Strona 1 z 1 [ Posty: 18 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lut 2013, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2013, 14:06
Posty: 7

Witam Was serdecznie , mam na imię Wojtek mam w obecnej chwili 28 lat mieszkam w Słupsku woj pomorskie. Z zawodu jestem kierowcą zawodowym i obecnie śmigam małym 3,5 tonowym piz** po krajach uni europejskiej. Autem jakim sie poruszam po drogach uni jest 3 litrowy Peugeot Boxer z zabudową 10 paletową ( plandeka ). Autko jest wyposażone we wszystko co jest potrzebne do życia w trasie. Kurnik Lamar zapewnia w miarę komfortowe miejsce do zajmowania pozycji horyzontalnej zaś kabina słóży za tzw pokój dzienny gdzie spędzam czas w pracy jak również odpoczywam. W tym temacie pragnę po części opisywać to co zobaczę i ewentualnie uwieczniać na zdjęciach ciekawe miejsca bądź kadry. Obok tego wszystkiego czasem zdarza się kręcić filmy z tras które umieszczam na swoim kanale youtube ( http://www.youtube.com/user/HoolsGSL ). W chwilach wolnych będę w mirę dostępu do internetu wrzucał wam relacje z tras. A chętnych zapraszam również do oglądania filmów , nie są one może profesjonalnie kręcone gdyż nie mam aktualnie takich warunków ale zawsze coś.
Inspiracją do kręcenia i pokazywania Wam tego co czeka " busiarza " w europie są takie osoby jak Polishadam i Nolibab którzy uwieczniają życie kierowców w USA. Być może są osoby które już działają w kwestii pokazywania życia w busiku ale każdy robi to na swój sposób według własnego stylu.

Na samym wstępie wrzucę kilka zdjęć z takich lokacji jak PL - Słowacja - Austria - Niemcy w zimowej edycji :) zapraszam do komentowania.

Słowackie okolice Priviedzy :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po pokonaniu 70 km drogi krajowej z Budapesztu ( węgry ) do Komarom ( słowacja )

Obrazek

Wekendowanie w Angli na zakaznej strefie przemysłowej ...ale jak to mawiają mały może duży nie , ponoć przepisy zabraniają w Angli na stawanie na strefach przemysłowych.

Obrazek
Obrazek

Tutaj troszkę zimowego klimatu podczas rozładunku w Austri u podnóża pięknych o tej porze Alp.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tym czasem kończę przedsmak tego co może tutaj będzie jak starczy mi czasu i zapału. Pozdrawiam Hools


Post Wysłano: 08 lut 2013, 17:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Jeśli robota Ci się podoba, nie latasz z wywalonym językiem i na zapałkach, to nic tylko pogratulować. Zdjęcia przyjemne, możesz dawać więcej ;)
Szerokości!

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 11 lut 2013, 18:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2013, 14:06
Posty: 7

Witajcie, przyszedł czas na zjazd do domku po 3 tygodniach a więc grzech czegoś nie napisać. Może samych 3 tygodni Wam nie opiszę gdyż pamięć mam ulotną więc postaram się względnie zrelacjonować ostatni tydzień. Albo może i ciut więcej niż tydzień bo zaczynając pisać posta zaczyna mi wracać pamięć. Więc wrócimy do 30 stycznia 2013. Załadunek miałem niedaleko domu w Kaliszu Pomorskim w którym ładowałem meble na Anglie gdzieś pod Londyn. Wykończony poprzednią trasą podczas załadunku gdzie 4 osoby ładowali luzem sofy pufy i kanapy ja konsumowałem pajde chleba i przymykałem lewe oko by później zamknąć prawe a lewym oglądać drogę. Łubudu ...po drzwiach ze strachem budzę się otwierając drzwi i wylatując z zaciśniętą piąchą mając jedynie chęć przywalić temu kto niedźwiedzia budzić próbował. Cóż opanowałem się i zostałem poinformowany o tym że skończyli więc spiołem się i polazłem po papiery. Tam rzuciłem okiem na wagę po czym je zaraz przymknąłem by się nie denerwować. Wysłałem gołąbka do spedycji iż załadowany tyle i tyle i czekam na odp. Gołąbek wraca po 20 minutach z wiadomością iż mam śmiagać rozładunek 8 rano bla bla bla plus gratis nr na pociąg. Do Calais miałem około 1130 KM więc dość sporo by dolecieć tam na strzała. Odpoczynek zrealizowałem w Stargardzie Szczecińskim u znajomego. Przykuliłem 2 h i pałujemy do odcięcia.
U niemca względny luz ... kiełbasa czysta ... 11 do ringu czysta 10tka czysta i 2ka też była czysta dziwota że bez korka. Cóż doleciałem do Venlo gdzie ciut za granicą zalałem kocioł do pełna i stwierdziłem iż jest 4 w nocy to chyba pora lulupacium :) żaden łądunek nie jest tak ważny jak ludzkie życie no ale...hmm przedemną przebojowa Antwerpia stała by przywitać mnie koreczkami itp. Wiec postanowiłem dolecieć za Antwerpie by uciec przed porannym szczytem. Zajmowanie pozycji horyzontalnej zaczołem w okolicach Kortijk gdzie wykręciłem pauze aż 2 h :) po czym butowałem do Calais na pociąg. Szybka przeprawa kanałem i na drugiej stronie 3 raz policzek z prawej 2 razy z lewej i 7 przysiadów :P ogień pod Londyn zrzucić. Zrzuta w Pt około 10 i odrazu ogień pod Southampton na załadunek by strzelić małe kółeczko GB-F-GB. Nazat na pociąg 40 Km od Calais zrzuta i załadunek w tej samej firmie by nazat wrócić na Królową. Po poniedziałkowym rozładunku niemiła niespodzianka w postaci ...powiedzmy większej wersji halnego ( bbs podawało wiater 80 do 120 mph/h) Ojoj to tak jakby nie dało rady jechać więc 24 h pauzy :) . Kolejny dzień wiatr ustał wiec 100km dolotu po ładunek i pałowanie na Monachium mnie czekało. Tym razem prom... po autoryzacjach wagach itp czekam na swoim LANE 233 i nagle babeczka sexi naprawde sexi bierze kwit skreśla mi 16.45 i pisze 22.45 what the fuc... świetnie z powodu wiatrów promy opóźnione. Ploty galoty z kierowcami i wjeżdżamy o 22.45 na prom by po 2,5 h zjechać w Calais. Tam kocioł do pełna i łapiąc wiatr w żagle lecimy do Monachium ... Mijamy Francje , Blegie i wpadamy na autobahne w niemczech. Spokój miałem do 7 rano kiedy to z jakiegoś komika co się wlókł za mną info Bitte Folgen / Follow me :) blechh... zaś czas w plecy ...poszprechałem pokazałem co trza i póścili. Zrzut w Monachium udany więc odpoczynek. Następnego dnia z rana Załadunek 100km od Monachium i na Kraj :) Ryjek się cieszy ale po załadunku musiałem zmienić trochę plan jazdy z dziennego na nocny , więc śniadanko film i....znów gołąbek dolatuje z info ..pałuj na Drezno tam będzie bus do ściągnięcia na Bazę naszą. Oups szlag ... no dobra ... wysłąliśmy białe dziwadło z info że yes sir. I palimy smoka. W dreznie szybko się znalazłem z kolegą felernego auta w którym posypał się dwumas. Pół biedy że był na pusto a ja na sobie 1600 miałem :P Więc przygotowania do holowania...hak wkrecony pas zawiązany pojazd oznakowany ...poinstruowałem kierowce drugiego auta co i jak i wio wyprawa przez centrum Drezna na landy by przecisnąć się aż do Kostrzynia nad Odrą. Wszystko oczywście Landem ... Z Kostrzynia na rozładunek i ogień na bazę po czym zjazd na weekend do domku. :)

Pozdrawiam zdjęcia wkleję jak się znajdzie czas na upanie :)


Post Wysłano: 11 lut 2013, 21:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2009, 21:43
Posty: 150
GG: 1
Samochód: W124 & XF106 & GH6
Lokalizacja: CRY...

Mam pytanie-umiesz Ty jeszcze mówic i pisac w języku ojczystym? Strasznie żle się to czyta. Proponuje ,żebyś napisał to jeszcze raz po polsku.


Post Wysłano: 12 lut 2013, 0:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2013, 14:06
Posty: 7

Szczerze potrafię ale ma być na luźno nie pisze opowiadania na języku polskim :)


Post Wysłano: 12 lut 2013, 11:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Nie ma tragedii z tym opisem. :)
Ile km robisz miesięcznie?


Post Wysłano: 14 lut 2013, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2012, 13:12
Posty: 115

Według mnie dobrze się to czyta. Dokładnie luźno

_________________
Moje przemyślenia i zdjęcia z tras www.facebook.com/KierowcaBusika


Post Wysłano: 14 lut 2013, 23:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2013, 14:06
Posty: 7

Kwiatula około 10 tyś w ciągu 3 tyg. Także nie ganiają Nas


Post Wysłano: 17 lut 2013, 12:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 mar 2007, 15:04
Posty: 153
GG: 539082
Lokalizacja: Słupsk

A kolego u kogo ty pracujesz w Słupsku :?:
Pozdrawiam

_________________
Trypek1990


Post Wysłano: 18 lut 2013, 8:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2013, 14:06
Posty: 7

Firma nie jest ze Słupska.


Post Wysłano: 24 lut 2013, 14:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2011, 23:01
Posty: 16
GG: 2789452
Lokalizacja: Łowicz

Kolego jeżdzisz w firmie gdzieś z województwa łódzkiego??


Post Wysłano: 24 lut 2013, 15:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2013, 14:06
Posty: 7

Nie kolego auto jest w leasingu z łodzi :)


Post Wysłano: 09 mar 2013, 18:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2012, 13:12
Posty: 115

Nie byłeś czerwonkiem wczoraj w Warszawie ? Mijałem się z dwoma identycznymi Boxerami

_________________
Moje przemyślenia i zdjęcia z tras www.facebook.com/KierowcaBusika


Post Wysłano: 15 mar 2013, 22:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2013, 19:37
Posty: 3
GG: 54698
Samochód: Man

Podziwiam was jako kierowców budów!. Opis świetny. Powiedz mi kolego skąd ty jesteś. Bo pisałeś ze załadunek w Kaliszu Pomorskim, to blisko mnie.


Post Wysłano: 16 mar 2013, 13:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2011, 15:50
Posty: 20
GG: 0

Okolice Słupska kolega jest z tego co pamiętam.


Post Wysłano: 16 mar 2013, 14:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
Witam Was serdecznie , mam na imię Wojtek mam w obecnej chwili 28 lat mieszkam w Słupsku woj pomorskie.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 30 mar 2013, 16:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 mar 2007, 15:04
Posty: 153
GG: 539082
Lokalizacja: Słupsk

Wczoraj widziałem jak kolega Hools ładowała się w mojej mieścinie w Korzybiu w firmie Gras.Dokąd kolego ładowałeś :?:
Pozdrawiam

_________________
Trypek1990


Post Wysłano: 12 cze 2013, 17:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 cze 2013, 0:54
Posty: 7
Samochód: Sprinter
Lokalizacja: Słupsk

Słupsk wita Słupsk :wink:

może się gdzieś na mieście kiedyś zobaczymy :)

_________________
B - 19.11.2009
C - 29.05.2013
E - 18.07.2013
KWP - 26.06.2013


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 18 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: