Offline
Użytkownik

Rejestracja: 04 wrz 2007, 0:35
Posty: 693
GG: 0
Samochód: wrotki
Lokalizacja: NSZ
Potrzebuję jutro dostać się pod ten adres, link do mapy poniżej (to jakaś budowa jest). Mam do wyboru jechać od Legionowa, ew. od Nowego Dworu Mazowieckiego. Jadę zestawem 40t, a słyszałem że Warszawa okrutnie jest rozkopana, dltego proszę Panów znających Warszawę jak własną kieszeń o pomoc w dojechaniu do tego miejsca...
https://maps.google.com/maps?q=52.29026 ... 1&t=m&z=18
_________________
NIE-POMPIARZ