







ale sie szybko skrzynia zrąbała i sprzedal teraz ma scanie 143m okolo 7lat i mu sie znakomicie sprawuje ale gorzej z czesciami.
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości |
| Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |