Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 mar 2016, 17:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2007, 11:41
Posty: 146
GG: 0
Samochód: MB Actros MP2 MS i tak MAN lepszy
Lokalizacja: Łódź

Marka: -Ford
Model: -Transit
Silnik: 2,5D 75km
Rok produkcji: -1996
Przebieg: -76000tys km
Wyposażenie: Radio JVC,Podgrzewane el. lusterka,


Samochód dostałem w spadku po dziadku :) Auto było kupione na firmę żeby czasem coś przywieść ale więcej czasu stał :] Następnie samochód dostałem ja i tak o to zostałem właścicielem tego 20 latka :D Następnie zrzucił zjedzone blachy i dostał nowy lakier :)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek



Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek


Tak jak widać doszła półeczka do fordzika i jestem z niej bardzo zadowolony :D Oraz do wyposażenia doszły lusterka podgrzewane z automatem :D Tylko jeszcze nie zamontowałem ich. A z innych prac to szyby z tyłu przyciemniłem no i wytłumiłem trochę pakę ale i tak szukam jakiegoś dobrego dafce z wnętrzem do tyłu żeby było ładnie :D

Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 26 mar 2016, 11:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Czyli to w zasadzie zostaje zabawka w firmie,rodzinie bez konkretnego przeznaczenia do pracy? niezła robota,dobrze wyglada i co jak co ale odglos tego silnika to chyba zapamietam do konca swoich dni :lol:
co chcesz z wnetrzem przerabiac na osobowego z tyłu czy jak?

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 26 mar 2016, 13:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2007, 11:41
Posty: 146
GG: 0
Samochód: MB Actros MP2 MS i tak MAN lepszy
Lokalizacja: Łódź

Obecnie auto już nie jest na firmę tylko na mnie :) A co do środka to tak mam plany żeby zrobić go na 6 osób no i jakoś to ładnie zakomponować w środku :) Ale obecnie kupiłem mu oryginalną fordowską felge do tego modelu :)

Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 26 mar 2016, 13:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Ja bym go poster na party busa zrobił :D


Post Wysłano: 26 mar 2016, 14:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
i co jak co ale odglos tego silnika to chyba zapamietam do konca swoich dni :lol:
Klank Transita chyba każdy zna kto trochę się motoryzacją interesuje :) I te czasy jego świetności gdzie firmy wożące ludzi zaczęły wchodzić na Vita i zastępować nimi Transita - ale suma summarum Vito zdychało po 600-700tyś km a Transity kolejną bańke jechały ...

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 26 mar 2016, 17:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Gdybym miał takie wozidło to przerobiłbym to na takiego "kampera" z łóżkiem i sobe raz w roku pojechał w świat. Jak ten gościu od na 40.ton


Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 27 mar 2016, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Mogę tylko pogratulować utrzymania tego Forda w tak świetnym stanie. Jeszcze ta aluminiowa felga dodała smaczku. Przebieg wręcz symboliczny co widać po utrzymaniu wnętrza (kierownica, która się ścierało po bokach w granicy przebiegu 120 tyś.km). Ze względu na sentyment do Transita V generacji będę tu często zaglądał. Ciekaw jestem, czy Twój model był z pierwszych wypustów z montowni z Płońska, czy jeszcze z D :?: Życzę wielu bez awaryjnych kilometrów 8).

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 29 mar 2016, 13:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 maja 2012, 22:13
Posty: 46
GG: 6004117
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Myślenice

Gdzie ty mi tu z takim starym klamotem. :D Fordzina zamiast sie starzeć z roku na rok to młodnieje. Czekam na fanpage. :twisted:


Post Wysłano: 29 mar 2016, 18:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2007, 11:41
Posty: 146
GG: 0
Samochód: MB Actros MP2 MS i tak MAN lepszy
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Mogę tylko pogratulować utrzymania tego Forda w tak świetnym stanie. Jeszcze ta aluminiowa felga dodała smaczku. Przebieg wręcz symboliczny co widać po utrzymaniu wnętrza (kierownica, która się ścierało po bokach w granicy przebiegu 120 tyś.km). Ze względu na sentyment do Transita V generacji będę tu często zaglądał. Ciekaw jestem, czy Twój model był z pierwszych wypustów z montowni z Płońska, czy jeszcze z D :?: Życzę wielu bez awaryjnych kilometrów 8).
Niestety on z naszej kochanej polszy już jest :) A co felg to trochę jestem niezadowolony bo wolałem od nowego Transita ale był drogie bo aż 4600zł chcieli to kupiłem te i po miesiącu mówię a lukne na felgi sobie tak i znalazłem te same od Mk8 za 2200zł z oponami ;]
Cytuj:
Gdzie ty mi tu z takim starym klamotem. :D Fordzina zamiast sie starzeć z roku na rok to młodnieje. Czekam na fanpage. :twisted:
To co teraz mogę na mastera jechać :D A co do Fanpage to jest ale nie mam czasu na niego.


Post Wysłano: 03 kwie 2016, 15:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Również z sentymentu do Transita kibicuję :D fajny zadbany egzemplarz, a co za półeczka? chętnie bym sobie taką sprawił, byłoby profesjonalnie :wink:

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 27 lip 2016, 19:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2007, 11:41
Posty: 146
GG: 0
Samochód: MB Actros MP2 MS i tak MAN lepszy
Lokalizacja: Łódź

Trochę mnie nie było bo brak czasu na przeglądanie neta :P Co do Smerfika to ostatnio kupiłem nowe CB Prezesika Harego III :D Tak że można mnie wołać na radyju :D A poza tym udało się polecieć na Master Trucka no i nawet wbić na plac na chwile na przepustce :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: