Offline
Użytkownik
Rejestracja: 25 maja 2009, 11:37
Posty: 293
GG: 4029913
Samochód: Mietek Aszrot
Lokalizacja: Białystok
W Nowym Dworze jest zakaz? Do Benkisera jechac od Dębe czy Zegrza?
Po załadunku w kierunku na Poznań, Świecko któredy uderzac? Wracac się do Dębe i na Wyszogród, Sochaczew? Załadunek mam w niedziele po obiedzie i chyba jazda na Warszawę odpada? Odkąd jest już zakaz jadąc w stronę Toruńskiej? Od Nieporętu dojadę do trasy Marki - Radzymin czy jest jakaś tonażówka bo nie kojarzę?