Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Boardmatic
Post Wysłano: 21 cze 2009, 9:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 cze 2009, 11:38
Posty: 12
GG: 0
Samochód: MAN 27.403

mam kipper meiller z hydraulicznie otwieraną burtą hydrauliczną

przy zamykaniu burty dochodzi 10 cm przed zaryglowaniem i koniec, siłownik jest już max wysunięty a samo domknięcie powinno się odbyć na zawiasie siłownika samoczynnie na zasadzie bezwładności burty, tak nie jest burta staje nie domknięta, trzeba wyskoczyć na pake i ręcznie pchnąć:)

siłownik a raczej tłoczysko mam gwintowaną główkę, można regulować jego długość, jest nawet miejsce na klucz żeby kręcić tłoczyskiem

i pytanie, czy w ten sposób ktoś to regulował i czy możne obkręcać tłoczyskiem w tłoku nie rozbierając go?


Tytuł: Re: Boardmatic
Post Wysłano: 04 lip 2009, 8:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sty 2009, 19:17
Posty: 21
GG: 0
Samochód: XCMG, Hydros

można regulować domykanie burty ale czy zrobiło to Ci się tak nagle czy kupiłeś i już tak było. Dociągnąc można ale zeby był luz jeszcze żeby burta nie była dociągana maksymalnie tylko z pewnym prześwitem. Jeśli tłoczysko będzie dociągane do oporu pakiety oringów mogą się zerwać porwać zawinąć a wtedy zawinięty oring na tłoczysku powoduje problem z wyjęciem tłoczyska pamietam jak wózkiem widłowym wyciągaliśmy z 8tonowego Hiaba tłoczysko od wysięgnika...


Tytuł: Re: Boardmatic
Post Wysłano: 05 lip 2009, 12:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 cze 2009, 11:38
Posty: 12
GG: 0
Samochód: MAN 27.403

tłoczysko z bordmatica ma 60 cm dł może, i już to naprawiłem:)

wykręciłem główke o dwa zwoje i domyka elegancko :D

problem był tylko z tą główką, mocno zapieczona :D ale rura na klucz dł 2 m i poszło :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: