Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 lut 2006, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2005, 16:06
Posty: 188
Lokalizacja: Dobre Miasto

Firma Roco jest jednym z największych w świecie producentów modeli kolejowych w skali 1:87. Znana jest również ze świetnych miniatur pojazdów militarnych ( Minitanks) oraz pojazdów pożarniczych. A jeszcze nie tak dawno firma Roco robiła również świetne modele ciężarówek cywilnych, które nawet na tle takich asów jak Herpa czy AWM potrafiły zachwycić świetnym odwzorowaniem szczegółów i różnymi detalami nadającymi smaczku(jak gumowe opony, czy skręcane koła). Godne wspomnienia są zwłąszcza modele Steyerów 91 w różnych wersjach, Volva Fl/Fh, czy nawet Mercedesa NG/ Sk który według mnie był nawet lepiej wykonany niż jego konkurenci z dwóchw/w firm konkurencyjnych. Oglądałem nie dawno mercerdesa Sk straż i mnie poprostu zachwycił, zwłaszcza pięknym odwzorowaniem ryflowanej blachy. Modele ciężarówek znikły gdzieś w końcówce lat 90-ych z oferty firmy, aż do teraz! W opublikowanych właśnie nowościach na rok 2006 znalazły się znowu cywilne trucki, na razie małe(unimog), na razie stare (steyr 680), ale kto wie, czy nie długo nie powrócą poważne zestawy drogowe? Aha, a w ramach minitanków powraca mercedes NG, w wersji military.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
pozdrawiam
Przemek


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2006, 22:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2006, 17:16
Posty: 43
Lokalizacja: "Łódź moim miastem, gdzie mnie nie zdziwi nic" - O.S.T.R.

Modele takie nawet, nawet. Te dwa od końca to Steyr'y, a to pierwsze? Co to jest?

_________________
.:MERCEDES - TRUCK OF THE EVERY YEARS:.
NIE UDZIELAM PORAD N/T. PTTM VIA E-MAIL & GG


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2006, 23:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2005, 16:06
Posty: 188
Lokalizacja: Dobre Miasto

"to" pierwsze to Steyr 680 :D

_________________
pozdrawiam
Przemek


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 11:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2006, 17:10
Posty: 123
Lokalizacja: Zduny

Nowości ładne,szczególnie ten ostatni Steyr...A nie wiecie co się dzieje z Kibri?Bo produkowali piękne ponadgabaryty i różnego rodzaju maszyny.A od jakiegoś czasu nic nie słychać o żadnych nowościach :( Co się dzieje?


Edit: Odwiedziłem właśnie ich stronę,nowości trochę jest,ale tylko same reedycje:( ciekawe kiedy dotrą do polski.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: