Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: Jakie CB
Post Wysłano: 08 kwie 2010, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Witam. Mogę coś powiedzieć o TTI.
Od ponad półtora roku mam 880. Początkowo z anteną Midlanda 18.244, a aktualnie z Sirio ML145.
Co do radia. TTI mają słabe głośniki. Niemal zawsze u mnie jest Volume na max i to jest akurat głośność "użytkowa". Ogółem z radiem nie ma problemów. Idzie je ładnie sobie ustawić.
Co do mikrofonu. Tak. Tutaj może zdarzyć się mała awaria. Polega ona na tym, że kabel mikrofonu przy wtyku do radia nie jest niczym zabezpieczony. U mnie po pół roku używania się to "rozruszało", czego efektem były widoczne żyły kabla, a później brak nadawania. Teoretycznie do radia dochodził sygnał, że PTT w gruszce jest wciśnięte, ale jak się już coś mówiło, to nikt nie słyszał. Po podciągnięciu tego (5 minut dla kogoś, kto się w tym orientuje) było ok.
Teraz zauważyłem też, że manipulując w gruszce przyciskami od zmiany kanału, gdy za szybko się klika, kanały przeskakują sobie jak chcą. Jednak ja bardzo rzadko używam tych przycisków, więc mnie to nie przeszkadza. Podejrzewam, że to też kwestia własnoręcznego dopracowania, ale mnie to niepotrzebne. Ogółem wrażenia z użytkowania TTI pozytywne. W końcu jest to to samo, co Midland Alan, więc można już mówić o jakiejś jakości.


Tytuł: Re: Jakie CB
Post Wysłano: 08 kwie 2010, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 17:24
Posty: 104
GG: 4436071
Lokalizacja: Poznań>>Gądki>>Eu

Proszę cię nie porównuj TTI do midlanda / alana bo na prawdę słabo mi się robi widząc takiego posta ... To jest niebo a ziemia ..


Tytuł: Re: Jakie CB
Post Wysłano: 09 kwie 2010, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 18:12
Posty: 171
GG: 8161983
Lokalizacja: Kalisz/PPL

leonid pakas koledze pewnie chodziło o to TTi 880 jest prawdopodobnie na tej samej płycie głównej co Alan 48 /podobno tak jest nie sprawdzałem a jedynie czytałem o tym/ a tak w wyjaśnienia Presidenty Harry i Johnny są na płycie Unidena wiem bo sprawdzałem 8) :!:


Tytuł: Re: Jakie CB
Post Wysłano: 09 kwie 2010, 21:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
a tak w wyjaśnienia Presidenty Harry i Johnny są na płycie Unidena wiem bo sprawdzałem
President a uniden to jedno i to samo z tym ze President produkowany jest na rynek europejski a uniden na amerykański.

Co do TTI a Midlanda owszem płyty są te same ale nie w 100% różnią się choćby filtrami

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: