Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 48 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 146 47 48 49 50 51 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 lut 2016, 23:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Żeby każdy sprzęt w tym wieku wyglądał tak jak twój... . Szacuneczek. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 14 lut 2016, 1:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Widzę że też transport lekki wszedł w grę. Te busiki śmigają po kraju czy puszczasz je na zachód .

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 14 lut 2016, 7:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
Cytuj:
Fajnie Poszedles do przodu :) Gratuluje busiki tylko po pl lataja??
Dzięki Generalnie po polsce z malym wyjątkiem bo raz w tygodniu jeden leci do czech :)

:roll:

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 14 lut 2016, 22:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

powiedz mi gdzie Ty IV kupujesz? :) to z PL z allegro czy tam czego, czy masz jakiegoś znajomka i Ci ściąga te sprzęty z Danii? :D

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 14 lut 2016, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Cytuj:
Cytuj:
Fajnie Poszedles do przodu :) Gratuluje busiki tylko po pl lataja??
Dzięki Generalnie po polsce z malym wyjątkiem bo raz w tygodniu jeden leci do czech :)
Cytuj:
Babcia nieśmiertelna :)
Cytuj:
Fajnie fajnie ale czy jest sens iść w takie (starocie). Wiem z swojego doświadczenia , że auto tak jak u nas 8 letnie tgxy jak na razie auta super ale trzeba z nimi uciekać bo wiek robi swoje. A w 15 letnim aucie gdzie milyjjjon już dawno minął można spodziewać się wszystkiego, a gdzie viatol. Dodatkowo komplet nowych opon nie chińskich tylko konkretnego producenta przewyższa cenę auta :wink:
Gdyby nie było sensu nie pchał bym się w to ... :) Nie jestem zwolennikiem kredytów , leasingów i pomimo tego że mam na tą chwilę " stałą " robotę na dwa auta to i tak nie pójdę w leasingi bo poprostu nie chcę myśleć co będzie gdyby ... nie jeżdżę pod spedycjami po 2,8pln żeby liczyć każdy grosz . Według mnie jak zadbasz tak masz ... i napewno taka czwórka szybciej mi się zwróci niż jakiś roczny lub kilkuletni klamot , a robotę zrobi tą samą co i moje auto . Jeśli chodzi o viatole to kiedyś liczyłem różnicę ... Przy tej robocie co robię Viatoll wychodzi mnie max 300pln miesięcznie na auto przy czym kierowcy mają powiedziane że jak jest możliwa jazda autostradą lub jakimiś skami itp to mają tamtędy jechać . Bo omijanie to strata czasu , sprzętu i pieniędzy . Nie należę do tych co doliczają do kosztów zużyty płyn do spryskiwaczy , żarówkę itp . Prawda jest taka że większość krajowego transportu opiera się na podobnych rocznikowo autach do moich , jak na t ą chwilę nie musiałem nigdy jechać w teren ściągać ani naprawiać moich aut ( odpukać ) , dlatego mam gdzieś raty , świrowanie świeżym nie zawsze mniej zawodnym sprzętem niż mój :) Będę tłukł moje czwórki puki się niepozawalają :) a jak będzie potrzeba to dokupię następną :) pozdro
Dlaczego lepsze auto oznacza kredyt? nie wiem nie rozumiem stawka jest to w czym problem ? ;)

_________________
MAN


Post Wysłano: 18 lut 2016, 19:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 10:23
Posty: 34
GG: 2769438
Samochód: Octavia II. FH460
Lokalizacja: Świecie n. Wisłą

Mijanka dzisiaj rano we Włókach samym traktorem leciałeś


Post Wysłano: 19 lut 2016, 13:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Po ostatnich postach można tylko pogratulować rozwoju firmy. Twoja Scania w necie https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=576FA7E3 . Źródło to Ciężarówki Naszą Pasją.
Dziękuję :)
Cytuj:
Żeby każdy sprzęt w tym wieku wyglądał tak jak twój... . Szacuneczek. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Staram się jak mogę :) dzięki
Cytuj:
powiedz mi gdzie Ty IV kupujesz? :) to z PL z allegro czy tam czego, czy masz jakiegoś znajomka i Ci ściąga te sprzęty z Danii? :D
To tu to tam :) Jak popadnie :)
Cytuj:
Mijanka dzisiaj rano we Włókach samym traktorem leciałeś
Joo by się zgadzało ... :) Leciałem na akcję ratunkową na obwodnice trójmiasta bo kumplowi w 470hpi motor się zatarł przy przebiegu około 3000000 km :) pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 19 lut 2016, 14:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Prezes PW zoba !

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 19 lut 2016, 16:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Czemu tan Broshius jest taki wysoki w porównaniu do zwykłej platformy? Przez system skrętnych osi? Jak to jest zrobione? Obrotnice na hydraulice?


Post Wysłano: 20 lut 2016, 14:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Fajnie Poszedles do przodu :) Gratuluje busiki tylko po pl lataja??
Dzięki Generalnie po polsce z malym wyjątkiem bo raz w tygodniu jeden leci do czech :)
Cytuj:
Babcia nieśmiertelna :)
Cytuj:
Fajnie fajnie ale czy jest sens iść w takie (starocie). Wiem z swojego doświadczenia , że auto tak jak u nas 8 letnie tgxy jak na razie auta super ale trzeba z nimi uciekać bo wiek robi swoje. A w 15 letnim aucie gdzie milyjjjon już dawno minął można spodziewać się wszystkiego, a gdzie viatol. Dodatkowo komplet nowych opon nie chińskich tylko konkretnego producenta przewyższa cenę auta :wink:
Gdyby nie było sensu nie pchał bym się w to ... :) Nie jestem zwolennikiem kredytów , leasingów i pomimo tego że mam na tą chwilę " stałą " robotę na dwa auta to i tak nie pójdę w leasingi bo poprostu nie chcę myśleć co będzie gdyby ... nie jeżdżę pod spedycjami po 2,8pln żeby liczyć każdy grosz . Według mnie jak zadbasz tak masz ... i napewno taka czwórka szybciej mi się zwróci niż jakiś roczny lub kilkuletni klamot , a robotę zrobi tą samą co i moje auto . Jeśli chodzi o viatole to kiedyś liczyłem różnicę ... Przy tej robocie co robię Viatoll wychodzi mnie max 300pln miesięcznie na auto przy czym kierowcy mają powiedziane że jak jest możliwa jazda autostradą lub jakimiś skami itp to mają tamtędy jechać . Bo omijanie to strata czasu , sprzętu i pieniędzy . Nie należę do tych co doliczają do kosztów zużyty płyn do spryskiwaczy , żarówkę itp . Prawda jest taka że większość krajowego transportu opiera się na podobnych rocznikowo autach do moich , jak na t ą chwilę nie musiałem nigdy jechać w teren ściągać ani naprawiać moich aut ( odpukać ) , dlatego mam gdzieś raty , świrowanie świeżym nie zawsze mniej zawodnym sprzętem niż mój :) Będę tłukł moje czwórki puki się niepozawalają :) a jak będzie potrzeba to dokupię następną :) pozdro
Dlaczego lepsze auto oznacza kredyt? nie wiem nie rozumiem stawka jest to w czym problem ? ;)
W tym że nie wszyscy mają taką komfortową sytuację i mogą żyć nie tylko z transportu. Poza tym oprócz aut jest też dom rodzina i dzieci którym do garnka też trzeba coś włożyć. Już nie jedni cwaniakowali z nowymi autami a jak komornik przyjeżdżał to nie wiedzieli gdzie głowy przed sąsiadami pochować bo przecież pokazać się trzeba. Seba z szacunkiem ale słabe pytanie to było z twojej strony. "nie sztuką jest coś dostać, sztuką jest dorobić się samemu" AMEN!!!


Post Wysłano: 20 lut 2016, 15:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Gratuluję zadbanej floty! Granatowo-biała czwórka wygląda imponująco. :)

Jakie plany na przyszłość? Powodzenia. ;)


Post Wysłano: 14 mar 2016, 16:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Naczepa i któraś z czwórek na sprzedaż?

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Post Wysłano: 15 mar 2016, 7:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Gratuluję zadbanej floty! Granatowo-biała czwórka wygląda imponująco. :)

Jakie plany na przyszłość? Powodzenia. ;)

Dzięki wielkie :) z planów to zakupiony do niej właśnie kangur czeka na montaż :) tylko jeśli ktoś miał by zdjęcia jak wyglądają mocowania do czwórki , był bym wdzięczny :)

Obrazek
Cytuj:
Naczepa i któraś z czwórek na sprzedaż?
joo jooo Biało czerwona 420 sprzedana . Wystawiona w sobotę o 16 , a o 10 rano w niedzielę po około 30 telefonach sprzedana drugiemu klientowi :) co mogę uznać za sukces :)

Jej miejsce ma wypełnić coś e4,e5 generalnie nie brałem niczego innego pod uwagę niż scania , ale wczoraj kolega , który handluję ciężarówkami dał mi dobrą ofertę na Dafa cf e5 w wysokiej budzie i jadę w weekend go zobaczyć czy wogóle się zmieszczę ... :)

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 15 mar 2016, 12:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
Dafa cf e5 w wysokiej budzie i jadę w weekend go zobaczyć czy wogóle się zmieszczę ... :)

pozdro
Pierwsze co to zobacz czy nie wylecisz na kolo z miejsca pasazera, bo na ogol kilkuletnie dafy to zgnitki.


Post Wysłano: 15 mar 2016, 18:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2012, 18:47
Posty: 354
GG: 10157934
Samochód: Fiat Ducato / DAF XF
Lokalizacja: Kobylin [PKR]

Z Topline na CFa? :O Kask w gratisie dają? :D Dzięki za pogawędkę, pozdro do następnego. PS scania bardzo ładnie się prezentuje :


Post Wysłano: 15 mar 2016, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2012, 8:02
Posty: 193
Samochód: Volvo Fh16 700
Lokalizacja: Bydgoszcz-UE

No to widzę że będę miał zaje.....a furę :shock: :mrgreen:


Post Wysłano: 27 mar 2016, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siamka :)

Tak więc stało się ... po dłuższych poszukiwaniach zjeżdżonej większej części Polski w poszukiwaniach niezajechanej erki Scania została zdradzona , jej miejsce zastąpił kukurydźnik ... Wygrał we mnie jak to mówią rozsądek ... Auto od znajomego z pewną historią serwisową itp ....

Tak więc

Marka: - DAF
Model: - CF 85.410 E5
Rok produkcji: - 2009
Przebieg: - 1002223
Wyposażenie: - STANDARD
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: - PLATFORMA ROZCIĄGANA + SPORADYCZNIE FIRANA
Obsługiwane kierunki: - Kraj + docelowo Szwajcaria

Tak więc : Auto jak auto , Scania to to nigdy nie będzię ..., ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ..:)
Auto kupione od kolegi , który ma transport i handluje autami . Samochód jeździł u niego przez trzy lata i co najważniejsze jest po olejarzu . Ponoć od wymiany do wymiany dolewali 2-4l . Auto technicznie i wizualnie jest w stanie idealnym po pełnym serwisie + dostałem nowy komplet opon przy zakupie na otarcie łez po nieudanych poszukiwaniach scani .
Z planów to nie chciałem przy nim kompletnie nic robić bo stwierdziłem , że nie jest mu w stanie nic pomóc żeby był chociaż troszkę ładny , jednak po dwóch dniach patrzenia na niego zaczęły rodzić mi się pomysły w bani :)
Jeździ się tym w porównaniu do scani bardziej twardo , ma to też swoje zalety . Automat jak to w jelczach .. tragedia ... Jeśli chodzi o kabinę to tragedii nie ma , przy prawie dwóch metrach wzrostu jestem w stanie stanąć wyprostowany na tunelu i wyciągnąć się bez problemu na łóżku . Niestety na tą chwilę musi jeszcze swoje odstać bo czekam za kartą - podobno do 4-5 tyg nie wiem ile w tym prawdy ...

To co już zrobiłem :

Montaż radia 2 din z bloototh ( czy jak to się piszę ... ) , mam jeszcze kamerę tylko nie mam zbytnio pomysłu gdzie ją założyć żeby to jakoś wyglądało i spełniało swoje zadanie - pokazywało martwe pole z prawej str .

Montaż lodówki - niestety orginalnej nie miał ...
Montaż kogutów
Montaż podświetlenia górnych schowków i burdelówek nad schowkami jak ssc 105
Montaż chlapaczy - ale nie jestem co do nich przekonany
Oklejenie paska na atrapie
Dziś się nudziłem i założyłem na przód szerokie koła na próbę
Jutro chcę się wziąć za polerkę zbiorników :)

z planów myślałem nad kangurem , który kupiłem do v-ki jednak po przymiarce okazuję się że mocowaniami pasuję idealnie do dafa ... :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 27 mar 2016, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

Moim zdaniem to auto to rozsądny krok do przodu, po licznych przemyśleniach, kalkulacjach. Znając życie tuningi pojawią się już nie długo :D :D . Bezawaryjnych kolego.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Post Wysłano: 27 mar 2016, 22:35
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Jak mnie pamięć nie myli na dostarczenie karty PWPW od momentu rozpoczęcia procedury PWPW ma 28 dni. JAk się mylę poprawcie mnie. Ładny osiołek, jestem ciekaw jak ten grill by na nim siadł.

Jak kierunki Szwajcaria to może i kiedyś go spotkam.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 27 mar 2016, 22:40
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Ta tabliczka ADR psuje wszystko.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 48 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 146 47 48 49 50 51 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: