Strona 1 z 1 [ Posty: 16 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 sty 2011, 16:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Witam.
Poszukuje CB Radia z zielonym podświetleniem, koniecznie.
Chciałbym go zamontować w Scanii 124L.
Ma ktoś jakieś propozycje? Najlepiej jakiś President, radio musi być bardzo dobrej jakości, cena jest nieważna. Mi osobiście przypadł do gustu President James, tylko bardzo trudno go nowego dostać.
Najlepiej gdyby Przyciski i wyświetlacz był w kolorze zielonym. Koniecznie nowe mnie tylko interesuje.
Tak jestem pedantem... Ja po prostu muszę mieć wszystko w jednakowym kolorze. :wink:
Tak wiem, zaraz pewnie pojawią się komentarze typu: "głupotą jest kupowanie radia ze względu na podświetlenie" ale proszę Was oszczędźcie mi tego bo ja i tak nie odpuszczę i koniec, musi być zielone podświetlenie :)

Edit:
Czy ktoś z Was orientuje się może jaka żarówka jest w podświetleniu w ALAN 48 EXCEL? Bo mam takie radio i może dało by się zmienić podswietlenie w nim...


Ostatnio zmieniony 16 sty 2011, 16:43 przez VeRay, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 16 sty 2011, 16:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Tak jestem pedantem...
Też to mam ... w DAFie miałem akcje wszystko na bursztynowo :lol: .
Cytuj:
Najlepiej jakiś President, radio musi być bardzo dobrej jakości, cena jest nieważna.
Chodzi o to, że te lepsze Presidenty mają wyświetlacz ciekłokrystaliczny podświetlany od tyłu pomarańczowymi diodami. Da się zrobić na zielono, ale kartą gwarancyjną możesz napalić w piecu.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 16 sty 2011, 16:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:
Chodzi o to, że te lepsze Presidenty mają wyświetlacz ciekłokrystaliczny podświetlany od tyłu pomarańczowymi diodami. Da się zrobić na zielono, ale kartą gwarancyjną możesz napalić w piecu.
Właśnie o to sie boje :? Z przelutowaniem diód nie miałbym najmniejszego problemu bo się tym często zajmuje, tylko ta gwarancja...


Post Wysłano: 16 sty 2011, 18:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lip 2008, 14:09
Posty: 144
GG: 7250824
Samochód: Mercedes 814D

Witam,
Jeżeli nie zależy Ci, żeby mieć sprzęt z tego roku, to możesz kupić trochę starszego Presidenta Johny II. Ma bardzo zielone podświetlenie :wink:
Pozdrawiam

_________________
Nie, nie mam 13 lat...


Post Wysłano: 16 sty 2011, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:
Witam,
Jeżeli nie zależy Ci, żeby mieć sprzęt z tego roku, to możesz kupić trochę starszego Presidenta Johny II. Ma bardzo zielone podświetlenie :wink:
Pozdrawiam
Nie chodzi mi o takie CB Radio które ma tylko wyświetlacz kanałów podswietlany, chce żeby wszystko było podswietlane, każdy przycisk i potencjometr. Jak np. Tutaj:

Obrazek


Post Wysłano: 16 sty 2011, 20:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Z tego co pamiętam to jest takie radio które ma zmienne kolory podświetlenia. Bodajże Omega się nazywa ale konkretnej nazwy nie znam.


Post Wysłano: 16 sty 2011, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

http://allegro.pl/johnson-ii-kolor-popr ... 46082.html

Napisz do Mariusza (tego z aukcji) albo zadzwoń. Zrobi ci zielone i z gwarancją :-)

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 16 sty 2011, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:
http://allegro.pl/johnson-ii-kolor-popr ... 46082.html

Napisz do Mariusza (tego z aukcji) albo zadzwoń. Zrobi ci zielone i z gwarancją :-)
Dziękuje Kolego naprawdę bardzo mi pomogłeś, właśnie to jest oferta idealna dla mnie :mrgreen:
Mam nowego Alana 48 Excel i jestem ciekaw czy w nim też by mi podświetlenie przerobili :roll:
A jeśli nie to trzeba zainwestować w nowego Presidenta i Im wysłać :wink:
Jeszcze raz dziękuje, gdybym mógł to postawił bym Ci piwo za to. :lol:


Post Wysłano: 16 sty 2011, 21:44

Niestety, nie nowe, ale proszę bardzo, President Herbert. Pięknie podświetlony na zielono, mam takiego w aucie. Nic nie trzeba przerabiać, radio jeszcze "oldschoolowe" bez procesora pięknie pracuje.
Ewentualnie podobne, Alan 28


Post Wysłano: 16 sty 2011, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:
Niestety, nie nowe, ale proszę bardzo, President Herbert. Pięknie podświetlony na zielono, mam takiego w aucie. Nic nie trzeba przerabiać, radio jeszcze "oldschoolowe" bez procesora pięknie pracuje.
Ewentualnie podobne, Alan 28
Pierwsze mi się podoba ale ja chce koniecznie nowe :( Więc lipa z tego będzie. A ten Alan mi w ogóle się nie podoba...


Post Wysłano: 16 sty 2011, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2010, 18:54
Posty: 207
GG: 7700645
Lokalizacja: Warszawa

Widzę że Jester mnie uprzedził.
(swoją drogą ten A28 leży na allegro już chyba dobry rok...)

Chcesz się pchać w nowe to proszę bardzo. Weź sobie HarregoIII z przeróbką z SINADu.
Polecić natomiast można HerbertaI, czy Alana 28. To są RADIA (jeśli chodzi o "zielone")

P.S. Faktycznie głupotą jest kupowanie radia ze względu na kolor.
Swoją drogą w nowych radiach często jest zielone podświetlenie. Znaczy nie podświetlenie, a wyświetlacz kanałów. Mówię o wszelakich Alanach małych ale i większych (poza 48 plus multi, excel multi, 78). Prezie lubują się w czerwonym, ale Harry/Johnny I i II miały wyświetlacz zielony. Herbert i Wilson też, reszta już czerwone.


Post Wysłano: 16 sty 2011, 23:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Najbardziej do gustu przypadł mi ten Herbert i James. Z tym, że James ma za dużo kanałów, mi nie potrzeba takiego kombajnu. Ma być Najlepsze i z zielonym podświetleniem. Pedanci już tak maja :wink:
Ja do Scanii nawet specjalnie zamawiałem termometr z zielonym podświetleniem. :lol:
Swoją drogą te tego Excela wsadzę do mana a do Scanii będzie radio z przeróbka od Sinadu


Post Wysłano: 16 sty 2011, 23:29

Najlepsze hmmm wg mnie President Jackson I, 6-cio czterdziestkowy, wersja sportowo-eksportowa, miałem takiego. Pięknie chodził.
A do samochodu upieram się, że jeśli ma być RADIO to President. Jeśli President - produkowany na Filipinach. I radio bez procesora.


Post Wysłano: 16 sty 2011, 23:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2010, 18:54
Posty: 207
GG: 7700645
Lokalizacja: Warszawa

No nie, akurat marka nie jest tutaj wyznacznikiem. President wydaje się super hiper bo... się nazywa PRESIDENT. Owszem, mieli dobre radia, ale nie tylko oni. Przykład - Alan 28, 18... Zresztą też i inne marki.
Anteny akurat President ma nie najlepsze (nie wszystkie).
No i coś co zachowałem na koniec, czyli cena. Nie jestem sknera, ale nie ma się co oszukiwać, teraz President po prostu zdziera z ludzi kasę.

Z Jacksonami to podobno odwrotnie, lepsze były 5-bandowe. Ale co znaczy "lepsze" tego nie wiem. Osobiście mam 5-bandowego.
Natomiast z pozornie podobnego Valerego nie byłem w ogóle zadowolony. Szumiał nawet na skręconym RFie. (ale on akurat był z Chin, chociaż niesmak i tak pozostał)

Do autora: Piszesz o Jamesie. A podobno bardzo koniecznie zależy Ci na nowym radiu?


Post Wysłano: 17 sty 2011, 18:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:

Do autora: Piszesz o Jamesie. A podobno bardzo koniecznie zależy Ci na nowym radiu?
Na allegro nie tak dawno był James nowy z gwarancja i folią na wyświetlaczu więc wydaje mi się że można jeszcze nowy dostać...


Post Wysłano: 17 sty 2011, 19:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2010, 18:54
Posty: 207
GG: 7700645
Lokalizacja: Warszawa

Równie dobrze można dostać nowego Herberta, czy Alana 28 :D

A gwarancja to pewnie nic nie warta rozruchowa na może miesiąc, ale nie wiem, nie widziałem aukcji.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 16 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: