Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2013, 8:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2006, 11:57
Posty: 67
GG: 8119073
Samochód: Scania

Witam. Może ktoś z obecnych na forum ma jakieś informacje o skrzyni biegów w wózku widłowym Rak (to ten mały 1,25t) . Trafił mi sie taki wózek w ręce a tam skrzynia jest do zrobienia. Pare części zostało zmielone w skrzyni i teraz ciężko ustalić gdzie co ma być . Był bym wdzięczny. Szukam w google , ale ciężko.

_________________
Scania Królowa Szos !!
Scania = Szacunek


Post Wysłano: 03 maja 2013, 16:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 mar 2011, 20:39
Posty: 79
GG: 0
Samochód: dobry

Ja mam jeszcze taki wózek co prawda jedynie u dziadka w stodole stoi.. Jedyne co przy nim robiliśmy to hamulce i tarcza sprzęgłowa i to bardzo dawno.. Jedyne co ci mogę na temat skrzyni biegów powiedziec że układem biegów przypomina literę H. Prawa strona dół>góra biegi wsteczne, lewa strona dół>góra biegi do przodu ale to napewno wiesz ;d
Ps. Szukaj może jakis serwisantów co robierali bułgary itp. albo podzwoń po tych co jeszcze to sprzedają bo na allegro widziałem kilka sztuk tylko mogą sie nie chwalic że rozbierali..

_________________
Jak czolgiem nie wjedzie to pojedziemy Passatem.


Post Wysłano: 03 maja 2013, 16:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Kolego od tego Raka skąd jesteś? Znam dobrego mechanika z Włocławka, który by Ci pomógł...


Post Wysłano: 12 maja 2013, 8:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2006, 11:57
Posty: 67
GG: 8119073
Samochód: Scania

Witam. Długo nie pisałem. Znalazłem mechanika starszej daty który pracował przy takich Rakach. Przyjechał pare razy po godzinach swojej pracy i złożył wszystko do porządku. Teraz wózek chodzi jak trzeba. Wymienił jakieś sprężynki i kulki .Małe rzeczy a jak pomogły. Pozdrawiam

_________________
Scania Królowa Szos !!
Scania = Szacunek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: