Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 sie 2011, 10:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2011, 9:37
Posty: 4
GG: 0

Cześć , jestem nowy na forum , a nie zauważyłem działu "Przedstaw się" , wiec uczynię to tutaj :) Mam 26 lat jestem lakiernikiem samochodowym , pochodzę z Katowic.Moim zamiłowaniem jest motoryzacja , a w szczegolnosci samochody marki BMW oraz oczywiście ciężarówki ;) Bracik jeździ aktualnie zestawem po kraju , także korzystając z okazji nakręciłem całkiem spontanicznie parę krotkich filmików i zdjęć i skleiłem to w całość.Przepraszam za jakość i niedociągnięcia , ale w sumie to był spontan , następnym razem załatwię lepszy sprzęt do nagrywania , pozdrawiam :) http://www.youtube.com/watch?v=uWbMLGBcgh4


Post Wysłano: 09 sie 2011, 11:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2011, 11:24
Posty: 167
Samochód: osobowy

Kolego to źle szukałeś Przedstaw się jest tutaj viewtopic.php?f=16&t=7&p=434328#p434328 :D


Post Wysłano: 09 sie 2011, 12:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2011, 9:37
Posty: 4
GG: 0

Mój błąd , sorry ;)


Post Wysłano: 09 sie 2011, 13:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2011, 11:24
Posty: 167
Samochód: osobowy

Nikt nie jest nie omylny:)

Natomiast co do samego filmu który właśnie skończyłem oglądać to widać że nie masz statywu, nagrywasz to telefonem? I piszesz że film z cyklu: jazda tirem pisz ciężarówką :) Jeśli piszesz że następnym razem załatwisz lepszy sprzęt do filmowanie do czekam na tą następną część :) Zdjęcia które powsadzałeś w film są dobre, przejrzyste, widać to co mamy zobaczyć. Na koniec taka mała sugestia, może podczas filmu mógłbyś wpleść napisy z których będziemy wiedzieli co gdzie ładujesz i dokąd jedziesz?
No to tyle moich uwag, nie chciałem Cię obrazić tylko napisałem kilka zdań abyś mógł następnym razem skleić lepszy film :)

Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 09 sie 2011, 14:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2011, 9:37
Posty: 4
GG: 0

Niestety telefonem , ale następnym razem załatwię już lepszy sprzęt :) Opis już zmieniłem ;) Dzięki za rady , mam nadzieje iż będzie teraz tylko lepiej :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: