Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 paź 2009, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2009, 20:50
Posty: 3
GG: 0
Samochód: MAN TGA 18440

Jeżdżę Manem od nowego 18 miesięcy 70000km.Po 35000km wymieniłem komplet naprawczy wraz z gumami.
w serwisie nie chcieli tego zrobić w ramach gwarancji.
Teraz siodło zaczęło się zacierać na zewnęcznych stronach.Po dokładnych pomiarach na warsztacie mechanicy stwierdzili że siodło jest krzywe wygląda na wadę fabryczną.Siodło nie pracuje na całej powierzchni tylko na brzegach.Proszę o rade co z tym zrobić bo serwisy w PL umywają ręce.Siodło JOST.Dziękuje.


Post Wysłano: 25 paź 2009, 15:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2008, 19:44
Posty: 57
GG: 0

A może nie masz górnych nakładek(błotników) na kołach, u mnie w ciągniku który nie miał nakładek siodło dużo szybciej się wytarło ponieważ cały brud i kurz przykleja się do smaru.


Post Wysłano: 29 paź 2009, 19:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2009, 20:50
Posty: 3
GG: 0
Samochód: MAN TGA 18440

Mam założone górne błotniki -to nie to.Dziękuje za duże zainteresowanie tematem,ale proszę o rade,czy i gdzie można to reklamować.Dzięki :?:


Post Wysłano: 15 lis 2009, 16:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2008, 22:49
Posty: 80
GG: 9354841
Samochód: daf
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Kolego wydaje mi się ze musisz zrobić opinie w tej sprawie u jakiegoś niezależnego rzeczoznawcy i dopiero z tym udac sie do salonu firmowego w ktorym nabyles auto skoro jest ono jeszcze na gwarancji.Wiem tez ze na niektore elementy auta producent daje tylko rok gwarancji.Jesli producent dalej bedzie stal na swoim stanowisku i twierdzil ze z siodlem jest wszystko ok i go nie wymieni na wolne od wad to pozostaje ci tylko droga sadowa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: