Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 lis 2014, 21:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 gru 2012, 19:45
Posty: 270
GG: 11788624
Lokalizacja: BSK/BI

Cytuj:
Nowe przepisy psychotestów efekt:
- brak stereometru
- brak ciemni
- więcej papierkowych badań
- cena 150 zł
https://www.youtube.com/watch?v=kekInOQ98wo
Jednak zycie pokazalo ze jest inaczej, byla ciemnia, byl stereometr, papierkowych sporo. 28.10.2014, czas trwania od ~7 do ~8:40.

Przynajmniej w Bialymstoku.


Post Wysłano: 13 lis 2014, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lip 2014, 13:10
Posty: 4

Cytuj:
Cytuj:
Nowe przepisy psychotestów efekt:
- brak stereometru
- brak ciemni
- więcej papierkowych badań
- cena 150 zł
https://www.youtube.com/watch?v=kekInOQ98wo
Jednak zycie pokazalo ze jest inaczej, byla ciemnia, byl stereometr, papierkowych sporo. 28.10.2014, czas trwania od ~7 do ~8:40.

Przynajmniej w Bialymstoku.
Przepis obowiazuje do nowych placówek poradni psychologicznych.. jak ktos wybral poradnie psycho, ktora od poczatku wymagania badan psychologicznych dla kierowców zostala uruchomiona to zalapie sie na stereometr i ciemnie, a ci ktorzy wybiora te placowki w ktorych stereometru i ciemni nie ma (tak jak Ja wybralem poradnie psycho przy MORD w Tarnowie) i tak beda musieli te badania zrobic (przynajmniej Ja dostałem skierowanie do innej poradni psycho zeby zrobic te badania..) Wg nowych przepisów stereometr i ciemnia maja byc u okulisty (tak mi powiedzial lekarz medycyny pracy, jak mi wypisywal skierowanie), ale jak to w Polsce bywa przepis swoje, zycie swoje.. Dlatego moja rada jest taka: pytac sie zanim sie zaplaci za badanie psychologiczne co ono obejmuje zeby nie bulic (w moim przypadku za ciemnie placilem 40zl, stereometru nie mialem..).


Post Wysłano: 22 kwie 2015, 16:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2007, 22:14
Posty: 78
Lokalizacja: Radom

Czy jest jakiś przepis, określający długość ważności badań psychotechnicznych dla operatora wózka jezdniowego? 6 lat temu jak robiłem psychotesty na kat B to dostałem na 5 lat. Dzisiaj robiłem na wózki (pracodawca wysłał mnie na badania do lekarza medycyny pracy w związku z dołożeniem do zakresu obowiązków używania widlaków) i po zrobieniu psychotestów, pędząc do medycyny pracy dopatrzyłem się, że psycholog nie wpisała daty ważności. Po dostarczeniu zaświadczenia, lekarz medycyny pracy wystawiła mi ważność badania na okres 2 lat (czyli tyle ile zazwyczaj dają przy badaniach do pracy). Czyli, zakładając, że za 2 lata będę pracował dalej w tej firmie i wyślą mnie na badania okresowe to będę musiał ponownie robić psychotesty??


Post Wysłano: 23 kwie 2015, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2014, 13:30
Posty: 14

jak robiłes badania okresowe to dostałeś na 2 lata i za 2 lata ponowie bedziesz robił psychotesty o ile pracodawca w zakresie obowiązków wpisze obsługę wózków jezdniowych kierowanie pojazdami itd.

_________________
kat B 20.05.1993, kat C 10.01.2015, kat C+E 10.03.2015, HDS 12.05.2015, KW 02.06.2015, kat D 21.01.2015


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: