Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 lis 2017, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2010, 19:32
Posty: 37
GG: 0

Cześć
Poszukuje firmy na terenie woj.mazowieckiego która wykona dobrze chiptuning. Potrzebuję podnieść moc w zdrowym volvo FH13 440 z roku 2008. Koń jest w konfiguracji 6x2, DMC często 50-60ton. Mocy troszkę brak zwłaszcza jak pojawiają się pagórki na drodze.

Jakie firmy są godne polecenia ktoś ma jakieś sprawdzone adresy ?


Post Wysłano: 19 lis 2017, 23:09

Tematu chyba się nikt nie podejmie, bo nie ma takiego auta...


Post Wysłano: 20 lis 2017, 1:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3562
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Jest, produkują takie w Daleszycach...

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 20 lis 2017, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2007, 19:27
Posty: 274
Samochód: Rav
Lokalizacja: Sieradz/ Zadzim

Po zobaczeniu tytułu domyśliłem się, że jak tu wejdę to zobaczę wpis Użytkownika. Przez większość znane potoczne określenie na FH 13-litrowe a będzie Ci się czepiał i zaśmiecał temat (przez co teraz ja to robię :twisted: ). Za to w dziale Trasy nieaktualne tematy "Kto? Gdzie? Kiedy? Czym?" znowu będą wisiały przez rok.


Post Wysłano: 20 lis 2017, 19:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Czyli Pablo, jako że sam stwierdziłeś że zaśmiecasz temat, warto by było, żebyś zaraportował się sam...

Co do wiszących rok tematów" kto gdzie, kiedy, czym". Ja z pasją czytam sobie kto, gdzie, kiedy i czym jechał rok temu, więc usilnie upraszam o w dalszym ciągu nie kasowanie.

W sumie, to niech przestaną w ogóle kasować, to za 10 lat dopiero będę miał lekturę :) .


Dobrze zrobić chip tunning, to pewnie trzeba by pisać od nowa mapę pod akurat ten silnik, hamownię na takiego dużego Tira, i fachowca. Gruby temat. Mapa i hamownia do starej Beemy, mnie kosztowała 2500zl. Do takiego Tira sądzę, że razy dwa.

Większość tego typu zabiegów sprowadza się do sprawdzenia z grubsza kondycji motorowni (cisnienia sprężania, pompowtryski, ciśnienie doładowania) i wgrania innego programu sterującego. W tym przypadku np od 480tki.
Jeśli jesteś zaintetesowany wersją "na skróty". To kilka kontaktów mam, w Wierzbicy pod Radomiem, w Kielcach i pod Opolem - w Kluczborku chyba.
Zamkniesz temat za zdecydowanie mniej niz 50% ceny. A i Adblue poddłubią żeby mocy nie odcinało...
W jedym wozie odcinkę mi zrobili na 95, i to ładnych kilka lat temu.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 lis 2017, 10:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2010, 19:32
Posty: 37
GG: 0

Dowiedziałem się odpowiednio dużo . Proszę moderatorów o przeniesie tematu do kosza.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: