

Cześć

Właśnie zdałem C 5 listopada co prawda za drugim razem ;) miałem super młodego egzaminatora przy którym nie można było się nawet stresować bo był tak wyluzowany i uśmiechnięty.Zdało nas trzech ,dwóch oblało na łuku tak jak ja przy pierwszym razie nie dojechałem do jednego metra.I naprawdę dużo pomaga punkt odniesienia moim był biały słupek po prawej stronie i szczerze nie mam pojęcia od czego on był :lol: :lol:. A pułapki nie wiem czy są bo akurat nie mieszkam w Jastrzębiu tylko tam zdawałem a nie miałem okazji poznać tych pułapek bo zdałem


Post Wysłano: 18 gru 2018, 8:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 gru 2018, 7:56
Posty: 2

Na jakiej wysokosci powinien byc ten bialy slupek wzgledem pojazdu aby zatrzymać się w idealnym miejscu na łuku? Z gory dziekuje


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: