Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Wypadek na A12
Post Wysłano: 11 kwie 2018, 8:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2018, 12:05
Posty: 2

Czy ktoś ma informacje na temat wypadku na autostradzie A12 w 04.04. ? Co było przyczyna wypadku ? Bardzo ważne !!!


Post Wysłano: 11 kwie 2018, 19:20

Myślę, że najlepiej zasięgnąć informacji u źródła, czyli odpowiednich władz. A tu mogą pojawić się spekulacje i idiotyczne docinki.


Post Wysłano: 11 kwie 2018, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Myślę, że najlepiej zasięgnąć informacji u źródła, czyli odpowiednich władz. A tu mogą pojawić się spekulacje i idiotyczne docinki.
A ja mysle ze te docinki dugiego i moje byly podparte czyms wiecej niz checia dobicia kolejnego postu wiec zamiast wykazywac sie nadgorliwoscia wypadaloby czasem sie zastanowic zamiast z automatu usuwac

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 8:28
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Posty ja usunąłem :)
Ewidentnie nie były związane z tematem i nic do niego nie wnosiły, oprócz kolejnych super mądrości i pseudo bycia śmiesznym.


Pozdrawiam i przepraszam za off top. :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 8:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Uuu... napisał to "Pierwszy Komik" forum.

Wypadało napisać PW, że usuwasz.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 9:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Ja to sie chyba na zartach nie znam bo w stwierdzeniu niedostosowanie predkosci do warunkow ... Nie widze nic smiesznego

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 14:52
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

To mam jeszcze pocztówkę z wakacji i kartkę na święta pisać?

W regulaminie nie ma wzmianki i o informowaniu o usuwaniu, po drugie jakbym miał każdego informować to musiałbym siedzieć i pisać, a kto pojedzie? :]

Ja komikiem nie jestem, bardziej prostolinijnym chamem mówiącym co myśli, młoda mnie laćkiem w domu po łbie bije, nikt nie kocha, jeżdżę starymi parchami, otyłość i depresja... musiałem się gdzie wyżyć... trafiło tutaj... :/ :lol:

Ciućma.
Luz, ale powiedz byłeś świadkiem tego wypadku? widziałeś że ktoś popełnił to wykroczenie i z tego tytułu spowodował ten wypadek. Pewnie nie, więc reszta sama się wyjaśnia.

Kurtyna.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 15:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
To mam jeszcze pocztówkę z wakacji i kartkę na święta pisać?

W regulaminie nie ma wzmianki i o informowaniu o usuwaniu, po drugie jakbym miał każdego informować to musiałbym siedzieć i pisać, a kto pojedzie? :]

Ja komikiem nie jestem, bardziej prostolinijnym chamem mówiącym co myśli, młoda mnie laćkiem w domu po łbie bije, nikt nie kocha, jeżdżę starymi parchami, otyłość i depresja... musiałem się gdzie wyżyć... trafiło tutaj... :/ [emoji38]

Ciućma.
Luz, ale powiedz byłeś świadkiem tego wypadku? widziałeś że ktoś popełnił to wykroczenie i z tego tytułu spowodował ten wypadek. Pewnie nie, więc reszta sama się wyjaśnia.

Kurtyna.
Świadków zdarzenia jest kilku/kilkinastu reszta przyjezdza ogladac na gotowe.

Trzym sie i nie daj sie kobiecie

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
To mam jeszcze pocztówkę z wakacji i kartkę na święta pisać?

W regulaminie nie ma wzmianki i o informowaniu o usuwaniu, po drugie jakbym miał każdego informować to musiałbym siedzieć i pisać, a kto pojedzie? :]
Netykieta wspomina o takim czymś....
Poza tym jak nie masz czasu pełnić funkcji modelatora to .... sam wiesz...


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 20:34
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ty jesteś niby pogromcą spamerów, też powinieneś reagować...
Więc :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 21:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Netykieta wspomina o takim czymś....
Poza tym jak nie masz czasu pełnić funkcji modelatora to .... sam wiesz...
Regulamin za to wspomina o wypowiedziach, które muszą odnosić się do tematu, a nie być jedynie formą nabijania postów. Ponadto:
  • "Zabrania się wszelkich agresywnych zachowań: agresja słowna: wyzywanie, wyszydzanie, ośmieszanie. Niedopuszczalna jest prowokacyjne zachowanie wobec innych osób wypowiadających się na forum. Wszystkich użytkowników należy traktować z szacunkiem."
  • "Przyjmujesz do wiadomości, że administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. "
  • "Do podstawowych zadań moderatora mających na celu utrzymanie porządku, dyscypliny i estetyki należy:
    2. Usuwanie bez powiadomienia postów:
    - Wulgarnych i obrażających innych użytkowników.
    - Nie wnoszących nic do tematu.
    - zawierających treść na inny temat.
    - O niskim poziomie merytorycznym."
Dajcie sobie na luz. Jesteśmy dość zamkniętą grupą, wszyscy się znamy, dość liberalnie podchodzi się do regulaminu, a jeszcze chcecie, żeby pisać każdemu, dlaczego jego podśmiechvjki zostały usunięte. Nikt się słowem nie odezwał, że niepotrzebnie komentujecie w ten sposób, a teraz wywlekacie, żeby pisać PW. Spamerom też pisać, że ich posty są niezgodne z regulaminem i wymieniać punkty regulaminu dlaczego?

Pamiętam, że parę lat temu była tu ostra afera w związku z usuwaniem postów bez informacji, ale od tamtej pory atmosfera się zmieniła i serio najpierw trzeba sobie zadać pytanie, czy usunięty post na pewno był w 100% zgodny z regulaminem, a nie np. ośmieszał innego użytkownika, nic nie wnosił do tematu albo miał "niski poziom merytoryczny".

PS: Usuniętych postów nie widziałem, więc to uwaga ogólna.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: