Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 51 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 147 48 49 50 51
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 wrz 2018, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Ile można liczyć? Przyjemniej się wydaje...
No ale ja także czekam na aktualizacje w tym temacie, bo ostatnio przeglądając fotki z pomorskiej zobaczyłem auto, które mi się bardzo spodobało. ;)

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 19 wrz 2018, 22:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Widzę że nie tylko ja zwróciłem uwagę na ciekawe maszyny Kolegi Dakera. Dla tych co nie widzieli to https://40ton.net/73-piekne-ciezarowki- ... scania-18/ w galerii zdjęć. Źródło to 40ton.net . A ta R 500 na 3 ośkach ciekawa. Jak będziesz miał chwilę czasu Kolego Daker to daj znać co tam u Ciebie słychać :wink: .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 30 wrz 2018, 21:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siemka siemka :) Troszkę czasu minęło jak mnie tutaj nie było ... :) A więc tak , walczę cały czas ... Na tą chwilę jest trochę stałych robót głównie z platformami i mniejszymi gabarytami od czasu do czasu . Jeśli chodzi o tabor to na tą chwilę jest pięć aut i do tego 7 naczep platforma / firana i w przyszłym tyg dochodzi 8 do tego swój osobisty pilot VW caddy oczywiście wszystko tradycyjnie z moim przekonaniem w którym się utwierdzam coraz bardziej czyli bez leasingów i kredytów :) Cały czas odwieczny problem ze zbudowniem dobrej , kumatej stałej ekipy , ale myślę że jestem na dobrej drodze by to osiągnąć :) przynajmiej mam taką nadzieję , a nadzieja matką głupich :P ...
Tak więc pokolei :

pierwsze auto , którym osobiście jeżdżę : Scania r500 6x2 boogie 2007r przebieg 110000 , samochód jest na tą chwilę spełnieniem mojego marzenia o trzyośce i vce pod dupą :) , trafiła się fajna niewytłuczona sztuka ze zrobionym kompleksowo całym wnętrzem i delikatnymi duperelami na zewnątrz , na tą chwilę auto ma 560km i myślę że będę działał żeby było więcej :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Drugie auto to babcia r420 2005r z przebiegiem podchodzącym do 1800000 i co najciekawsze jest to jedno z najmniejproblemowych aut jakie miałem , ( śmigałem nią jakieś 1,5 roku bez większych problemów , teraz dostał ją kierowca , który pokochał ją jak swoją ... :) ) na samochodzie jest około 150 dodatkowych lampek , w środku podłoga i fotele od adamosa itp ... :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Trzecia to biała r420 highline , cała na poduszcze , kiedyś była megą , przebieg 1300000 , Za mojej kadencji dołożone lampki , szeroki laczek , pomalowane wszystkie plastiki w kolor i inne duperele :)

Obrazek
Obrazek

czwarta to r420 - przebieg 1200000 auto w ładnym stanie , jedyne co to zrobiony przelot w tłumiku :) i jakieś tam lampki :)
Obrazek
Obrazek

no i ostatnia to zielona czwórka , niezatapialna 380 , która ma dożywocie i jak kiedyś przyjdzie czas na to żebym przestał jeździć , wezmę ją do siebie na halę na spa i będę się nią od nowa cieszył ... :) mam tylko jedno foto od dupy strony ... :) :

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5C2681CD

Jeśli chodzi o firany to wszystkie dostały nowe plandeki z logiem mojego dobrego kolegi także łatwiej jest nas rozpoznać :) :

Obrazek

i z takiego szybkiego aktuala to by było na tyle :)

pozdro i szerokości :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 30 wrz 2018, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Ta trzyośka od razu mi wpadła w oko, szczerze zazdraszczam. Ogólnie fajna flota się zebrała, obie białe eRki także mi do gustu przypadły. Szkoda że nie jestem z okolicy bo bym swoją CVkę podrzucił.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 30 wrz 2018, 21:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Ta trzyośka od razu mi wpadła w oko, szczerze zazdraszczam. Ogólnie fajna flota się zebrała, obie białe eRki także mi do gustu przypadły. Szkoda że nie jestem z okolicy bo bym swoją CVkę podrzucił.
A dziękuję :) widzisz u nas na rewirze mało jest dobrych kierowców z odzysku , którzy dbają o sprzęt , chcą mieć coś porobione przy aucie ( większość ma to w dupie ) i przedewszystkim zrobią dobrzę robotę , która jest u mnie dość charakterystyczna bo zjeżdżą się praktycznie codziennie na bazę ,ale co za tym idzie czasami zdarzy się i po 15 godz popracować ...i tutaj jest w większości lament i płacz , raz na dwa tyg trafi się nocka w kabinie to też tragedia .. . Jak jest jakiś dobry kiero z rynku wtórnego to wiadomo że pracodawca od , którego się ma docelowo zwolnić , doceni go i przytrzyma u siebie dlatego nie daję ogłoszeń na olx itp tylko czekam na kogoś z polecenia ... na tą chwilę mam jedno auto do obsadzenia ale nie mam ciśnienia , niech stoi aż się ktoś normalny trafi , bo nie mam już nerwów na użeranie się z debilami , w tym roku przerobiłem czterech komandosów u których jak zwykle okazało się pięknie z opowiadań a jak przyszło co do czego to wyszedł dramat i kombinatorstwo na wszystkie możliwe sposoby ...
w tej chwili z tych osób , które jeżdżą u mnie jestem zajebiście zadowolony i jeśli szło by ich sklonować to bym to zrobił :)

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 30 wrz 2018, 21:46
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

No Daker fajnie ze jest w końcu jakiś aktual, tymbardziej ze na forum ten temat tyle lat :)
Super ze firma się rozwija i ze ma co raz ładniejsze auta chociaż już nie nowe :)
Pozdrawiam i zapodaj tutaj coś czasem


Post Wysłano: 01 paź 2018, 13:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2017, 23:01
Posty: 10

Obie niebieskie Scanie widziane na Pomorskiej Miss Scania, fajnie się prezentują, szkoda że zauważyłem je dopiero podczas parady :)
Ostatnio po raz kolejny widziałem fioletową Scanie, nadal jeździ pod wanną i trzyma się na pierwszy rzut oka całkiem dobrze :)


Post Wysłano: 01 paź 2018, 14:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Jakbyś był z Poznania z taką specyfikacją pracy to też bym taką kanią pojeździł, ba nawet za darmo! :mrgreen:
Swojego czasu na Mapeiu się często widywałem z Diabłem (jeśli dobrze pamiętam), dzisiaj tą białą z nalypką Poland mijałem na DK10 i chyba ale nie jestem pewien jedną sztukę widziałem na dildu z naczepą Nagla, Twoje czy miałem omamy? ;)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 02 paź 2018, 18:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
No Daker fajnie ze jest w końcu jakiś aktual, tymbardziej ze na forum ten temat tyle lat :)
Super ze firma się rozwija i ze ma co raz ładniejsze auta chociaż już nie nowe :)
Pozdrawiam i zapodaj tutaj coś czasem
Siemka dzięki w miarę możliwości będę działał :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 02 paź 2018, 18:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Obie niebieskie Scanie widziane na Pomorskiej Miss Scania, fajnie się prezentują, szkoda że zauważyłem je dopiero podczas parady :)
Ostatnio po raz kolejny widziałem fioletową Scanie, nadal jeździ pod wanną i trzyma się na pierwszy rzut oka całkiem dobrze :)
Trzeba było podbijać :) zgadza się też ją widziałem i z czystym sumieniem można powiedzieć że trafiła w dobre ręcę :) , jak by miała o jedną oś więcej to bym walczył żeby ją odkupić :)
Cytuj:
Jakbyś był z Poznania z taką specyfikacją pracy to też bym taką kanią pojeździł, ba nawet za darmo! :mrgreen:
Swojego czasu na Mapeiu się często widywałem z Diabłem (jeśli dobrze pamiętam), dzisiaj tą białą z nalypką Poland mijałem na DK10 i chyba ale nie jestem pewien jedną sztukę widziałem na dildu z naczepą Nagla, Twoje czy miałem omamy? ;)
Hehe takich ludzi w tym kraju potrzeba :D:D Co do diabła to by się zgadzało ,ale na moje szczęście jest lepiej dla mnie jak już go nie ma :) , Co do białej z Polską się zgadza :) a co do białej z naglem to moje ex auto , które sprzedałem około pół roku temu i z tego co widzę to wtedy była ostatni raz czysta .... Z dnia na dzień można zaobserwować proces jej biodegradacji :)

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 11 cze 2019, 8:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2008, 22:12
Posty: 69
GG: 0

Chyba szykują się jakieś zmiany bo \8/ lata w otomoto :>


Post Wysłano: 16 cze 2019, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Chyba szykują się jakieś zmiany bo \8/ lata w otomoto :>
siema To taki chwilowy etap zachwiania w mojej głowie , plany były żeby wkońcu usiąść na dupie i ogarniać wszytko na miejscu , a co za tym idzie w jej miejsce miała być jakaś czterystadwudziestka dla kierowcy Klient jest ale na tą chwilę ja zrezygnowałem ze sprzedaży , bo poprostu nie nadaję się do siedzenia w domu ... :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 51 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 147 48 49 50 51


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: