Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 wrz 2011, 7:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2011, 11:17
Posty: 6
GG: 0

co sądzicie o nowych mapach na transie? wypuscili jakas nowa wersje 4.0. jakas niby piekniejsza i bardziej funkcjonalna- zainstalowal juz ktos? prosze o opinie czy warto
www.trans.eu


Post Wysłano: 19 wrz 2011, 11:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2010, 18:10
Posty: 390
Samochód: co się trafi
Lokalizacja: Ustka

trochę świeci bzyczy, ale ogólnie da się przyzwyczaić, [wycenzurowano] sprawę z monitoringiem, bo mi się ciągle usuwa i w ogóle jest jakoś głupio w zakładkach, mapa-hym nawet fajna, szkoda tylko ze ma chyba na 35dni a później trzeba płacić, tak samo bezpieczną firmę, teraz tylko widzisz ten transrisk z jak chcesz kogoś zgłosić na listę to trzeba płacić za dodatkowy pakiet...


Post Wysłano: 19 wrz 2011, 13:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2011, 10:46
Posty: 9
GG: 0

mapy są całkiem niezłe, i pakietów trochę trzeba zebrać ale na ogól nie ma tragedii. No chyba ze jak PIRS-BT wspomniał- te zakładki...
ogólna ocena WPORZO- da się żyć

_________________
Prawidłowo wychowane sumienie nigdy nie gryzie swego pana.


Post Wysłano: 20 wrz 2011, 8:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2011, 11:17
Posty: 6
GG: 0

nikt więcej?!


Post Wysłano: 20 wrz 2011, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2011, 21:58
Posty: 86
GG: 0
Samochód: Volvo FH12 480
Lokalizacja: Budapest

This is a good map-Polish trucker in Delta Trans

_________________
Teherautó-sofőr a Hungarocamion volt RÁBA,
teherautó-sofőr a Waberers a Volvo FH12 480 köszönt:)
MY COUNTRY IS HUNGARY


Post Wysłano: 20 wrz 2011, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
trochę świeci bzyczy, ale ogólnie da się przyzwyczaić, [wycenzurowano] sprawę z monitoringiem, bo mi się ciągle usuwa i w ogóle jest jakoś głupio w zakładkach, mapa-hym nawet fajna, szkoda tylko ze ma chyba na 35dni a później trzeba płacić, tak samo bezpieczną firmę, teraz tylko widzisz ten transrisk z jak chcesz kogoś zgłosić na listę to trzeba płacić za dodatkowy pakiet...
no no po tylu latach transowi udało sie stworzyć mapę - duży sukces, ale nie łudź się to wszystko ma jeden cel wyciągnięcie kolejnych pieniedzy od użytkowników.
dawno temu trans był fajnym produktem potem poszli na ilość czyli na mksymalną sprzedaż abonamentów wszystkim także wszelkiej maści przekrętom.
jak chcesz podyskutowac z transem to zapytaj ich jak wyliczają transrisk usłyszysz tylko że jest algorytm (znany tylko chyba nielicznym).
za długo by pisać ale jak ktos za dużo pyta to go wyrzucają z giełdy

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 20 wrz 2011, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2010, 18:10
Posty: 390
Samochód: co się trafi
Lokalizacja: Ustka

nie jestem na Transie długo, ale już zauważyłem, że np certyfikaty rzetelnego przewoźnika to kpina...


Post Wysłano: 20 wrz 2011, 21:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
nie jestem na Transie długo, ale już zauważyłem, że np certyfikaty rzetelnego przewoźnika to kpina...
żadna kpina płacisz i masz :D a właściwie jesteś rzetelny ot taka mała przypadłość :oops: .

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 20 wrz 2011, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Cytuj:
nie jestem na Transie długo, ale już zauważyłem, że np certyfikaty rzetelnego przewoźnika to kpina...
Możesz to jakoś rozwinąć?

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 20 wrz 2011, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
nie jestem na Transie długo, ale już zauważyłem, że np certyfikaty rzetelnego przewoźnika to kpina...
Możesz to jakoś rozwinąć?
przeczytałeś dokładnie warunki jakie musi spełniać "rzetelny"?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 21 wrz 2011, 9:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2011, 20:53
Posty: 3
GG: 0

to samo jest z KDR - firma moze byc zadłużona (byle nie byla zgloszona do KRD) zaplaci i dostaje certyfikat "Rzetelna Firma" a to ze tonie w długach jest malo ważne. Ot taki dziki kapitalizm.

_________________
http://www.car-expres.pl


Post Wysłano: 21 wrz 2011, 9:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2010, 18:10
Posty: 390
Samochód: co się trafi
Lokalizacja: Ustka

tz właściwie jest to moje subiektywne odczucie, tam się może tym od razu tak nie kierujcie.

Po prostu dostała go firma z którą współpracowałem około roku i wiem co tam się działo, totalna olewka o stan ładunku, termin fix każdy miał w dupie i ogólnie dziwne rzeczy się tam działy. O dotrzymywaniu terminów to już nie wspomnę, co chwile byli na liście dłużników...


Cytuj:
Firma otrzymała Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika i spełnia warunki:
1. Staż na rynku powyżej 3 lat.
2. Pozytywne oceny i komentarze od klientów.
3. Aktywność na giełdzie TRANS potwierdzona zawartymi transakcjami.
4. Dobra sytuacja finansowa.
5. Posiadanie wymaganych licencji i ubezpieczeń.
6. Uzupełniony profil, charakterystyka i informacje o firmie.
myślę, że jak ktoś stara się dobrze robić robotę to nie są jakieś wygórowane warunki
a na jakiej podstawie jest ustalana dobra sytuacja finansowa?


PS. gdzie jest w ogóle notes w tym nowym transie, bo albo ślepy, albo nie ma nie wiem.


Post Wysłano: 21 wrz 2011, 14:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2011, 10:46
Posty: 9
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
nie jestem na Transie długo, ale już zauważyłem, że np certyfikaty rzetelnego przewoźnika to kpina...
żadna kpina płacisz i masz :D a właściwie jesteś rzetelny ot taka mała przypadłość :oops: .

zależy jak kto spojrzy. Co do kasy- nasza firma musiała owszem spełnić wymogi, ale kasy za to nie płacilismy. To nie jak w KRD- płacisz, masz.
co do firm z certyfikatem, póki co nie nadziałem się na jakiegoś chwasta- ale z tym zawsze ostrożnie i na własna reke.

_________________
Prawidłowo wychowane sumienie nigdy nie gryzie swego pana.


Post Wysłano: 21 wrz 2011, 14:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

Ja nie wiem dlaczego niektórych ten certyfikat tak drażni ... zazdrość ??

Trochę trzeba było się napracować aby zarobić na swoją markę, to że jest taki a nie inny sposób przyznawania certyfikatów to inna sprawa, ale co komu to przeszkadza?

Ja mam bynajmniej satysfakcje jak mi klient mówi .. mam kogoś kto pojedzie taniej ..
Za tydzień wraca i mówi wiesz co .. pojechał mi ten przewoźnik za 70 EUR mniej i towar mi zginął, nie dojechał na czas, nie było właściwego kontaktu, nie było informacji o położeniu auta - jestem niezadowolony z tego przewoźnika.

Na takie rzeczy się pracuje, to jest właśnie rzetelność, która jest poparta faktami

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 21 wrz 2011, 19:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Ja nie wiem dlaczego niektórych ten certyfikat tak drażni ... zazdrość ??

Trochę trzeba było się napracować aby zarobić na swoją markę, to że jest taki a nie inny sposób przyznawania certyfikatów to inna sprawa, ale co komu to przeszkadza?

Ja mam bynajmniej satysfakcje jak mi klient mówi .. mam kogoś kto pojedzie taniej ..
Za tydzień wraca i mówi wiesz co .. pojechał mi ten przewoźnik za 70 EUR mniej i towar mi zginął, nie dojechał na czas, nie było właściwego kontaktu, nie było informacji o położeniu auta - jestem niezadowolony z tego przewoźnika.

Na takie rzeczy się pracuje, to jest właśnie rzetelność, która jest poparta faktami
nie bierz tego do siebie ale mnie ten certyfikat naprawdę drażni z jednej prostej przyczyny jest nieobiektywny.
staż na rynku 3 lata? tyle to się pracuje na to by wogóle zaistnieć i by ktoś chciał wogóle z toba gadać.
co ma solidność i rzetelność do aktywności na giełdzie? nic
pozytywne oceny i komentarze - wszystko idzie załatwić ja tobie pzykadzę a ty mnie ijuz są pozytywne komentarze
jak trans oceni sytuację finansową? poprzez wywiadownę? którą tą z którą współpracuje? ta wywiadownia nawet nie pyta o nic w firmie czyli u źródła.
sprawa licencji i ubezpieczeń -przecież to standart i nie potrzeba do tego żadnej rzetelności.

a już tak na gorąco nie wiem czy zwróciliście uwagę że nie ma już w zakładce o firmie że jest na liście dłużników - niech mi ktoś powie że trans nie hoduje oszustów i hochsztaplerów(był to jeden z postulatów który był składany podczas rozmów we Wrocławiu ale co tam był i się zmył) .

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 21 wrz 2011, 23:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

Cytuj:
nie bierz tego do siebie ale mnie ten certyfikat naprawdę drażni z jednej prostej przyczyny jest nieobiektywny.
staż na rynku 3 lata? tyle to się pracuje na to by wogóle zaistnieć i by ktoś chciał wogóle z toba gadać.
co ma solidność i rzetelność do aktywności na giełdzie? nic
pozytywne oceny i komentarze - wszystko idzie załatwić ja tobie pzykadzę a ty mnie ijuz są pozytywne komentarze
jak trans oceni sytuację finansową? poprzez wywiadownę? którą tą z którą współpracuje? ta wywiadownia nawet nie pyta o nic w firmie czyli u źródła
WIEM!!

ale rzetelność dla mnie to coś wiecej nż tylko certyfikat z transa ...jak wcześniej napisałem to ogrom pracy który wykonujesz dla zadowolenia klienta, to dotrzymywanie słowa na każdm kroku, to najwyższy poziom obsługi, to informacja na każde żądanie ... i setki innych rzeczy.

Nasza firma o certyfikat na przykład w ogóle sie nie starała, to sam TRANS do mnie kiedyś zadzownił i zapytał JAK TO ROBIMY, że wszyscy oceniają nas na plus, to ja opiniowałem zasady przyznawania ocen na transie, na tę chwilie mamy 90 pozytywnych opini na transie jako przewoźnik - i to w ogóle nie jest wymouszone , nie jest proszone po klientach, sami oni wystawiają takie oceny.
Proponowałbym wiec nie mierzyć wszystkich jedną miarą

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 22 wrz 2011, 8:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2011, 10:46
Posty: 9
GG: 0

Cytuj:
a już tak na gorąco nie wiem czy zwróciliście uwagę że nie ma już w zakładce o firmie że jest na liście dłużników - niech mi ktoś powie że trans nie hoduje oszustów i hochsztaplerów(był to jeden z postulatów który był składany podczas rozmów we Wrocławiu ale co tam był i się zmył) .

stary, zanim soś napiszesz to dowiedz się dokładnie. Ta opcja nadal jest, ale trzeba za nią zabulić

_________________
Prawidłowo wychowane sumienie nigdy nie gryzie swego pana.


Post Wysłano: 23 wrz 2011, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
a już tak na gorąco nie wiem czy zwróciliście uwagę że nie ma już w zakładce o firmie że jest na liście dłużników - niech mi ktoś powie że trans nie hoduje oszustów i hochsztaplerów(był to jeden z postulatów który był składany podczas rozmów we Wrocławiu ale co tam był i się zmył) .

stary, zanim soś napiszesz to dowiedz się dokładnie. Ta opcja nadal jest, ale trzeba za nią zabulić
ależ oczywiście że jest tylko że płatna jak sam wspomniałeś.
niecierpliwie oczekuję dnia kiedy wgląd na forum też bedzie płatny.
z taką samą niecierpliwością oczekuję dnia kiedy użytkownicy transa powiedzą dość i myslę że ten dzień przyjdzie lub już jest co wykazuje spadek wpływów z abonamentu a przez to wprowadzanie przez transa opłat za wszystko także za taką prostą informację że firma jest na liście dłużników - na dłuższą metę przyniesie to transowi ewidentne straty.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 24 wrz 2011, 18:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

Tylko, że na razie nie ma sensownej alternatywy.

To tak jak z systemami operacyjmi. Wszyscy mają windowsa i wszyscy na niego narzekają, niestety nie zainstalujesz czego innego .

Istotnie, isnieje grupa użytkowników Aplle,linuxa ... jednak co z tego ..

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 25 wrz 2011, 17:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Tylko, że na razie nie ma sensownej alternatywy.

To tak jak z systemami operacyjmi. Wszyscy mają windowsa i wszyscy na niego narzekają, niestety nie zainstalujesz czego innego .

Istotnie, isnieje grupa użytkowników Aplle,linuxa ... jednak co z tego ..
popatrz dookoła i wróć do czasów jak zaczynał trans - jest sporo giełd które robia konkurencję dla transa.
dziś jeżeli jesteś na transie i na dokładke masz niski numer (4-cyfrowy) to już nie jest "nobilitacja" jak kiedyś dziś w mojej ocenie to obciach z powodów działań transa między innym artystycznego hodowania dłużników o całej reszcie nie wspominam (przez grzeczność).

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: