Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2010, 18:03
Posty: 477
GG: 0

Witam
Panowie ok roku temu viatoll niby nie pobrał opłaty za przejazd odcinkiem A2 Stryków-Modła. Sprawdzałem historie rachunku i środki na koncie napewno były. Myslę ze coś z bramką viatoll było nie tak i nie pobrała opłaty. Ciekawostką jest to w takim razie jesli nie pobrało opłaty to jak kierowca mogł zjechać z autostrady i zapora mu się otworzyła(czy tez zapora się otwiera bez wzlędu na pobraną opłatę?) Ciekawostką jest również to ze nawet gdyby kierowca schową Via tolla(o co oczywiście go nie osądzam) to równiez jak by zjechał z odcinka autostrady gdzie są ślabany na wyjazdach. Będe pisał odwołanie do ITD bo przyszło pismo ze nie pobrało opłaty a zdazenie miało miejsce ok roku temu. Nie wiem ale Viatoll ma taki bałagan w papierach ze się w glowie nie mieści. Obecnie również otrzymalismy pismo ze na innym aucie została pobrana opłata w niepełnej wysokości. Przejazd odbywał się w 2011 roku. Czy sprawy takie ulegają przedawnieniu czy mogą być ścigane dozywotnio bo mnie to zaczyna przerazać


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2012, 17:22
Posty: 29
GG: 0
Lokalizacja: PKL

U nas w firmie byl dokladnie ten sam przypadek, auto w koninie minelo bramke dojechalo do strykowa i zjechalo z autostrady bez problemu. Po pewnym czasie do firmy przyszlo pismo o braku uiszczonej oplaty i oczywiscie kara do zaplaty. Jak sprawa sie skonczyla to niestety Ci nie powiem bo nie pytalem


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Napisz odwołanie, powinni odpuścić, o ile kasa była na koncie w tym momencie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: