


| Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, 22:33 przez Szaki, łącznie zmieniany 1 raz. |
| Naucz się w końcu stosować interpunkcje i zacznij pisać logicznie! Jeszcze jeden Twój taki post, a dostaniesz ostrzeżenie, bo niepierwszy raz piszesz takie bełkoty! |

Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Sebastian_92 i 4 gości |
| Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |