Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 kwie 2010, 12:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2010, 18:20
Posty: 7
GG: 0

Witam
Panowie co sądzicie o uszczelniaczach Corteco?
W sklepie AUTOS powiedzial mi sprzedawca , że te uszczelniacze są napradę dobre i gdy poprosiłem o oryginalny uszczelniacz VOLVO to powiedział , że nawet jak pojadę do salonu volvo to i tak dostanę opakowanie volvo a w środku uszczelniacz Corteco bo ponoć oni właśnie robia dla Volvo- ciekawe czy to prawda?
wymieniał mi mechanik uszczelniacz ten pomiędzy silnikiem a sprzęgłem i stary był założony właśnie corteco a mechanik mówi że to nie oryginał i że corteco to "szajs" .
co wy o tym sądzicie?


Post Wysłano: 23 kwie 2010, 13:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 449
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Niestety muszę potwierdzić opinię mechanika . Może Corteco robi uszczelniacze dla Volvo ale te części które idą do fabrycznego montażu są zawsze trwalsze. Ja wymieniałem uszczelniacz wałka atakującego na Corteco i wytrzymał 200 tys. a fabryczny 800 .Kolega dwa razy wymieniał corteco w skrzyni biegów , po czym kupił uszczelniasz w serwisie i trzy lata jest ok.[w renówce]


Post Wysłano: 23 kwie 2010, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2009, 19:55
Posty: 46
GG: 2230320

witam
jestem akurat mechanikiem i czasami juz mnie cala twarz boli od tlumaczenia ze oe zawsze dluzej wytrzymuja mimo ze sa z tej samej fabryki
ale widze ze jak ktos na wlasnej skorze poczuje to sie dopiero wtedy przekona

_________________
czesci & serwis IVECO
czesci DAF
www.wieniaauto.pl

TEL 600-827-637
GG 2230320


Post Wysłano: 26 kwie 2010, 8:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2010, 18:20
Posty: 7
GG: 0

dobrze wam pisać, ale jak udasz się do sklepów pomiewdzmy w duzym mieście bo wojewódzkim i poświęcisz pół dnia na szukanie oryginału to się zawiedziesz bo nikt nie posiada takiego oryginału wszędzie tylko na zamówienie nawet w autosie a do najbliższego servisu volvo kilkaset kilometrów , pozostaje zakup przez telefon ale to trwa klika dni łącznie z dostawą a w moim wypadku potrzebny był pośpiech


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: