Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 sty 2013, 0:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Cytuj:
(...) za około 500 zł, myslę że jakość była by zadowalająca, ale mnie zainteresowały raczej nawigatory gps z zamontowaną kamerką 1 mpix, bluetooth (można wykorzystać jako system głośnomówiący), ekran 5", poza tym internet i inne funkcje komputera oraz cena około 500 zł. Moje pytanie odnosi się do jakości nagrania, czy matryca 1mpix wystarczy???? Zależy mi na tym aby nie robić choinki w samochodzie i wszystko mieć w jednym urządzeniu.
Za ok. 500 zł można mieć już niskobudżetowego 7" tableta z uchwytem na szybę... Np. coś takiego.

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 04 kwie 2013, 12:45

Jestem na etapie zakupu kamerki do autobusu. Zależy mi na tym, żeby była możliwość nagrywania zarówno drogi i wnętrza autobusu przy pierwszych drzwiach. Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/dual-lens-kamera-samo ... 88374.html

Czy ten sprzęt jest w ogóle wart zachodu?


Post Wysłano: 13 lip 2013, 16:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Koledzy szybko i konkretnie potrzebuja kamere na szybe, fajnie by bylo jakby nagrany matierial był dobrej jakosci w dzien jak w nocy, pamieci żeby starczyło od poniedzialku 5 rano do piątku 18 czyli na jakies 120 godzin filmu. Wystarczy dla mnie sama kamera bez zadnych bajerów cos prostego. Ktos moze cos poleci bo na allegro jest tego masa a wiadomo w bagno pieniedzy nie chce wyrzucać.

Co do kwoty jaka dysponuje to wiem za darmo nikt dobrego nic oddaje dlatego na razie sie nie okreslam i chcialbym zobaczyc propozycje :)


Post Wysłano: 13 lip 2013, 18:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Cytuj:
Koledzy szybko i konkretnie potrzebuja kamere na szybe, fajnie by bylo jakby nagrany matierial był dobrej jakosci w dzien jak w nocy, pamieci żeby starczyło od poniedzialku 5 rano do piątku 18 czyli na jakies 120 godzin filmu. Wystarczy dla mnie sama kamera bez zadnych bajerów cos prostego. Ktos moze cos poleci bo na allegro jest tego masa a wiadomo w bagno pieniedzy nie chce wyrzucać.

Co do kwoty jaka dysponuje to wiem za darmo nikt dobrego nic oddaje dlatego na razie sie nie okreslam i chcialbym zobaczyc propozycje :)

Jak szybko i konkretnie to... MANTA MM308

Obrazek


Dałem za to 99zł i od roku działa... + koszt karty.

Szału nie ma ale mi wystarcza... przy rozdzielczości HD karta (chyba, ale nie pamiętam) 16G starcza na ok 3h nagrania.

Wygląda to tak przy nie ciekawych warunkach...

http://www.youtube.com/watch?v=bAgyggOiQto

Jak coś to wyślij @ to w wolnej chwili wyślę inne filmiki (dzień/noc).

Z allegro:

http://allegro.pl/kamera-samochodowa-ma ... 41822.html

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 13 lip 2013, 19:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

jeżeli budżet nie jest określony a szukasz czegoś konkretnego to pomyśl nad tym modelem http://www.alfatronik.com.pl/videorejes ... p-832.html

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 13 lip 2013, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2010, 18:21
Posty: 134
GG: 1
Samochód: Premium 460

Ja poważnie myślę nad MIO MiVue 358 za <500zł

http://www.euro.com.pl/rejestratory-jaz ... 3godSAgAyw

I przykładowe nagranie w dzień:
http://www.youtube.com/watch?v=a872ErlCdqI
I w nocy...
http://www.youtube.com/watch?v=BvGiJKJqruE

Do tego bardzo rozbudowane, intuicyjne menu i małe rozmiary.


Post Wysłano: 13 lip 2013, 21:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
Szału nie ma ale mi wystarcza... przy rozdzielczości HD karta (chyba, ale nie pamiętam) 16G starcza na ok 3h nagrania.
16G w sensie 16GB ? cos krótko 3h

krzysiekjx1 juz ponad tys zl to troche szkoda mi kasy, tu cos fajnego podał BartekSW ponad połowe tańsze, a nagrany film wyglada bardzo dobrze.

Tylko jak z tym czasem nagrywania, np na karcie 10GB ile filmu nagramy.

I na tej kamerce co podal bułkowski410 na filmie normalnie widac numery rejestracyjne, to czy sens jest kupywać lepsza. I tak to ma byc tylko jako zabezpieczenie, tak to bede usuwać filmy.


Post Wysłano: 19 lip 2013, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

A moze ktos do nagrań trasy używał tabletu ?


Post Wysłano: 20 lip 2013, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Ja mam Mio model 358. Fajna sprawa. najlepszy jest czujnik ruchu. Menu proste. Wsadziłem kartę 32 gb. No i ma funkcję aparatu fotograficznego. jeśli cię stać, to szczerze polecam.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 20 lip 2013, 23:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Kolego a może sprawdzałes na ile mniej wiecej czasu nagrywania starczy ta karta 32 GB ? A tablety tak jak patrzylem nie są az tak duzo drozsze od lepszej kamerki a przydac moze sie i do wielu rzeczy.


Post Wysłano: 21 lip 2013, 10:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Cytuj:
Kolego a może sprawdzałes na ile mniej wiecej czasu nagrywania starczy ta karta 32 GB ? A tablety tak jak patrzylem nie są az tak duzo drozsze od lepszej kamerki a przydac moze sie i do wielu rzeczy.
Zależy jaką rozdzielczość ustawisz, nie znam się na takich sprzętach ale 32GB to tak od 5 do 15 godzin nagrania. Pytanie po co więcej, nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem ale chcesz mieć całe nagranie od poniedziałku do piątku...? to chyba musisz założyć centrum monitoringu, tylko dalej pytam po co? mi kamerka chodzi cały czas, jak nie mam nic ciekawego i potrzebnego to jej nie ruszam a stare nagrania same się kasują gdy karta robi się pełna. Jak coś potrzebuje wyciągam kartę, kopiuje na kompa i tyle, można wybrane filmy jakoś zapisać aby się nie skasowały.

Co to tabletów nie wypowiem się (to taki elektro zeszyt z pełnym ekranem co się paluchami w niego wali?), ale chcesz takie coś na szybie wieszać, gdzie niby? nie wiem jaką ma to zdolność nagrywania ale jadąc po dziurach to nie wiem czy da sobie radę.
Nie lepiej cały zestaw za 200 zł kupić który jest do tego przystosowany...

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 01 sie 2013, 9:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sie 2013, 9:17
Posty: 1
Samochód: XF105

Cytuj:
Ja mam Mio model 358. Fajna sprawa. najlepszy jest czujnik ruchu. Menu proste. Wsadziłem kartę 32 gb. No i ma funkcję aparatu fotograficznego. jeśli cię stać, to szczerze polecam.
Właśnie też myślałem o tym rejestratorze, u mnie budżet do 600zł. Zastanawiam się jeszcze nad tym http://www.mistral-rtv.pl/kamera-samoch ... 0-p76.html

Co za nim przemawia to świetne nagrywanie nocne i szeroki kąt widzenia, jak na tym filmiku.http://vimeo.com/69986016 (włączyć HD w dolnym rogu).


Post Wysłano: 04 sie 2013, 13:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Kolego a może sprawdzałes na ile mniej wiecej czasu nagrywania starczy ta karta 32 GB ? A tablety tak jak patrzylem nie są az tak duzo drozsze od lepszej kamerki a przydac moze sie i do wielu rzeczy.
Nie, nie sprawdzałem. Kamerkę traktuje podobnie jak Bułkowski.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 19 sie 2013, 23:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2013, 23:20
Posty: 30

tablet Goclever TAB T76 GPSTV z kamerą i funkcją rejestracji. działać działa ale za każdym razem trzeba ręcznie włączać, nie ma opcji ustawienia nagrywania po podłączeniu zasilania. po włączeniu odtwarzacza muzyki i nawigacji zaczyna wszystko sie mulić.
rejestrator trasy Goclever DVR FULL HD IR, ustawiony na nagrania po 10 min w trybie ciągłym. na karcie 16gb wychodzi mniej więcej cały dzień jazdy. przerw między nagraniami nie ma. (jak ktoś chce to mogę wrzucić nagrania jak wychodzą)
kupiłem kiedyś też chiński rejestrator za 100zł. i nie polecam, nagrywa kiedy chce. przy trybie ciągłego nagrywania zawiesza sie.


Post Wysłano: 15 wrz 2013, 10:27

Kilka dni temu kupiłem sobie taki sprzęt:

http://allegro.pl/kamera-samochodowa-fu ... 31600.html

Problem jest tego typu, że po ustawieniu najniższej jakości nagrania ilość nagranego filmuj jest, moim zdaniem, bardzo mała. Ustawiłem nagrywanie filmików 10 min, a taki filmik zajmuje 1,3GB. Może jakaś podpowiedź czemu tak jest, albo co jeszcze zmienić w ustawieniach?


Post Wysłano: 11 cze 2014, 16:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2014, 16:04
Posty: 1
GG: 9
Samochód: Magirus

kupiłem na ebay kamerkę G1W za 82 dolary.
Pierwszy raz coś tam kupowałem i to od sprzedawcy s Chin. Przesyłka darmowa więc ostatecznie kosztowało mnie to 170 zł (po uwzględnieniu prowizji i przeliczeniu na zł). Przesyłka szła niecałe 3 tygodnie.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2009, 21:15
Posty: 134
GG: 1
Samochód: FH 12 460

Cytuj:
kupiłem na ebay kamerkę G1W za 82 dolary.
Pierwszy raz coś tam kupowałem i to od sprzedawcy s Chin. Przesyłka darmowa więc ostatecznie kosztowało mnie to 170 zł (po uwzględnieniu prowizji i przeliczeniu na zł). Przesyłka szła niecałe 3 tygodnie.
I jak wrażenia z użytkowania? podobno najlepsza kamerka w tej cenie

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

_________________
:)


Post Wysłano: 11 paź 2014, 12:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Panie i Panowie, ktoś coś doradzi w kwestii tych najtańszych sprzętów?
Coś to warte jest, kwota tak do 150 PLNów bo jak wydam więcej to mnie dziewczyna zabije, bo to kolejny wymysł. :lol: :lol: :mrgreen:


Post Wysłano: 11 paź 2014, 13:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Dokup karte na allegro i montuj na szybe. Na YT kariery nie zrobisz ale przy zdarzeniach na drodze potrafi pomóc.

Wysłane z mojego GT-I9300

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 11 paź 2014, 18:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Ja kupiłem z dwa miesiące temu kamerkę w Biedronce, jak dobrze pamiętam za 100zł. Przykładowe nagranie:

http://youtu.be/RFP1giJVBzA


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: