prawdopodobnie padła sprężarka nie nadąża nabijać jadę już na bazę i wyświetlił się wyżej pokazany błąd, średnio wiem co oznacza.Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości |
| Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |