Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 maja 2012, 3:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2011, 5:04
Posty: 463
GG: 1
Samochód: Daihatsu Sirion
Lokalizacja: Glasgow

Akurat u nas w firmie (kurierka) straszna posucha, a dawno nie jeździłem niczym większym więc po starej znajomosci wziąłem sobie parę zastępstw z agencji Driver Hire. I taka dzisiaj mi się piękna trasa trafiła, że postawiłem kamerkę na desce (trochę się jednak rusza, więc czasem ją poprawiam) i nakręciłem całe jej 15 minut.

Ciekawych widoków zza kółka 12-to tonowego szkockiego Iveco Eurocargo dostarczającego elementy kanalizacji w Glasgow i okolicach zapraszam do kina:
http://www.youtube.com/watch?v=FBDA-7ye ... detailpage

:-)

P.S. Tak, w 18 sekundzie to jest owca na środku głównej drogi. Normalka w Szkocji ;-)

_________________
Tak lubię: http://youtu.be/R15gD35BsiA

http://www.gazetae.com


Post Wysłano: 11 maja 2012, 20:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Ale człowiek jest zakręcony po całym dniu pracy... Włączam film i się zastanawiam dlaczego ty lewym pasem jedziesz... Dopiero ten przejeżdżający FHacz dał mi do myślenia :-)

Swoją droga muszę przyznać, że okolica piękna ;-) Tam mnie jeszcze nie było ;)

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 11 maja 2012, 21:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Fajnie by tam się wybrać, ale jakąś szybką osobówką :) Dobra, techniczna trasa, piękne widoki. A także, moim zdaniem, dobry zwyczaj malowania linii granicznych jezdni, co u nas jest dość rzadko spotykane.


Post Wysłano: 11 maja 2012, 23:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
A także, moim zdaniem, dobry zwyczaj malowania linii granicznych jezdni, co u nas jest dość rzadko spotykane.
To prawda. Linia graniczna jest w wielu sytuacjach nieoceniona. Fakt, że na autostradach np. to standard, bo przepisy, ale
już nie raz tej zimy w śnieżycy i ulewnych deszczach na duńskich i niemieckich banach mi "uratowała życie". Po 10h jazdy, gdy człowiek zmęczony bo cięgle pada albo ulewny deszcz, albo śnieg, a linia graniczna jest najbliżej oczu kierowcy to ratuje przed albo ściągnięciem na barierki, albo pobocze. Niby szczegół, a mi się tej jesieni i zimy bardzo "przydał".

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 12 maja 2012, 17:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Takich widoków Szkocji można pogratulować:) marzy mi się kiedyś wsiąść na motor i kilka dni zrobić sobie taki trip na Highlands z Edynburga;) 2 razy byłem za Edynburgiem na rybach nad jakimś jeziorem nawet nie pamiętam nad jakim ale widok tych wszystkich gór i stad owiec o świcie robił wrażenie;D

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: