Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 kwie 2013, 11:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2010, 18:10
Posty: 390
Samochód: co się trafi
Lokalizacja: Ustka

Witam

Mam pytanie do znawców tematu tras na Bułgarie. Mam jechać do Sofii, ładunek spożywka, auto do 26dmc. Jak tam się jeździ? Przez Rumunie czy Serbie? Jak wygląda sprawa na granicach. Byłem na Węgrzech i wiem, że tam nie ma żadnych problemów, a jak wygląda to dalej?


Post Wysłano: 06 kwie 2013, 11:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

kolego napisz do tego użytkownika memberlist.php?mode=viewprofile&u=2587 on ćwiczy te rejony. Od siebie dodam,Rumunia i Bułgaria winieta i tratwa w bechet. większość jeździ przez Rumunię. Ja od roku tam nie byłem niechce wprowadzać Cie w błąd. Napisz do Banex-a bedzie wiedzial odnośnie cen ;)

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 06 kwie 2013, 20:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Przez Serbie z tego co się orientuję musiałbyś lecieć na zezwoleniu, do tego dochodzą opłaty za tranzyt pewnie koło 50 euro. Rzadko kto jeździ przez Serba tranzytem do Bułgarii.


Post Wysłano: 06 kwie 2013, 21:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2010, 18:10
Posty: 390
Samochód: co się trafi
Lokalizacja: Ustka

Czyli Serbia odpada. Jeden problem z głowy. Teraz co z promem? Jest jakiś most czy tylko prom? W którym miejscu przeprawiają się ciężarówki bo muszę wyszukać cennik i zrobić konkretną kalkulację na poniedziałek całej trasy.

Sorka za nie dopatrzenie, tratwa w Bechet:P


Post Wysłano: 06 kwie 2013, 22:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Most jest w Ruse by musiał Z sofi gnac na stara zagore i na Bukareszt. Autostrad brak jedynie kawałek z Sofi do do Starej Zagory jest pseudo autostrada z takiego materiału ze hamowanie kończy się wymianą opon :/ prom z tego co pamiętam kosztował 130e w 1 stronę. Napisz do Banexa on na pewno Ci wszystko wyjaśni ;)
Drogi w Rumuni są wporzadku 1 pas ale z lekkim poboczem. Zresztą doświadczony kierowca sobie poradzi ;)
A jeszcze prom jest w Calafat-Vidin niema określonych godzin odpływu,czasem 30 minut czasem 2godziny czakania. Polacy jeżdżą na Bechet na Calafacie nigdy nie spotkałem ciężarówki z PL jedynie busy.

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 06 kwie 2013, 22:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2010, 18:10
Posty: 390
Samochód: co się trafi
Lokalizacja: Ustka

Napisałem do niego, ale na razie chłop zaginął:)

Obmyśliłem już trasę
https://maps.google.pl/maps?saddr=Rabka ... mra=ls&z=6

Mam jechać solówką więc prom 58e plus opłata portowa 12e.
Winiety to jakieś 60e licząc, że na jeden dzień. Czyli 130e same opłaty w jedną stronę bez paliwa. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Post Wysłano: 07 kwie 2013, 10:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 21:45
Posty: 9

Cytuj:
Napisałem do niego, ale na razie chłop zaginął:)

Obmyśliłem już trasę
https://maps.google.pl/maps?saddr=Rabka ... mra=ls&z=6

Mam jechać solówką więc prom 58e plus opłata portowa 12e.
Winiety to jakieś 60e licząc, że na jeden dzień. Czyli 130e same opłaty w jedną stronę bez paliwa. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Trase już masz, z małą poprawką na BG z Oriachowa jedziesz na Wrace a nie przez Kneża. Dolicz jeszcze 3-5 euro za parking, nie stawaj na dzikusach. Musisz mieć ważną winietę podczas opuszczania Rumuni i pamiętać, że ważność winiety kończy się o naszej 23 godz. Za brak ważnej winiety 1200 euro. Powodzenia


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: