Strona 2022 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12020 2021 2022 2023 20243471 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Ciucma akurat jak wyjdą na tym jak na bitcoinie to źle nie będą akurat chyba mieli :mrgreen:
Zalezy kiedy w tego bit coina wchodziles na poczatku kiedy malo kto wierzyl czy na boze narodzenie gdzie byl bum na kupno pod choinke a potem kusr jebut w dol

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 12 sty 2018, 14:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2016, 9:51
Posty: 141

Czy półka na kokpit z 105 będzie pasowała do euro 6 ? Chce taka kupic http://www.brat-kul.pl/p/111/p%C3%B3%C5 ... C5%BCablat
Ma ktos ?


Post Wysłano: 12 sty 2018, 15:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Ale Wy ku*wa macie nudne życie, nie macie co robić w chwilach wolnych tylko czekać i obserwować potknięcia innych? Słabo Panowie, zaryzykowali, jeżdżą dla siebie to nic tylko życzyć powodzenia. To, że Nasierowski to przygłup to inna sprawa. Skąd w Was tyle zawiści...


A co do tej jego awarii to aż sam z ciekawości zajrzałem i chodziło aż o uśmiech na plandece. :?

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 12 sty 2018, 17:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Wczoraj dostałem info, że "jeden z nich zarobił w 2 tygodnie 17 tys zł na CZYSTO". Może ktoś to potwierdzić, bo albo źle powiedział, albo ta osoba źle przekazała. Wydaje mi się, że raczej o przychód chodziło...
Policz najwygodniej tak, że średnio niech ma stawkę 90 centów i robi 3500 km tygodniowo :)

To Ci wyjdzie ile zarobił :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 12 sty 2018, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
To Ci wyjdzie ile zarobił :D
Żeby wiedzieć ile zarobił, to by trza znać jego koszty, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, czy ta osoba dobrze/źle przekazała czy to Nasierowski nie do końca wie o czym mówi :)


Post Wysłano: 12 sty 2018, 18:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Ile kosztują poduszki zawieszenia przedniego do low decków? Mniej więcej.
Do mana używkę znalazłem - 1200 zł. To ile nowa? Jak wyglądają ceny u innych producentów?


Post Wysłano: 12 sty 2018, 18:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Żeby wiedzieć ile zarobił, to by trza znać jego koszty, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, czy ta osoba dobrze/źle przekazała czy to Nasierowski nie do końca wie o czym mówi :)
Policzyć koszta +/- to też niewielki problem. Na bank pod spedycją, nawet najlepszą nie zarobisz tyle na czysto w dwa tygodnie. No chyba, że... ale Nasierowski ma za nowy samochód i za tępy łeb :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 12 sty 2018, 18:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
A co do tej jego awarii to aż sam z ciekawości zajrzałem i chodziło aż o uśmiech na plandece. :?
I o to tyle krzyku? O karwa...

Za bezpieczny.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 12 sty 2018, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Czy półka na kokpit z 105 będzie pasowała do euro 6 ? Chce taka kupic http://www.brat-kul.pl/p/111/p%C3%B3%C5 ... C5%BCablat
Ma ktos ?
E6 ma inną deskę


Post Wysłano: 12 sty 2018, 19:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Temat celebrytów i od razu poznać kogo zazdrość zżera i nie moga przeżyć ze musza je*** jak beduini u kogoś a są na tyle tępi że nie pojda na swoje :lol:

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 12 sty 2018, 19:25

Cytuj:
Ale Wy ku*wa macie nudne życie, nie macie co robić w chwilach wolnych tylko czekać i obserwować potknięcia innych? Słabo Panowie, zaryzykowali, jeżdżą dla siebie to nic tylko życzyć powodzenia. To, że Nasierowski to przygłup to inna sprawa. Skąd w Was tyle zawiści...


A co do tej jego awarii to aż sam z ciekawości zajrzałem i chodziło aż o uśmiech na plandece. :?
Też tego nie rozumiem.Ja życzę każdemu żeby zarabiał jak najwięcej i wiódł wygodne życie.Kiedy mój Ojciec miał firmę konkurencja mówiła,że nigdy jego marża nie przekroczy 30%.Tymczasem sprzedawał towar dwa razy drożej niż wynosiła cena zakupu.Da się? Da się.Takie rzeczy się zdarzają.

To że komuś się nie powodzi nie znaczy że innym też musi.


Post Wysłano: 12 sty 2018, 19:31

Ale po co to nagrywać takie gówna na yt, chwalą się ile to nie zarobi itd. podnieca się tonażem że ładuje do pełna itp. To jest śmieszne, się nie dziwie że po nich cisną :mrgreen:


Post Wysłano: 12 sty 2018, 19:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Temat celebrytów i od razu poznać kogo zazdrość zżera i nie moga przeżyć ze musza je*** jak beduini u kogoś a są na tyle tępi że nie pojda na swoje :lol:
Tylko że u nas ten który najbardziej się interesuje jest na swoim :lol:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 12 sty 2018, 20:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2013, 20:49
Posty: 73

Cytuj:
Ile kosztują poduszki zawieszenia przedniego do low decków? Mniej więcej.
Do mana używkę znalazłem - 1200 zł. To ile nowa? Jak wyglądają ceny u innych producentów?
Parę lat temu kupywalem do Scanii R coś w granicach 450 netto. Oczywiście nie oryginał. Kwestia paru złotych mogłem się pomylić ;)


Post Wysłano: 12 sty 2018, 20:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2016, 9:51
Posty: 141

Cytuj:
E6 ma inną deskę
Orientujesz się gdzie można kupic taką półkę do E6 najlepiej z wysyłka ?


Ostatnio zmieniony 12 sty 2018, 23:47 przez Malisz, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 12 sty 2018, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Nasiery niech tam sobie funkcjonują tylko niech mi kitu nie wciskają, że jest tak zayebiście i system 2/2 jest taki opłacalny. Wkurza mnie tylko, że mi się na fejsbuku wyświetlają te posty sponsorowane. Na początku się śmiałem i trochę specjalnie temat poruszałem, ale teraz to już się nudne robi. Rzeczywistość zweryfikuje największe marzenia ;]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
I o to tyle krzyku? O karwa...

Za bezpieczny.
Nie wiedziałem ze awaria dafa to pocieta plandeka.
Myslalem ze skoro pisze iz mu panel na tylnej scianie nie działa i bedzie jechal w polsce do dbk bo jak sam stwierdził ze nowe auto a juz usterka to mozna pocisnac beke z tych sprzetow ale jak widac dla plandekarzy dziurki wazniejsze

Do tych ktorzy maja za zle ze ktos zle zyczy.
Ja im zle nie zycze w czarnej dziurze mam czy im wyjdzie czy nie ale za dlugo siedze w branzy zeby dac sobie kit wciskac i szkoda mi tylko dzieci co beda szli ich sladami a nie beda tak medialni.

Przeciez u dudy czy innych pseudo spedycjach tez ktos jezdzi i chwali jak to super ale tych co sie nich piekna gadke dali nabrac a teraz placza jakos nie widac

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 12 sty 2018, 20:52

Się kieras śmiałeś z normy 22 na Jelczu i pa.
Obrazek14525 by nieviesiek, on Flickr


Post Wysłano: 12 sty 2018, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Cytuj:
Typowe nabijanie pieniędzy. Gdyby chodziło faktycznie o przestrzeganie tego durnego przepisu to musialobyc tyle radiowozow ile aut na drodze. Będą łapać tych wolniejszych i nabijac kapustę pisiorom.
Jakie nabijanie?? Przecież ludzie sami wyrabiaja takie manewry za które z usmiechem na twarzy sie powinno wpierdzielac mandaty, powinni jeszcze DTŚke objąć stałym nadzorem i kasowac co drugiego barana który nie umie sie zachowac na drodze która ma min. 2 pasy ruchu. Kolejnym ruchem powinien być "atak" na wszystkich gamoni co w okresie zimowym przy różnych dziwnych pogodach jeżdza na dziennych.Kasa sama by płyneła do budżetu za głupote...

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Nie wiedziałem ze awaria dafa to pocieta plandeka.
Chodziło mi o ten wywód z klejeniem. To, że mu ten panel padł to wyczytałem ale z tym klejeniem nie łapałem a w sumie o tym 3/4 tekstu była a o panelu kilka słów.
Cytuj:
Do tych ktorzy maja za zle ze ktos zle zyczy.
Ja im zle nie zycze w czarnej dziurze mam czy im wyjdzie czy nie ale za dlugo siedze w branzy zeby dac sobie kit wciskac i szkoda mi tylko dzieci co beda szli ich sladami a nie beda tak medialni.

Przeciez u dudy czy innych pseudo spedycjach tez ktos jezdzi i chwali jak to super ale tych co sie nich piekna gadke dali nabrac a teraz placza jakos nie widac
A może to jedyny sposób, by taka gawiedź przejrzała na oczy. Gadanie nic tu nie da. Kilkakrotnie ośmieliłem się wykpić to jego całe pier dolenie to rzesza odważnych obrońców Nasiera zasztyletowała mnie na miejscu hejtem. Tak więc nie ma sensu. Niech se żyją, jeżdżą, fani mają do czego bić konika.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2022 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12020 2021 2022 2023 20243471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: