Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 cze 2011, 22:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2010, 21:56
Posty: 7
GG: 0

Witam,

Mam kilka pytan odnośnie Holandii i potrzeb polskich kierowców.
Jak sobie radzą kierowcy, ktorym w Holandii przecieli plandeke lub została po prostu uszkodzona (zachaczona)?
Czy są jakies serwisy na parkingach lub przy autostradach?
Mój kuzyn klei plandeki na Porcie2000 (40km od granicy niemieckiej za Świeckiem) i podsunął mi pomysł aby pomagać polskim kierowcą w Holandii i kleić im firanki. Podobno w Holandii tną aby zagladnąć co sie wiezie.

Moje pytanie jest takie: Mam maszynke do klejenia plandek (profesjonalną). Czy byli by chętni gdybym otworzył sobie mały serwis mobilny i np dojeżdżał do kierowców wlasnym autem z agregatem w celu naprawy uszkodzonej plandeki?
Jakie musiał bym zaoferowac ceny? Nie chodzi mi o to żey z tego żyć. Mam pracę ale rownież dużo czasu na weekend i po pracy. Czy to by był dobry pomysł?

Porobił bym ogłoszenia, które wysłał bym do polskich przewoźników, dodatkową reklamę zrobił bym w zajazdach na drodze Poznań Świecko (znam tam wielu ludzi) a oprocz tego mam radyjko. A najlepszą reklamą są zadowoleni klienci. Proszę o szczere opinie.


Post Wysłano: 22 cze 2011, 23:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2008, 22:51
Posty: 48
GG: 0
Samochód: Narazie BMW
Lokalizacja: Radom

Chcesz po pracy skoczyć do Holandii na parę godzin i wracać na rano do pracy w PL :roll: poza tym nie kojarzę by w NL tak cieli szmaty.


Post Wysłano: 23 cze 2011, 7:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Moze On mieszka w NL ? Nie pomyslales ? :roll:

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 23 cze 2011, 10:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
poza tym nie kojarzę by w NL tak cieli szmaty.
Żebyś się nie zdziwił... :roll:


Post Wysłano: 23 cze 2011, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2010, 21:56
Posty: 7
GG: 0

Cytuj:
Chcesz po pracy skoczyć do Holandii na parę godzin i wracać na rano do pracy w PL :roll: poza tym nie kojarzę by w NL tak cieli szmaty.

sorry, mój błąd. Nie napisałem że mieszkam w Hadze. Dobry rejon i mnóstwo ciężarówek. Okręg Amsterdam, Rotterdam, Haga.


Słyszałem że z pociętą firaną nikt nie załaduje towaru. (pewnie też zależne od tego co sie przewozi?


Post Wysłano: 23 cze 2011, 20:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Słyszałem że z pociętą firaną nikt nie załaduje towaru.
Zależy co i zależy gdzie. Na przykład w P&G Warszawa co jakiś czas magazyniery wyganiają z pod załadunku samochody choćbyś miał dziurki, że szpilka ledwo przechodzi. Na portierni leżą wizytówki "plandekarza", podjeżdża na miejsce i klei. Jak nie masz wyjścia to korzystasz z takiej usługi.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 23 cze 2011, 20:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

niech Ci nie przychodzi do głowy cięcie po nocach plandek,po to aby mieć w dzień robotę.
Broń Boże :wink:

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 23 cze 2011, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2010, 21:56
Posty: 7
GG: 0

Cytuj:
niech Ci nie przychodzi do głowy cięcie po nocach plandek,po to aby mieć w dzień robotę.
Broń Boże :wink:

nie, nie .... nie wchodzi w gre.... :) bez obaw.

Swoją drogą. niezły pomysł. A w pociętą szczelinę wkładał bym wizytówkę "klejenie plandek" hehe. (żart) ;)


Post Wysłano: 23 cze 2011, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2008, 22:51
Posty: 48
GG: 0
Samochód: Narazie BMW
Lokalizacja: Radom

No nie pomyślałem bo ten kolega co wspominałeś że pod Świeckiem klei mnie zmylił.W takim razie to co innego i możesz nad tym pomyśleć.


Post Wysłano: 23 cze 2011, 22:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2011, 16:32
Posty: 9
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
niech Ci nie przychodzi do głowy cięcie po nocach plandek,po to aby mieć w dzień robotę.
Broń Boże :wink:

nie, nie .... nie wchodzi w gre.... :) bez obaw.

Swoją drogą. niezły pomysł. A w pociętą szczelinę wkładał bym wizytówkę "klejenie plandek" hehe. (żart) ;)
cos a la łowcy skór z Łodzi parę lat temu :D


Post Wysłano: 25 cze 2011, 1:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Cytuj:
(...) pomagać polskim kierowcą w Holandii(...)
Pomagać kierowcom. Kierowcą można zostać.
Cytuj:
Moje pytanie jest takie: Mam maszynke do klejenia plandek (profesjonalną). Czy byli by chętni gdybym otworzył sobie mały serwis mobilny i np dojeżdżał do kierowców wlasnym autem z agregatem w celu naprawy uszkodzonej plandeki?
Jakie musiał bym zaoferowac ceny? Nie chodzi mi o to żey z tego żyć. Mam pracę ale rownież dużo czasu na weekend i po pracy. Czy to by był dobry pomysł?
(...)
IMHO, przy odrobinie reklamy, miałbyś sporo pracy :) Dwa lata temu także wycięto mi 2 "łezki" na stacji benzynowej w NL. Nie miałem na szczęście problemu z załadunkiem.

Coś takiego, o czym myślisz, funkcjonuje np. przy Ikei w Dortmundzie. Ikea nie załaduje z rozciętą plandeką, przyjeżdża więc gość, który te pocięcia łata. Tak się wieść o tym rozniosła, że kierowcy z okolicy, którym pocięto plandeki, przyjeżdżają tam specjalnie po to, by je połatać, nawet wtedy, gdy nie mają zamiaru ładować się w Ikei.

Moim zdaniem mógłbyś brać za takie usługi normalne pieniądze. W końcu, prawie zawsze to, co dla jednych jest nieszczęściem, przynosi chleb innym ;)

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 09 maja 2012, 11:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 maja 2012, 10:31
Posty: 2

Klejenie i spawanie heh ja rozwiązałem ten problem mam spawarkę ale często korzystam z kleju który zawsze wożę w aucie :) HYSOFIX PLAN20 - jest tani a efekt na prawdę super
Spawarka jest niewygodna i może przepalić plandekę.
A z tym cięciem plandek to jest tak jak z malowaniem po ścianach.
Nawet jak złapią winowajcę to dopóki poszkodowany nie wniesie pozwu to nie mają prawa nic mu zrobić bo może ktoś chce mieć, pociętą plandekę lub pomalowany sprayem budynek :)))


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: