Strona 1 z 7 [ Posty: 139 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 57 Następna
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2008, 22:08
Posty: 61
GG: 0
Samochód: ISUZU

Mam propozycję na taki temat w której można by umieszczać Linki lub nazwy firm tudzież innych podmiotów gdzie byliśmy oglądać sprzęt, oraz opinie na ten temat. Chodzi o solidne firmy gdzie opis pokrywał się z rzeczywistością jak i o przekrętasów picujących wierchy. Pozwoli to nie dość że wiedzieć gdzie szukać aut to i także gdzie lepiej sobie darować wizyty w celu uniknięcia zbędnych kosztów tracenia czasu i nerwów.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

GB Truck
Strona www: http://www.gbtruck.pl/
Warszawa, ul. Połczyńska 10
Zakres usług: sprzedaż pojazdów osobowych, samochody i pojazdy użytkowe, maszyny rolnicze.
Opis: Firma zajmuje się głównie sprzedażą pojazdów poleasingowych (Raiffeisen Bank Polska), możliwy kredyt, leasing, również płatność w obcej walucie (euro). Osobiście brak zastrzeżeń.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

pomysł dobry.tylko trzeba wziąć pod uwagę to że mogą zacząć się reklamy i rekomendacje firm które wcale nie są dobre.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Ja też dodam http://www.centrum-naczep.com/ Firma godna polecenia takich jak Oni szukać ze świeczką.Wszystko szybko i sprawnie załatwoine.Mam od Nich 2 zestawy i wszystko sie zgadza przebieg itp.Naprawde polecam

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2008, 22:08
Posty: 61
GG: 0
Samochód: ISUZU

Cytuj:
pomysł dobry.tylko trzeba wziąć pod uwagę to że mogą zacząć się reklamy i rekomendacje firm które wcale nie są dobre.
Ogólnie to chodzi mi o to żeby wogóle pojawiły sie jakieś na miary gdzie szukać , a dwa to jest forum zawsze jak będzie za słodko to kto inny może zanegować. Jak czytałem forum to kilka postów niżej kolega wspomniał o firmie gdzie go zrolowali na zaliczkę gdzie indziej kolega skomentował magnumki z allegro że ulepy i własnie o to chodzi żeby wiedzieć gdzie trzeba mieć się szczególnie na baczności. Wiadomo że w każdym przypadku auto trzeba oblukać bo to nie astra za 1000 zł i trzeba być czujnym. Jednak dobrze wiedzieć że naprzykład taki a taki biznesmen z wioski xxx ma towar składany z kilku i ulepiony z kitu . Ciekawy jestem czy ktoś coś napisze o daleszycach i tym podobnych zagłebiach. Fajnie po prostu by było mieć to zebrane w jednym miejscu.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Cytuj:
pomysł dobry.tylko trzeba wziąć pod uwagę to że mogą zacząć się reklamy i rekomendacje firm które wcale nie są dobre.
Ogólnie to chodzi mi o to żeby wogóle pojawiły sie jakieś na miary gdzie szukać , a dwa to jest forum zawsze jak będzie za słodko to kto inny może zanegować. Jak czytałem forum to kilka postów niżej kolega wspomniał o firmie gdzie go zrolowali na zaliczkę gdzie indziej kolega skomentował magnumki z allegro że ulepy i własnie o to chodzi żeby wiedzieć gdzie trzeba mieć się szczególnie na baczności. Wiadomo że w każdym przypadku auto trzeba oblukać bo to nie astra za 1000 zł i trzeba być czujnym. Jednak dobrze wiedzieć że naprzykład taki a taki biznesmen z wioski xxx ma towar składany z kilku i ulepiony z kitu . Ciekawy jestem czy ktoś coś napisze o daleszycach i tym podobnych zagłebiach. Fajnie po prostu by było mieć to zebrane w jednym miejscu.
Ja mogę coś powiedzieć o Płocku. Co prawda tylko samochody osobowe i dostawcze, ale radzę omijać szerokim łukiem. Są tam zakłady specjalizujące się w naprawie powypadkowych aut, dużo aut jest po polerce, wyczyszczone, odpicowane aby tylko spuścić towar. Bez miernika i dobrego mechanika nie warto tam jechać ;)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Jeśli Płock, Gostynin i okolice to polecam poczytać o osobie zwanej "Czarodziej z Płocka". Ten człowiek sprawia, że samochody sprzedają się dużo szybciej.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 cze 2009, 21:14
Posty: 429
GG: 8174728
Samochód: B8
Lokalizacja: ŁÓDŻ-SULEJÓW

Byłem wczoraj sprawdzać pod kupno żółte premiumki 450dxi e5 ze znanej firmy spod Pińczowa...właśnie rozjechały się po serwisach do sprzedania jako auta używane...jest to pierwsza partia...będzie jeszcze ze 20 ...powiem szczerze że w miarę dobrym stanie ..przebiegi 400-500tyś...spalanie 34-36...pełno ,zagranica, góry,plandeki, w każdej coś tam do zrobienia ale nie przegrzane i nie jeździły bez oleju, na komputerze czysto ...może komuś to pomoże...pozro

_________________
SPEC.RENAULT TRUCK, VOLVO..DĄBROWA NAD CZARNĄ WOJ ŁÓDZKIE DK74
TEL. 509-036-498
-WYJAZDY NA AWARIE ELEKTRYKI I ELEKTRONIKI RENAULT I VOLVO- ADBLUE, APM, DEFEKT 200,DEFEKT WTRYSKU,DEFEKT IMMOBILIZERA,WYŁ.IMMOBILIZERA, ITP.). zapraszamy do grupy:
https://www.facebook.com/groups/235395747040110/


Tytuł: Uwaga Mina !
Post Wysłano: 09 wrz 2012, 16:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Myśle że przydałby sie dział w którym mozemy sie podzielic informacjami o samochodach które oglądalismy lub mamy o nich jakąs wiedze i po które nie warto nawet jechac czy ogladac, a takiego nie znalazlem wiec moze i by warto go przykleić wyżej żeby każdy poszukujacy samochodu widzial :)

My ostatnio ogladalismy tego Mascota: ledwo odpala czy to cieply czy zimny, pali sie check, na 5tce po odpuszczeniu gazu brak mocy, po odpuszczeniu gazu zgrzyty w moscie / skrzyni ogolnie skarbonka warta tyle co karoseria i 4 ladne opony z tylu.

http://krakow.gumtree.pl/c-Samochody-Mo ... Z410149870


Post Wysłano: 11 wrz 2012, 16:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 mar 2008, 21:05
Posty: 390
GG: 5236488
Samochód: ŁOPEL
Lokalizacja: GRUDZIADZ

konrad jak ma powstać taki dział to niech każdy daje chociaż screena ze zdjęciem ogłoszenia albo pojazdu, bo inaczej jest tak jak u ciebie:
Cytuj:
Ogłoszenie, którego szukasz, nie jest już dłużej dostępne
i g**** wiadomo :mrgreen:


Post Wysłano: 11 wrz 2012, 16:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
konrad jak ma powstać taki dział to niech każdy daje chociaż screena ze zdjęciem ogłoszenia albo pojazdu, bo inaczej jest tak jak u ciebie:
Cytuj:
Ogłoszenie, którego szukasz, nie jest już dłużej dostępne
i g**** wiadomo :mrgreen:
Wczoraj jeszcze działało :P Ale fakt, pomysł ze screenem jest dobry.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 12 wrz 2012, 8:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Do allegro kiedyś było coś takiego jak "allegromat". Na którymś z for spotkałem się nawet z wymogiem "przepuszczenia" zwykłej aukcji przez ten allegromat.

http://www.allegromat.pl/


Post Wysłano: 17 wrz 2012, 12:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2008, 22:08
Posty: 61
GG: 0
Samochód: ISUZU

No ja założyłem taki temat gdzie miałem nadzieję na jakieś wpisy ale kto by czytał starsze posty.
Właśnie tam chciałem aby było podanie adresów itp firm i osób gdzie poleca się kupić albo nie.
viewtopic.php?f=82&t=36571

Więc zapraszam.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 17:31
Posty: 305
Lokalizacja: Bülow - Niemcy

GTL Gdańsk , przy obwodnicy trójmiasta ul Budowlanych , nie polecam tej firmy , oszuści jakich mało .. w sumie to w internecie można dużo o nich poczytać , sprzęt niby bezwypadkowy , a jak się później okazuje auta po poważnych kolizjach ... przeważnie na łysych kapciach , rozkradzone przez poprzednich właścielii , użytkowników ... Firma ma również swoje pod firmy które działają na tej samej zasadzie i sprzedają ten sam sprzęt .


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2008, 22:08
Posty: 61
GG: 0
Samochód: ISUZU

A co sądzicie o tej firmie z Gniezna co najwięcej Manów ma ze swojej oferty.Jest na alledrogo.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Może jakiś link ? :>

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Pewnie PWGaz. Na Wadze są 2 samochody z tej firmy (czerwone Magnum Dxi i biały Man TGA). Przebiegi autentyczne, ceny każdy widzi natomiast malowane mogą być tylko felgi lub końcówki ram.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:16
Posty: 372
Lokalizacja: z nienacka!!!

Kilka razy z szefem byłem oglądać conieco aut. I tak Daleszyce, Bodzentyn, Kotowa Wola to pizzerie... tam się jeździ pooglądać najnowsze "technologie" picowania padlin, polerek, czernideł i malowania felg.
Ostatnie sztuki kupione w CPU Scania w Nadzarzynie... wtop nie było.
O DUNCANie i okolicach Radomia też szef nie ma najlepszych opinii, kupujesz auto normalne a jak do odbioru to webasto zdemontowane, centralne zdemontowane, opony zmienione itp.

_________________
ASS, GAS OR GRASS !!!
NOBODY RIDES 4 FREE !!!
Kat: A,B,C,E i reszta papierów, teraz tylko jazda.
Kanio najlebszo!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2008, 22:08
Posty: 61
GG: 0
Samochód: ISUZU

Cytuj:
Pewnie PWGaz. Na Wadze są 2 samochody z tej firmy (czerwone Magnum Dxi i biały Man TGA). Przebiegi autentyczne, ceny każdy widzi natomiast malowane mogą być tylko felgi lub końcówki ram.
Tak o tę firmę właśnie chodziło. Czyli co generalnie godna polecenia jest ?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Cytuj:
Pewnie PWGaz. Na Wadze są 2 samochody z tej firmy (czerwone Magnum Dxi i biały Man TGA). Przebiegi autentyczne, ceny każdy widzi natomiast malowane mogą być tylko felgi lub końcówki ram.
Tak o tę firmę właśnie chodziło. Czyli co generalnie godna polecenia jest ?
Nie wiem bo nie kupowałem od nich. Wiem tylko gdzie się obecnie zaopatrują i jaki tam jest sprzęt.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 7 [ Posty: 139 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 57 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: