Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 paź 2016, 20:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Czyli reasumując, ktoś kto nie płaci po 100 parę złoty za lampkę jest gorszy niż inne "środowisko'. :mrgreen:
Sam mam jak to znawcy mówią "pseudotuningowepodrabianelampki", byłem już na kilku myjkach i nie mam akwarium. ;) A nawet jeśli, odrobina silikonu którego nie widać nie zaszkodzi żeby było szczelne. ;) Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy są "lepsi" bo mają ori lampki. Chyba chodzi o dobry fun i frajdę z tego, że się coś robi samemu niż to co kto ma?

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 02 paź 2016, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Oryginalne części i auta za gotówkę ! Tylko !

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 02 paź 2016, 20:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Co Ty Dugi na ekonomice transportu sie nie znasz ? Jak padaki za swoje, to lampki chińskie bo i firma dziad. Jak leasingowe, to ori, bo firma idąca zgodnie ze światowymi trendami.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 02 paź 2016, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Co Ty Dugi na ekonomice transportu sie nie znasz ? Jak padaki za swoje, to lampki chińskie bo i firma dziad. Jak leasingowe, to ori, bo firma idąca zgodnie ze światowymi trendami.
A jak auto w leasingu i chińskie lampki? Jak to się będzie nazywało, to sobie może na naczepę taką naklyjke dam. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 02 paź 2016, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Co Ty Dugi na ekonomice transportu sie nie znasz ? Jak padaki za swoje, to lampki chińskie bo i firma dziad. Jak leasingowe, to ori, bo firma idąca zgodnie ze światowymi trendami.
A jak auto w leasingu i chińskie lampki? Jak to się będzie nazywało, to sobie może na naczepę taką naklyjke dam. :mrgreen:
Proszę uprzejmie:
Obrazek

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 02 paź 2016, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Dodałbym jeszcze w tle gdzieś "bieda edyszyn". :lol:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 02 paź 2016, 21:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Ja akurat nie byłem zadowolony więc wyraziłem swoje zdanie. Po każdej myjce lub opadach deszczu mogłem hodować w nich rybki i nie była to wina zamontowania lecz źle odlanej obudowy i klosz szczelnie nie dolegał(mógłbym zakleić to sylikonem ale przecież nie o to chodzi) rozwiązanie zasilania tak jak kolega napisał trochę lipne bo masę pobiera ze śruby mocującej więc jeśli ktoś chce zamocować je do plastikowej obudowy lusterka musi przerobić sobie masę. Oprawka żarówki jest wykonana z metalu który w związku z nieszczelnością lampki rdzewieje bardzo szybko nieumożliwiając wręcz wymianę przepalonej żarówki. Co do złośliwego komentarza że czuje się lepszy na parkingu mając uszy hella to nie nie czuję się lepszy, ale osoby które są w temacie wiedzą że czasy są jakie są i hejtowanie jest w modzie. Wiadomo że początki są ciężkie ale z perspektywy czasu wiem że lepiej założyć mniej ale odpowiednie lampki dla tego stylu niż dokładać z czego się da i obwiesić byle mieć nl style. W środowisku w którym żyję jest moda na hejtowanie pseudo tjuningowcó i nie jest to objęte ogólnopolską tajemnicą. Więc nie róbcie nic na siłę byle tylko mieć!!!! Pozdrawiam

EDIT:
A co do zdjęcia to pierwsze ucho jest pomarańczowo-czerwone a przecież nie chodziło tu o porównanie kolorów lecz kształtu chociażby klosza dlatego wybrałem takie zdjęcie...
W żaden sposób nie chodzi mi o hejt, czy złośliwości, tylko dla mnie miarą jest jakość i po jakości oceniam co dany produkt jest warty, a nie po cenie, czy marce - zwłaszcza, w obecnych czasach, gdzie markowy produkt jest tyle wart co chiński. Zwisa mi, czy pisze tam hella, waś, czy iphone. Tak czy inaczej, rozwinąłeś swój pierwszy post i skupiłeś się na aspektach technicznych, co może się przydać wielu potencjalnym kupcom tych lampek.

Skądinąd muszę przyznać, że dziwię się upieraniu się przy określonych markach, gdzie żadna żarówkowa lampa szczelnością nie dorówna zalanej w żywicy diodowej lampie, choćby polskiego producenta.


Post Wysłano: 02 paź 2016, 21:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Cytuj:
Czyli reasumując, ktoś kto nie płaci po 100 parę złoty za lampkę jest gorszy niż inne "środowisko'. :mrgreen:
Sam mam jak to znawcy mówią "pseudotuningowepodrabianelampki", byłem już na kilku myjkach i nie mam akwarium. ;) A nawet jeśli, odrobina silikonu którego nie widać nie zaszkodzi żeby było szczelne. ;) Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy są "lepsi" bo mają ori lampki. Chyba chodzi o dobry fun i frajdę z tego, że się coś robi samemu niż to co kto ma?
Nie, reasumując kto oszczędza ten płaci 2 razy i tyle w temacie. Chciałem po dobroci podzielić się moimi błędami abyście wy mieli łatwiej ale wy zamiast skupić się na tym to wybieracie teksty z całego kontekstu alby tylko doje...bać. haha i oczywiscie już tematy leasingów i rentowności firm haha po portu szkoda słów. Ja w tym temacie powiedziałem już wszystko. Życzę miłego wieczoru.
Cytuj:
Skądinąd muszę przyznać, że dziwię się upieraniu się przy określonych markach, gdzie żadna żarówkowa lampa szczelnością nie dorówna zalanej w żywicy diodowej lampie, choćby polskiego producenta.
No i to jest właśnie przykład tego ze nei każdy wie o co chodzi w tym temacie i nie mowie tego złośliwie. Diodowa lampka z opoltransu nie dorówna efektowi w nocy nigdy holenderskiej lampce na żarówkę. Właśnie na tym polega cały old school że żadna dioda tylko żarówka. Ja mam prawie półtora roku wszystkie lampki i poza wymianą żarówek(wcale nie tak często) nie robię kompletnie nic.


Post Wysłano: 02 paź 2016, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
No i to jest właśnie przykład tego ze nei każdy wie o co chodzi w tym temacie i nie mowie tego złośliwie. Diodowa lampka z opoltransu nie dorówna efektowi w nocy nigdy holenderskiej lampce na żarówkę. Właśnie na tym polega cały old school że żadna dioda tylko żarówka. Ja mam prawie półtora roku wszystkie lampki i poza wymianą żarówek(wcale nie tak często) nie robię kompletnie nic.
Tylko tutaj musimy rozróżnić dwie rzeczy - lampka żarówkowa ma "klimat", który doceniają osoby tuningujące samochody (inna sprawa, że nie do końca się z tym zgadzam). Jednak wasiowa, czy fristomu lampka diodowa z opoltransu, za 30 zł, nie dość, że jest tania jak barszcz, ma żywotność co najmniej kilkuletnią, to jeszcze jest całkowicie szczelna, wobec czego montujesz i zapominasz o jakichkolwiek problemach.

Nie wiem tylko o co się tak spinasz, zamiast normalnie wymienić uwagi. Przecież nikt Cię nawet nie krytykuje, wydajesz własną kasę na co ci pasuje.


Post Wysłano: 02 paź 2016, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Zależy kto jakimi kategoriami podchodzi do tematu :) ja osobiście chciałem i mam żarówkowe helle nie mam z nimi żadnego problemu z efektu jest bardzo zadowolony. Ktoś lubi diodę niech zakłada diodę(też bardzo lubię) przecież nikomu nie nakazuję. Ale przecież nie o tym temat... więc polecam oryginalne uszy helli są solidniejsze, ładniejsze,hermetyczne i nie płowieją klosze od słońca.
P.S i się nie spinam tylko próbuję normalnie wytłumaczyć.


Post Wysłano: 03 paź 2016, 8:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Tym co narzekają że mają akwarium w lampie doradzam zrobić małą dziurkę w spodzie lampy i od tego momentu nie będzie problemu z rybami w akwarium i rudą która wpierdziela metalowe oprawki żarówek

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 03 paź 2016, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Miałem przez dwa lata w Manie podróby i przez dwa lata wszystko git, bez żadnych problemów. Tam jest sytuacja taka, że partia partii nierówna, przy czym ja założyłem dlatego, że oryginalne były dla mnie zbyt grube, a tamte siadły idealnie. W Volvo mam całkiem inne rozwiązanie i jest jeszcze lepiej :-)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 03 paź 2016, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Mogę osobiście na czyjeś życzenie przemycić z Hiszpani fajne lampki.
Żarówka lub dioda.
Pomarańcza-pomarańcza 25e
Pomarańczowy-czerwony 29e.
https://m.facebook.com/truckstuningshop/

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 08 paź 2016, 21:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

No to przypadkiem odgrzałem kotleta i się rozmowa ożywiła - no i w sumie dobrze, od tego forum jest, mam nadzieje jednak że się jakieś nowe niesnaski nie narodziły. :wink:
Czytając to co pisaliście wywnioskowałem, że nie licząc bejmów na fanty można pokusić się o sprowadzenie ori części, natomiast licząc hajs można szukać alternatywy w czymś tańszym, ale trzeba zwrócić uwagę na wykonanie.
Ja 'uszy' już mam :twisted: tzn. leżą gotowe do zamontowania :mrgreen:
To za ile i jakie zdradzę już w najbliższej przyszłości w swoim temacie... :P
A tymczasem Pozdrawiam Wszystkich, niech koła się kręcą :)

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 02 mar 2017, 23:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 paź 2015, 20:26
Posty: 3

Żeby nie rozpoczynać kolejnego tematu napisze tutaj bo w sumie chodzi o to samo :D

Wie ktoś gdzie mogę kupić/zamówić takie "lizaki" jak na fotce, w PL ich raczej nie dostanę.

http://imgur.com/a/hTEAt


Post Wysłano: 03 mar 2017, 8:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Moge Ci przywieźć z dżangłery.
25e/szt.
3 kolory do wybory.

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: