Temat dość skomplikowany będzie. Fabrycznie ta grzałka nie grzeje caly czas. Grzeje tylko kilka minut po rozruchu, i to tylko kiedy jest mróz.
Musiał byś dorabiać instalację, jakiś czasowy przerywacz, dużo kombinowania.
Ta grzałka nie jest konieczna do prawidłowego funkcjonowania układu. Powietrze z kompresora jest wystarczająco gorące, tam nic nie powinno zamarzać.
Pilnuj tylko, żeby gasić silnik po tym jak zawór odetnie/spuści wodę.
_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC

.
Kania to ch uuu j!!!
