Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 lut 2015, 17:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Taki tam mały odkop... :D

Takie pytanko jeszcze mam. Posiada ktoś może ten wzór zaświadczenia od potencjalnego pracodawcy? Szukając po necie nic nie mogę znaleźć, może nie prawidłowe frazy wpisuje... Czekam na odpowiedzi. :)
Do Urzędu Pracy idź


Post Wysłano: 05 lut 2015, 17:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2012, 12:57
Posty: 195
Samochód: Scania R500 \8/ TOPLINE
Lokalizacja: NO

Ale może już ktoś działał w tym kierunku co ja i już takie zaświadczenie miał i je oddał więc może miałby ten wzór... Przecież w każdym UP jest taki sam wzór tego zaświadczenia. Wtedy bym zaniósł wszystkie dokumenty na raz i tyle.


Post Wysłano: 05 lut 2015, 17:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Ale może już ktoś działał w tym kierunku co ja i już takie zaświadczenie miał i je oddał więc może miałby ten wzór... Przecież w każdym UP jest taki sam wzór tego zaświadczenia. Wtedy bym zaniósł wszystkie dokumenty na raz i tyle.
Ja już znalazłem ;)


Post Wysłano: 06 lut 2015, 12:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 cze 2011, 9:39
Posty: 246
Lokalizacja: Warszawa

Ja robilem kat.E z UP i nie chcieli tego zaswiadczenia.


Post Wysłano: 08 lut 2015, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Świstak nie wiem jak w innych UP ale ja dostałem od pani urzędniczki dopiero jak powiedziałem że chce coś takiego i wypełniłem tak jakby formularz zgłoszeniowy czy coś takiego, więc musisz się udać sam, a teraz najlepiej bo z początku roku mogą mieć kase przydzieloną na takie kursy właśnie


Post Wysłano: 16 lut 2015, 0:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Kolega paluch35 ma rację z mojej strony wyglądało to tak zrobiłem kw pełną udałem się do UP ponieważ wybrałem się na studia zaoczne i mowie że chciałbym zrobić C, C+E i faktycznie jest ten bon dla młodych 3800 tylko trzeba mieć zaświadczenie od jakiejś firmy że cię weźmie później zatrudni :) za 3800 został opłacony u mnie kurs C,C+E + egzaminy z nim związane. kat.C zdana teraz robie kurs na C+E zostało jeszcze 15 godzin egzamin i jak wszystko dobrze pójdzie, zdam, idę do firmy, dostaje obiecaną w zaświadczeniu umowę i tutaj jeszcze dopisze( pytając się pani w UP jak ta umowa ma wyglądać, ponieważ s dostaję od nich nie małe pieniądze więc może są tego jakieś warunki że np umowa na pół roku czy coś a Pani mówi że no to jak już wygodnie pracodawcy może być i na miesiąc). Więc jak tylko masz możliwość to kombinuj przez te bony bo na pełne kursy uwierz mi ciężko się dostać, przynajmniej u nas kandydaci na ten kurs byli "poleceni'' w większym stopniu. Pozdrawiam :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: