Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Wakacje 2011
Post Wysłano: 18 lip 2011, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 maja 2007, 19:04
Posty: 118
GG: 0
Lokalizacja: Grudziądz

26.06.11 niedziela
Wyruszyliśmy z domu w sobotę wieczorem aby dotrzeć w niedziele rano , na bazie byliśmy ok. 10 rano więc mieliśmy dość dużo czasu na pakowanie.
Obrazek
27.06 Poniedziałek
Przebudziłem się o 6 rano , wyszedłem za potrzebą po chwili poszedłem się wykąpać , zjedliśmy śniadanie , porozmawialiśmy z innymi kierowcami.
Tata poszedł zgłosić do biura , że mamy słabe akumulatory i po 3 godzinach auto ma już problemy z odpaleniem.
Mówili , że mamy podjechać na pobliski niezbyt pracowity serwis daf'a , coś tam pomierzyli napięcie itp...i mówił , że są dobre.Jako że plac dsv jest obok serwisu podjechaliśmy co mamy za robotę dali papiery poszukaliśmy naczepę , schaczyliśmy naczepę doładowali nam trochę towaru i ruszamy.Wbicie w navi adresu Bougnes400 km , dopiero co wyjechaliśmy , a już korek w Gencie.Jazda po autobanach nie ma co opisywać.Pauze 45 min. wykręciliśmy na 'vemarsie'.Poszliśmy na stacje po coś na ochłodę , spotkaliśmy kolegę z firmy pogadaliśmy wróciliśmy do auto i jedziemy dalej.W Paryżu się korkowało , gdy przebiliśmy się przez Paryż szukaliśmy miejsca na noc.
Pauza na n104 , tam zrobiliśmy kolacje , wymieniłem żarówki w tylnych lampach ciągnika , załączyliśmy film posiedzieliśmy do późnego wieczora i w kimę.
Obrazek
Granica B-F.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
28.06 wtorek
W nocy było dość duszno padał deszcz i była dość mocna burza.Auto nie odpaliło więc wysłaliśmy wiadomość z ta informacją i telefon do biura , serwis przyjedzie czekamy mija około 2 godzin , dolał tylko wody odpalił na kable i pojechał.Pojechaliśmy rozładować 1 miejsce i 2 do Orleans jazda po wioskach itp...3 rozładunek w Briare i tu pauza pod firmą.Ale pierw podjechaliśmy nad jezioro schłodzić się , popatrzeliśmy na parking w okół żadnych lamp , nic takiego po prostu ciemnica będzie w nocy.Więc decyzja , że wracamy pod firmę.Film oglądaliśmy też burzę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
http://fifus.picturepush.com/ --> http://remigiuszwiniewski.picturepush.com/


Post Wysłano: 19 lip 2011, 12:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 maja 2007, 19:04
Posty: 118
GG: 0
Lokalizacja: Grudziądz

29.06 środa
Wstałem po 7 rozładowani , staneliśmy i o 8 ruszyliśmy już na załadunek w Panes 65 km od naszej obecnej pozycji.Pod załadunkiem zrobiliśmy śniadanie i ruszyliśmy na następny załadunek do La Ferte później jazda na kolejny do Werzon i St.Florant tam po załadunku jednej palety pauza i poszliśmy na zakupy.Ruszyliśmy , ujechaliśmy z 70 km i czas na pauzę zjedliśmy obiad , umyłem szyby , film itp...i kima.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
30.06 czwartek
Wstałem jak już byliśmy w Paryżu , tam rano standardowo korki.Dociągneliśmy trochę za Paryż zjechaliśmy na przerwe zrobiliśmy śniadanie , sprzątneliśmy i ruszyliśmy w strone Gentu(B).Na bazie zostaliśmy na noc , pojechaliśmy do sklepu , wróciliśmy zjedliśmy obiad posiedzieliśmy na necie , pogadaliśmy i wieczorem spać.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
1.07 piątek
Gent-Rotterdam-Antwerpia
Przebudziłem się i wstałem jak byliśmy już w Roterdamie pod firmą , powiedzili że mamy podjechać na 2 magazyn.Tam mała kolejka , łącznie zeszło z 3 godziny.Ruszyliśmy w stronę Ant. tam moment i załadowani , spieliśmy ładunek i ruszamy w kierunku Francji.Po drodzę zjechliśmy dokupić kilka rzeczy przed weekendem.I ruszyliśmy dalej , jazda po autobanach nie ma co pisać.Wieczorem pauza , obiado-kolacja....
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2-3.07 Sobota , niedziela
Tata podjechał gdzie byliśmy ze znajomym weekend na 'vemars' , stoimy na parkingu strzeżonym.Gadanie , sprzątanie , odkleiłem ta naklejkę euro 5 z przedniej szyby itp...743 to ten co jeździliśmy nim w ferie.
Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
http://fifus.picturepush.com/ --> http://remigiuszwiniewski.picturepush.com/


Post Wysłano: 19 lip 2011, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Interesujący, wciągający, atrakcyjny, przyciągający, ciekawy, intrygujący, zajmujący, frapujący, pociągający, angażujący i zajmujący opis trasy.
Cytuj:
[...]notatki, które prowadzę w kalendarzu na koniec każdego dnia pracy, są bardziej szczegółowe i finezyjne, niż ten pseudo opis..[...]


Post Wysłano: 24 lip 2011, 11:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Zdjęcia masz dobre, ale opis jest tragiczny.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: