Prawdziwy kierowca, z tych co to wszędzie byli w wszystko na tym padole już widzieli, owszem do starszego niz 5 lat nie siado.
Pierwsze o czym będzie gadka, to że słaby jest i że napewno bedzie dużo palił. A i że w tych to komputer zaniża o 5 litrów w każdym jednym, bo on to już 20stoma takimi jeździł i wszystkie były nowe

.
No chyba, że przyjdzie jakiś młody i nie zepsuty, to nie będzie się z kogo pośmiać, bo wsiądzie i zacznie robić robotę i brać pieniądze.
_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC

.
Kania to ch uuu j!!!
