
POLONEZ jest bez tablic gdyż, w chwili robienia zdjęcia byly załatwiane sprawy związane z rejestracją pojazdu



























Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość |
| Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |