Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lis 2014, 16:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2008, 23:53
Posty: 102
GG: 4585677
Lokalizacja: Koszalin

Cześć, potrzebuję wydostać się z Marek w kierunku Wrocławia, czyli najlepiej będzie mi jechać na Mszczonów. Chciałbym ruszyć koło godziny 18. Którędy jechać, żeby za bardzo nie łamać przepisów? Auto duże 40T. Nie mam C16 ale jak nie idzie objechać miejsc, gdzie jest ono wymagane to nie szkodzi, też proszę o poradę.


Post Wysłano: 08 lis 2014, 18:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cześć, potrzebuję wydostać się z Marek w kierunku Wrocławia, czyli najlepiej będzie mi jechać na Mszczonów. Chciałbym ruszyć koło godziny 18. Którędy jechać, żeby za bardzo nie łamać przepisów? Auto duże 40T. Nie mam C16 ale jak nie idzie objechać miejsc, gdzie jest ono wymagane to nie szkodzi, też proszę o poradę.
po 22 - S-8, S-2 do Raszyna i dalej prosto, ew. S-8 i A-2 do Wiskitek tam zjazd na Mszczonów i dalej S-8.
między 18 a 20 (czyli na C-16) Radzymińską do Szwedzkiej i dalej do Jagiellońskiej potem przy FSO wjazd na S-8 (wjazd jest otwarty) później jak wyżej.
jak nie masz C-16 i nie chcesz ryzykować tylko przez Zielonkę i Kołbiel
(DK- 50) do Mszczonowa lub w drugą stronę przez Zegrze, Nowy Dwór,Wyszogród i Sochaczew do Mszczonowa

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: