Strona 7 z 7 [ Posty: 139 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Kolejny uczciwy sprzedawca :) :
http://allegro.pl/man-tga-18-440-bls-h- ... ml#thumb/6

Obrazek

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

200k w te czy we w te

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Bo to okolice Radomia :lol:

Ten sam sprzedawca sprzedawał Mana, oryginalnie 960 tyś km (mogę udowodnić). Na allegro miał już 480-580 tyś km. Nie mam linku do ogłoszenia na allegro ale dla mocno zainteresowanych, właściciel ogłasza się z usługami HDS z Jarocina. Miałem chłopakowi wysłać screen oferty ale nie będę psuł humoru, niech żyje w przekonaniu, że to była okazja.

https://www.google.pl/imgres?imgurl=htt ... t=1&w=2432


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 wrz 2017, 18:29
Posty: 1

Witam,
Na wcześniejszych stronach padło pytanie o firmę: Auto Bednarczyk z Kotowej Woli. Planuję zakup Dafa u Nich. Macie Państwo jakieś doświadczenia z tą firmą ? Ciągnik importowany z Francji, z serwisu Dafa, serwisowany gwarancja przebiegu. Przebieg wpisany na fakturę. Jeśli mam numer vin i tablice rejestracyjne francuskie mogę zweryfikować historię w jakiejś francuskiej centralnej bazie ? Pozdrawiam.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2011, 13:37
Posty: 207
Samochód: AFN

Cytuj:
Witam,
Na wcześniejszych stronach padło pytanie o firmę: Auto Bednarczyk z Kotowej Woli. Planuję zakup Dafa u Nich. Macie Państwo jakieś doświadczenia z tą firmą ? Ciągnik importowany z Francji, z serwisu Dafa, serwisowany gwarancja przebiegu. Przebieg wpisany na fakturę. Jeśli mam numer vin i tablice rejestracyjne francuskie mogę zweryfikować historię w jakiejś francuskiej centralnej bazie ? Pozdrawiam.
Nie wiem jak u Bednarczyka ale u Ideca jak oglądałem parę razy auta z Francji to w papierach była taka książeczka, jakby zeszyt. Francuzi wpisywali tam naprawy, podpinali faktury, przeglądy. Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że u nich jest wymóg posiadania takiej książki dla samochodów ciężarowych. Auto jak wszędzie, zależy od konkretnej sztuki a nie sprzedawcy. Ogólnie zaletą aut z Francji jest niska cena a minusem zaniedbanie, porównując do niemieckich ciężarówek, które są ciut bardziej zadbane ale droższe.


A co powiecie o GTL, Kutno/Gdańsk?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Drogie, wytłuczone, poszanowanie auta zabrane leasingobiorcom.


Ja słyszałem o placówce w Gdańsku dużo gorsze plotki, niż tylko, że auta są wytłuczone i drogie, więc z wierząc temu co ludzie mówią, to nie polecam.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

A ja tylko ze słyszenia, wozy tanie, ale trupy.

Inna cena za kasę, inna niższa (!) do lejzingu.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Cytuj:
A co powiecie o GTL, Kutno/Gdańsk?
Znajomy kupił kiedyś scanie 5cio letnią niby 700tyś w rzeczywistości prawie 1.300.000, wyszlo po pewnym serwisie w nadarzynie.

_________________
" Home is where the heart is "


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
A co powiecie o GTL, Kutno/Gdańsk?
dobre 10 lat temu te auta na ogłoszeniu już wyglądały chu.owo, zresztą widać na drodze że to trupy. Ja się dziwię co za kretyni tam kupują :lol: zasada jest jedna i jedyna, jak zmęczone w środku, to już nic nie warte.


Na 40 aut wystawionych, może ze 3 były w stanie jeszcze w miarę.
Ale oni w tym GTL to się nie martwią widzę niczym, zdjęcie np. daf 105 opony zjechane do zera albo porozrywane, urwany stopień leżący obok auta, zdjęcie ze start-kastą w tle :mrgreen:
Większość tak jak mówicie, auta pozabierane niby przebieg np. 800 tys. w rzeczywistości pewnie 1,5 mln.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

GTL to miał auta jakieś przynajmniej 15 lat wstecz jak pokazali się na rynku, teraz widzę że kaszana totalna na placu już nie mówiąc o ich leasingu. Dają ludziom auta a potem zabierają i następnemu wciskają szrot spod płotu

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Mają jeszcze placówkę w Kutnie. Kiedyś z ciekawości podjechałem obejrzeć to powiem szczerze, że za tą kasę która sobie życzą za niektóre wozy w porównaniu do ich stanu można mieć w Daleszycach coś naprawdę ładnego [emoji14]

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 cze 2015, 17:50
Posty: 13
Samochód: MAN TGX

Ja szukałem auta i stanęło na tym że dogadałem się z przewoźnikiem który wymieniał tabor na nowszy tzn. e5 eev na e6.
I tak stałem się posiadaczem stralisa hi-way (1 rejestracja 09.2014r, produkcja 2013) z polskiego salonu z przebiegiem 380tys km.
Wymienił stralisa na stralisa i bardzo sobie chwali nowsze iveca. Zapytane o różnice e5/e6 to stwierdził że spalanie podobne z tym że e6 lubi adblue i to bardzo.

Wcześniej szukałem po ogłoszeniach to albo kasa nie teges, albo stan auta nie teges. Dlatego zamiast mirkom handlarzom nabijać kasę proponuję dowiedzieć się czy któraś firma w waszej okolicy nie zmienia taboru. Sporo firm wymienia tabor co 3-5 lat.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2010, 21:03
Posty: 148
GG: 4408153
Samochód: Robur/Chrysler T&C
Lokalizacja: WWL

Witam kojarzy ktoś komis Kraztrans w Rakowie głównie maja scanie V8 lub komis Koneser w Kwidzynie też mają same scanie tylko że rzedowki. Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tymi komisami. Raków to całe to zagłębie handlarzy niestety ale gościu się zapiera że silniki nie myte i że tacho w żadnym nie było zmieniane. Czy istnieje możliwość cofnięcia licznika bez zmiany tacho? :?:
Pozdro


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Polecam komis STAR-POL w Daleszycach. Bardzo zadbane ma samochody ,mamy od nich 5 zestawów. Właściciel bardzo w porządku myślę że warto zajrzeć na ich stronkę. :)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 kwie 2021, 19:12
Posty: 3
Samochód: Scania

Może ktoś podpowie gdzie kupię dobrą 4-osiową wywrotkę? Budżet 250 000 zł brutto


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lis 2022, 10:43
Posty: 9

Cześć, chce założyć foodtrucka, bo to moje marzenie!
mam problem bo na polskim rynku chyba nie ma w ogóle takiej ciężarówki, jak chcę, a zależy mi na takim food trucku https://www.truck1-pl.com/samochody-cie ... 25120.html
Tylko tutaj znalazłem ten model i jest on z Niemiec. Co myślicie o zakupie pojazdów z zagranicy? Znacie stronę Truck? Są tam ogłoszenia polskie i zagraniczne, wiec oferta jest wieksza i to o wiele, tylko czy to pewniak?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 7 [ Posty: 139 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kom-Trans i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: