Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2010, 14:58
Posty: 19
GG: 1399364
Samochód: MAN TGA 18.430
Lokalizacja: Szczecin - ZS

Witam, szperałem dosyć głęboko po forum i nie spotkałem się z podobnym ćwiczeniem. Chcę podpiąć pistolet do przedmuchiwania pod kompresor powietrza. Zanim kupiłem auto, zdążyłem się już zaopatrzyć w kompletny pistolet z szybko-złączką. Już chciałem za siedzeniem kierowcy przecinać wąż z powietrzem kiedy zauważyłem, że w moim aucie obok pilota do poduszek WABCO w ściance grodziowej między schowkiem a kabiną jest wyprowadzone wyjście z kompresora na pistolet. Niestety średnica tego wyjścia jest o milimetr mniejsza niż standardowe wejścia z pistoletu i po prostu moja złączka z pistoletu jest za duża i nie pasuje. Czy spotkał się ktoś z takim problemem? Ewentualnie czy jest jakaś możliwość rozkręcenia tej obudowy, z której wychodzi to wyjście i zamiana na kompatybilną? A może jest jakaś przejściówka, która pozwoli na podłączenie pistoletu pod to wyjście. Niektórzy mogą powiedzieć, że robię problem zamiast rozciąć przewód powietrza i podłączyć pistolet, ale z doświadczenia wiem, że jak się rozetnie przewód to często powietrze uchodzi, są luzy na szybko-złączce i syczy a jest to moje prywatne auto i chciałbym podłączyć pistolet pod wejście specjalnie do tego przeznaczone. :wink:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sie 2010, 1:15
Posty: 660
GG: 0
Lokalizacja: Reykjavik

Nie mam pojecia co to za wyjscie na pistolet ,jaki rodzaj ,powinienes wrzucic fotke ....
ale wiem gdzie mozesz to bezinwazyjnie podlaczyc :) .
Za siedzeniem kierowcy w miejscu gdzie wychodzi wezyk i elektryka do siedzenia z podlogi ,unosisz gume "dywanowa" i tam jest rozgaleznik cisnienia ,tam jest tez podlaczone siedzenie .
Czesto jest tam jedno wyjscie z zaslepka ,ktora mozesz wyciagnac i wyjscie pasuje na przewod 6 mm.
Jak nie znajdziesz gotowej koncowki to po prostu wepnij sie z "trojnikiem " do weza siedzenia.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2010, 14:58
Posty: 19
GG: 1399364
Samochód: MAN TGA 18.430
Lokalizacja: Szczecin - ZS

Załączam zdjęcia, trochę słabej jakości bo robione telefonem i w dodatku wieczorem, ale coś widać. To wyjście ma na oko 8mm.

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: