Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 lis 2008, 21:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

WORD Włocławek

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Włocławku

WORD przeprowadza egzaminy państwowe dla osób:

- ubiegających się o prawo jazdy
- ubiegających się o wymianę prawa jazdy wydanego za granicą
- podlegających kontrolnemu sprawdzeniu kwalifikacji

WORD organizuje kursy i szkolenia:

- zmniejszające ilość punktów karnych za naruszanie przepisów ruchu drogowego
- kandydatów na egzaminatorów osób ubiegających się o prawo jazdy
- kandydatów na instruktorów osób ubiegających się o prawo jazdy
- dokształcające kierowców wykonujących transport drogowy w zakresie przewozu
osób lub rzeczy

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego jest wojewódzką samorządową osobą prawną nadzorowaną przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Foto galeria:
* Foto galeria

Kontakt:
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Włocławku
ul. Zielna 2/4
87-800 Włocławek

sekretariat@word.wloclawek.pl

tel. (Sekretariat) - (054) 233 09 50
tel. (Biuro Obsługi Klienta) - (054) 233 09 70



Źródło: http://word.wloclawek.pl

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 14 sie 2009, 18:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2008, 2:55
Posty: 262
GG: 6263155
Samochód: Citroen Berlingo 2.0 HDI

Włocławek to specyficzne miasto. Jako że nie mają porządnej galerii zdjęć z pojazdami, postaram się dodać swoją kiedy będę miał okazję sfotografować pojazdy. A pojazdy mają 2 Staro-man i Daf LF.

A propos WORD-u Włocławek kilka ciekawostek. Staro-man nie powinien być dopuszczony do jazdy. Biegi bardzo źle w nim chodzą. Czasem mając wrażenie, że wrzuciłeś 2 wcale nie musi to oznaczać, że bieg wszedł choć "wajcha" jest na pozycji. Dodatkowo można się sromotnie pomylić i zamiast dwójeczki wrzucić wsteczny (bardzo niewielki i strasznie niewyczuwalny skok dźwigni). Mi się zdarzyło właśnie taki błąd popełnić choć strasznie uważałem więc ostrzegam. Po drugie hamulce, albo ich nie ma, albo samochód staje w miejscu. Ogólnie na drugim (z trzech) podejściu, przy prędkości ok 30 km/h zwalniając przy skrzyżowaniach, egzaminator latał po kabinie. Ogólnie trzeba mieć nerwy ze stali by wyczuć ten pojazd. Siedzenia lepiej nie regulujcie bo szkoda zachodu. Może się okazać, że totalnie się opuści i ogólnie będzie nie wygodnie. Lusterka są tragicznie ustawione, chyba je specjalnie co dzień tak przestawiają by było trudniej. Ogółem jak trafi się wam Staro-man na egzaminie to jedyna radość, że jest niższy i węższy od Daf-a. Reszta to porażka. Aha i nawiew nie działa (chodzi ale nic nie daje)

Daf - poezja, dopiero na nim zdałem. Co ciekawe jak nie będzie chciał wam wejść wsteczny to możecie się odwołać. Jak egzaminator prowadził go na plac manewrowy to cofając nie mógł wrzucić wstecznego. Pojechał lekko do przodu i dopiero jak zrzucił dwójkę to mu wsteczny wszedł. Mi powiedział, że takie rzeczy się zdarzają. Więc to normalka. Reszta to bajka, elektryczne lusterka, klimatyzacja, super wspomaganie. Daf ma 8 biegową skrzynie. Jest dwupoziomowa więc przy 4 musicie pilnować przełącznika. Na placu jak ktoś nie czuje się za pewnie polecam bieg żółwia "C" (dźwignia w lewo i do siebie).

Napisałbym coś o egzaminatorach ale nie wiem, czy można tutaj rzucać nazwiskami. Jeśli dostanę zgodę to napiszę o nich parę słów. A znam 4 bo miałem z nimi do czynienia.

Co więcej...
W poczekalni jest automat z batonami i napojami, na ścianie telewizor który (jak ja czekałem) nadaje cały czas telezakupy.

Jak na razie dodam 3 zdjęcia. Na pierwszym jest widok na plac manewrowy. Drugi to widok na ośrodek. Za tymi citroenami jest poczekalnia. A trzecie to panorama na której widać stara.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
I Was Born To Be A Truck Driver.

B - 24 VIII 2004
C - 29 VIII 2009
Kurs Na Przewóz Rzeczy


Post Wysłano: 09 lut 2010, 21:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2010, 21:30
Posty: 2
GG: 0

Przez te hamulce większość oblewa na Starze!!! :( Nikt się tym nie zajmie? Może wystarczyłby żetelny przegląd? Czy ten typ tak ma? :/


Post Wysłano: 12 paź 2011, 21:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 paź 2011, 22:01
Posty: 15
GG: 2268208
Samochód: Mazda Mx-6

Zdawał ktos ostatnio?? Jest jakas poprawa z tymi sprzetami, jesli ktos cokolwiek wie o zdawaniu we włocławku to niech pisze.


Post Wysłano: 12 paź 2011, 23:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 paź 2011, 12:41
Posty: 16
GG: 0

Egzaminatorzy to osoby publiczne a nie tajniacy i można o nich pisać . Z racji szacunku proponuję używać tylko imion - po co z nazwiska, tak zasadniczo.
Co do Stara - ktoś składał oficjalną skargę?


Post Wysłano: 08 lis 2011, 1:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 paź 2011, 22:01
Posty: 15
GG: 2268208
Samochód: Mazda Mx-6

Więc tak, zapisałem się dopiero na kurs, ale bedę zdawał we Włocławku to napisze cos więcej jak to wygląda aktualnie, z tego co juz sie dowiedziałem nie ma juz staro-mana, został tylko daf.


Post Wysłano: 14 sty 2022, 17:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 paź 2021, 1:42
Posty: 9

Ten WORD to perełka, zdane C+E.

Termin dostałem za 5 dni(!).Egzaminator uczciwy i wyrozumiały. Daf taki jak w Warszawie.

Czarne kliny odkładamy na bok. Wylaczamy hamulec przyczepy wciskajac czarny przycisk z prawej strony (szczegolnie jesli potrzebna jest "bujanka"). Plombę "igłę" do korbki do regulacji nogi. W tym WORD lepiej nie spinac kabli przed zaskoczeniem czerwonego przycisku.

Uwaga na przejazd kolejowy na ul. Papiezka. Zwolnic, rozejrzec się.

Chodzi mi o ten przejazd na Zielnej, nieoznakowany zupełnie


https://maps.app.goo.gl/nx7DY33f77MsHBeh9


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: