Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 lut 2014, 16:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 15:25
Posty: 271
GG: 5598522
Samochód: M.A.N.
Lokalizacja: Gryfino

Teraz będzie afera kto za kogo płaci raty ?


Post Wysłano: 03 lut 2014, 18:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 sty 2012, 16:12
Posty: 295
GG: 44807873
Samochód: daf xf 95
Lokalizacja: Kościan

Jesus, mój tata jest podwykonawcą i wszystkie 3 dafy są jego. Tylko oklejamy auta żeby ładnie się zgrywał z naczepami.

_________________
!!!!! B R E D L A S T !!!!!


Post Wysłano: 03 lut 2014, 18:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Cytuj:
Teraz będzie afera kto za kogo płaci raty ?
Nie. :mrgreen: Ale jak piszę, że to ich Daf to ich, a nie Mandersloota.

Żeby nie robić ot to Daf kozak! Nie spodziewałem się, że aż tak dobrze w tym malowaniu będzie wyglądał.

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 03 lut 2014, 19:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:01
Posty: 195

Tak jak ktoś wspomniał zbiorniki robią robotę.


Post Wysłano: 04 lut 2014, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

DAF jak DAF, czyli najlepszy tir w europie :twisted: Tani, fajny, dobry i trochę jelczowaty.
Miałem okazje tylko pomacać już parę tych "nowych" modeli. Umówmy się, to praktycznie podobne auto jeśli chodzi o kabinę i resztę. Ale faktem jest że na + parę rzeczy. Wygląd, szczerze po prostu ładny, zwykły i nie ma się czego czepić. Twój mi się nie podoba bo nie i tyle, nie widzi mi się takie malowanie bo jak dla mnie nie ma to ładu i składu, u mnie to musi być fabrycznie albo jakieś spasowane dodatki np. jakiś limited edition co DAF robi. Ale to jest tylko moje zdanie i nic mi do tego, Wam ma się podobać, zresztą ja jestem poyebany więc nie patrz na to :mrgreen:
Zegary ładniuśkie, jakbyś mógł to daj zdjęcie w nocy oczami kierowcy na wnętrze, szczególnie zegary.
Jak to nie tajemnica to ile trzeba teraz dać, tak z ciekawości? Bo z początku to ponad 100 tyś. cenili a teraz można już ponoć poniżej 80 tyś. dostać euro 6.
No i czekam na relację , co Ci się podoba co nie, jak się sprawuje, spalanie i wizyty w serwisie :twisted:

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: