Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 mar 2018, 13:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2014, 18:36
Posty: 41

Witam ostatnio skończyłem model mecrdesa actros mp4 z italeri oraz przyczepę
Model mercedesa powstał z zestawu italeri.Pierwotnie był to ciągnik,ja przerobiłem go na solówkę,musiałem przedłużyć ramę oraz przerobić opony na nisko profilowe.
Mercedesa sklejało się dość dobrze do momentu gdy przyszło łączyć zderzaki oraz kabinę z ramą.Połączenie tych elementów aby wszystkie pasowały idealnie, praktycznie nie było możliwe (przy opcji z otwierana kabiną)Niestety musiałem przykleić kabinę na stałe.Zabudowa oraz przyczepa powstała od podstaw.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 27 mar 2018, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Ja jestem w cieżkim szoku jak ogladam detale na zdjeciach :shock: masakra ile cierpliwosci trzeba miec zeby to ogarniac, ja bym chyba predzej 8 piw wypił niz składał karton tymbarka do kabiny :D Ile czasu spedziles nas tym modelem?

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 27 mar 2018, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Na pierwszy rzut oka jakos dziwnie wyglada ten ciagnik przerobiony na solowke taki jakby za dlugi zwis mial
Model daje rade

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 08 kwie 2018, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2014, 18:36
Posty: 41

Cytuj:
Ja jestem w cieżkim szoku jak ogladam detale na zdjeciach :shock: masakra ile cierpliwosci trzeba miec zeby to ogarniac, ja bym chyba predzej 8 piw wypił niz składał karton tymbarka do kabiny :D Ile czasu spedziles nas tym modelem?
Dzięki za opinię
Model ten zacząłem na początku września skończyłem jakoś w lutym.Ale w miedzy czasie robiłem kilka innych mniejszych projektów i sporo czekałem aż kolega wytrawi mi napinacze.
Takie głupoty jak detale do kabiny to robi się z czystą przyjemnością,godzina i po sprawie,gorzej jak masz zrobić 7 pasów na ładunek w tedy chciało by się to rzucić wszystko o ścianę.
Cytuj:
Na pierwszy rzut oka jakos dziwnie wyglada ten ciagnik przerobiony na solowke taki jakby za dlugi zwis mial
Model daje rade

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Gdyby zwis miał może o 7 mm mniej to było by trochę lepiej ale na żywo tak tego strasznie nie widać.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: