| Ostatnio zmieniony 11 lis 2010, 11:15 przez Evil, łącznie zmieniany 2 razy. |
| Widzę, że zostałem uprzedzony z w/w serwisem. Żeby nie nabijać postów dodam tutaj, że bardzo gorąco polecam ten serwis, świetne warunki socjalne dla kierowców, miły i fachowy personel oraz co najważniejsze bardzo uprzejmy właściciel pan T. Nogaj. |




ZDJĘCIA Z GALERII FACEBOOK http://www.facebook.com/pages/Naprawa-r ... 0680717686
| Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 0:33 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz. |
| Pisz normalnie, nikt nie jest ślepy! |
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość |
| Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |