
to obawiam się że efekt może wyjść mizerny.
Zrzut ekranu 2018-02-07 o 16.03.09 by nieviesiek, on FlickrKto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość |
| Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |