Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lip 2011, 19:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Tak, tylko, że jeśli przepracujesz w firmie miesiąc i weźmiesz nawet ten 1500zł, to masz 1500zł w kieszeni.

Jeśli masz swoją działalność, to zainwestowałeś kupę kasy, ponosisz ryzyko związane z tą działalnościa i też masz zarobić 1500zł? Oczywiście z tego 1500zł zapłacisz jeszcze różne podatki, OC, awarie, a kiedy policzysz jeszcze utratę wartości grajdoła, wychodzi pracowałeś za darmo.


Więc to ja się Ciebie pytam, widzisz w tym sens? Widzisz w tym przyszłość?
ponoć nadzieja umiera ostatnia :lol:
oczywiście nie zniechęcam nikogo ale gdybym dziś miał zaczynać to choćby mi dali auto w prezencie abym pracował nim to bym tego nie chciał-bo stres i nawał obowiązku jest nie proporcjonalny do dochodów jakie można,podkreślam że tylko teoretycznie można uzyskać,i nie mów mi o poniżaniu za 1500zł bo zwyczajnie ja też kiedyś byłem w tej sytuacji i wiesz jak z niej prosto wybrnąłem??? wziąłem walizkę i stwierdziłem że nic tu po mnie w tym kraju :D
potem wróciłem ale już z pieniędzmi i pomysłami a także kontaktami jakie w miedzy czasie nawiązałem a to zupełnie inny start gdy masz stałą robotę

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 07 lip 2011, 10:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 cze 2011, 17:53
Posty: 55
GG: 697300
Lokalizacja: WZ

No tak tylko jeżeli się okaże że wszystko jakoś będzie funkcjonowało auto będzie jeździło i wszystko będzie w miarę ok i zostanie np 5 tys z auta ??? To wszystko zmienia prawda ???? Pamiętaj !!! Kto nie ryzykuje ten nie ma !!!

_________________
Tyle powrotów ile wyjazdów


Post Wysłano: 07 lip 2011, 10:25

A jak nie będzie ?

Masz fajne podejście, "okaże się", "jakoś będzie", "będzie jeździło", "będzie w miarę ok" powodzenia życzę :lol:

Najlepsi, którzy mają podpisane dobre stałe zlecenia obecnie zarabiają, jak wstawisz auto pod spedycje to oni już Ci tak dadzą zarobić, żebyś całkiem przypadkiem się na tym nie wzbogacił.


Post Wysłano: 07 lip 2011, 12:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
:
jak wstawisz auto pod spedycje to oni już Ci tak dadzą zarobić, żebyś całkiem przypadkiem się na tym nie wzbogacił.

tak ci skalkulują stawkę abyś przetrwał,bo utopić to cie nie będą chcieli,bo na nich ktoś musi pracować :lol:
a jak słyszę o wstawieniu auta pod spedycje to od razu pojawia mi się w myślach taki napis i następstwa z nim związane
"dołącz do nas" Equus
tam nawet nic nie musiałeś szukać i nie musiałeś mieć auta

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 07 lip 2011, 21:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 cze 2011, 17:53
Posty: 55
GG: 697300
Lokalizacja: WZ

Cytuj:
A jak nie będzie ?

Masz fajne podejście, "okaże się", "jakoś będzie", "będzie jeździło", "będzie w miarę ok" powodzenia życzę :lol:

Najlepsi, którzy mają podpisane dobre stałe zlecenia obecnie zarabiają, jak wstawisz auto pod spedycje to oni już Ci tak dadzą zarobić, żebyś całkiem przypadkiem się na tym nie wzbogacił.

A kto przepraszam bardzo mówił o spedycji ? Mój wujek jeździ i nie narzeka, kasa na czas za Viatoll mu zwracają ??

A ja na pewno nie będę jeździł w spedycji !!! Mam prawie nagraną robotę !!

_________________
Tyle powrotów ile wyjazdów


Post Wysłano: 07 lip 2011, 21:43

Skoro masz nagraną robotę, to po co pytania o dochód, przecież w tej chwili to bardzo łatwo policzyć.

Poza tym weź po uwagę fakt, że nikt Ci nie zapewni pracy do końca świata, firma dająca Ci pracę może upaść, czy zrobić zwykły przekręt.


Post Wysłano: 08 lip 2011, 23:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Pytam się czysto teoretycznie ponieważ planuje zakup takiego auta ale nie mam bladego pojęcia ile może palić, koledzy a może orientujecie się gdzie pod warszawa można wstawić takie auto ?? Oczywiście nie oczekuje ze podacie mi stawki i nr tel:) Dzięki wielkie za rozwianie moich wątpliwości :)
masz robotę a pytasz gdzie można wstawić auto???

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: